Váš specialista na pronájmy bytů v Brně 724 777 140
Menu
podrobné hledání

Reference nabízejících klientů

Budeme velmi potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Eva Šmahlíková 12. 1. 2017
Velmi děkuji paní makléřce Kateřině Pachlové za profesionální přístup, rychlé a bezproblémové jednání a jazykové dovednosti, kdy jsme díky ní už podruhé velmi rychle pronajali byt ke spokojenosti všech zúčastněných stran.
Martina Chrástecká 12. 1. 2017
Děkujeme Zuzaně za její dobře odvedenou práci při pronájmu našeho bytu. I přes období Vánoc byla schopná nám zajistit navazujícího nájemníka a tím nám ušetřila hodně peněz a energie. Opravdu děkujeme:)
Pavel Kapler 5. 1. 2017
Chtěli bychom ještě jednou moc poděkovat panu Ing. Petru Urbanovi z RK BRAVIS za jeho zásadní podíl při realizaci hledání a získání nového domova pro naši rodinu. Zejména opravdu velmi oceňujeme jeho férový přístup, kterým nám umožnil náš vysněný nový byt koupit, když před námi nedal přednost jiným zájemcům, kteří se nás snažili přeplatit, stejně jako vysokou míru profesionality a flexibilní komunikace s námi jako klienty. Určitě jeho služby doporučujeme a v budoucnu se na něj jistě opět s důvěrou obrátíme.
Ing.Ivan Klouda 4. 1. 2017
Děkuji tímto za spolupráci paní Bc. Evě Romportlové, a to za její mimořádnou snahu a pomoc při obsazování našich dvou bytových jednotek v domě na ulici Vídeňská 6. Ing.Ivan Klouda, spokojený klient firmy BRAVIS s.r.o.
Ing.Ivan Klouda 4. 1. 2017
Dobrý den !, dovolte poděkovat Vám, vedení firmy BRAVIS s.r.o., za spolupráci Vašeho kolegy, ing.Petra Urbana, při realizaci doporučení, nabídky, zakoupení, technicko-obchodní podpory a i osobního nasazení v uvedené věci ( zakoupení dvou bytových jednotek v domě na ul.Vídeňská 6) až ke dni předání a obsazení obou bytových jednotek, a to zjevně až nad rámec jeho pracovních povinností ! V budoucích případných záležitostech se na Vás a tím i na ing. Petra Urbana budeme rádi obracet ! Ing.Ivan Klouda, spokojený klient firmy BRAVIS s.r.o.
Vladimíra Holá 2. 1. 2017
Po dlouhé době jsem využila služeb realitní kanceláře. Neměla jsem příliš dobré zkušenosti, nicméně v případě p.Sedlákové jsem velmi mile překvapená. Je to nesmírně pozitivní člověk, vždy usměvavá, komunikace probíhala bez jakýchkoliv problémů, vlastně dělala mnohem víc nad rámec svých povinností. Za mne jí patří velké díky a spokojenost.její služby a ochutu mohu jen doporučit.
Lenka Gricová 2. 1. 2017
Touto cestou bych chtěla poděkovat paní Ivě Tesařové, která velice ochotně a spolehlivě pomohla s prodejem nemovitosti. Jejímu profesionálnímu, příjemnému a vždy ochotnému postoji k dané věci patří velké ocenění a dík.
Veronika Loskotová 31. 12. 2016
Děkujeme paní Tesařové za velmi profesionální pomoc při koupi bytu,vždy byla velmi ochotná a příjemná,její služby mohu vřele doporučit!
Věra Havlíková 21. 12. 2016
Velký dík patří paní Ivě Tesařové za její profesionalitu,ochotu,vstříctnost a milé vystupování při prodeji naší nemovitosti.Vše vyřídila a zařídila k naší spokojenosti.Ještě jednou DÍKY.
Monika Askew 18. 12. 2016
Skvela spoluprace s pani Romprtlovou. Ve stejny den kdy odesly prvni najemnici prisla uklidova sluzba zajistena RC Bravis a druhy den se uz stehovali novy najemnici. Byty pronajimam jiz delsi dobu, ale s takto perfektnim servisem jsem se jeste nesetkala. Moc diky!

Přidat referenci* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné
Kontakt
Kancelář Vídeňská (centrála)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

telefon.: +420 542 211 598
mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.czPobočka Dvořákova (sídlo firmy)
Dvořákova 13
602 00 Brno - střed
vchod průjezdem (Ratejna), 3. patro

Otvírací doba
Po - Pá:     9:00 - 18:00
Pouze po telefonické domluvě

Parkování pro klienty zajištěno ve dvorním traktu domu.

e-mail: dvorakova@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »