podobné domy k prodeji

Prodej dvougeneračního RD, Brno Lesná, klidná část, parkovací stání před domem, neprůjezdná ulice

Hořejší, Brno - Husovice

Prodáno
Tato nemovitost už sice není k mání, ale rádi vám nabídneme podobnou. V nabídce máme k dnešnímu dni 259 nemovitostí k prodeji nebo pronájmu. Máte-li zájem o podobnou nemovitost, zavolejte na +420 724 777 140 nebo napište na bravis@bravis.cz.
Nabízíte nemovitost v této lokalitě?
Máme zájemce o koupi. Zavolejte nám na +420 724 777 140 nebo napište na bravis@bravis.cz.
  • Prodáno
  • Adresa:Hořejší, Brno - Husovice
  • Plocha:210 m2
  • Typ:dům 6+1, Řadový
  • Vybavenost:ne nebo částečně
  • Konstrukce:cihla
  • PENB:G

Vybavení

  • Sprchový kout
  • Kryté stání
  • Zahrada

Prodej dvougeneračního RD, Brno Lesná, klidná část, parkovací stání před domem, neprůjezdná ulice

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji krásný rodinný dům o užitné ploše 210 m2 ve vyhledávané lokalitě Brno – Lesná s výbornou dostupností do centra.
Dům je dvougenerační a je třípodlažní, zastavěná plocha domu činí 102 m2, užitná plocha 210 m2, zahrada je o velikosti 106 m2 a který prošel rekonstrukcí v roce 2007.
Ve sníženém přízemí je samostatná bytová jednotka s kuchyní, koupelnou s toaletou, malou komorou a obytným prostorem. Tento byt má vlastní vstup do domu přímo z krytého garážového stání pro dva automobily před domem a tím nabízí možnost využití pro sídlo firmy, provozovnu případně k pronájmu.
Hlavní bytová jednotka se nachází v prvním patře, kde najdeme koupelnu, obývací pokoj s kuchyňským koutem s okny do ulice a současně i do zimní zahrady. Schody nás pak zavedou do druhého patra, kde jsou dva prostorné pokoje, k jednomu z nich přísluší velká šatna oddělena posuvnými dveřmi, koupelna se sprchovým koutem a bidetem. Tyto místnosti jsou podkrovní. Ze strany do ulice jsou dílem kryté mansardovou střechou, směrem do zahrady pak přechází na sedlovou střechu, která současně kryje zimní zahradu s nedokončenými prostory sauny a vířivky. Všechny podlahy v domě jsou kryty plovoucími podlahami nebo dlažbou.
Vytápění a ohřev TUV zajišťuje vlastní plynový kotel, v domě jsou pak k vytápění použity deskové teplovodní radiátory, v koupelnách pak topná žebříková tělesa.
Z těchto prostor je východ na krytou vstupní terasu, ze které je po schodech přístup na zvýšenou zatravněnou zahradu/terasu s krásnou pergolou a posezením.
Jedná se o klidnou lokalitu, nedaleko domu je uzel MHD Štefánikova čtvrť – Merhautova, poliklinika Lesná, park Marie Restituty, restaurace na Vyhlídce, mateřská školka Marie Majerové.
Více fotografií na vyžádání v RK. Prohlídky možné po dohodě s makléřem.

Umístění nemovitosti

Kontakt
Kancelář Vídeňská (centrála)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

telefon.: +420 542 211 598
mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.czPobočka Dvořákova (sídlo firmy)
Dvořákova 13
602 00 Brno - střed
vchod průjezdem (Ratejna), 3. patro

Otvírací doba
Po - Pá:     9:00 - 18:00
Pouze po telefonické domluvě

Parkování pro klienty zajištěno ve dvorním traktu domu.

e-mail: dvorakova@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »