Reference nabízejících klientů

Budeme velmi potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Blanka Spoustová 24. 4. 2017
Jsem velmi spokojená. Velmi kvalitní a perfektní služby.
Luboš K. 23. 4. 2017
Inženýr Petr Urban není vůbec takový profesionál jak se tváří a chová. Veškeré jeho chování ´je jedna velká přetvářka. Tuto tvář si hřeje ve své kanceláři podle mě šikovná kancelář Bravis reality. Pan Urban je velice namachrovaný, arogantní, makléř, který se většinou klientů jedná arogantně, pokud nenesou velké peníze, jako výdělek pro tohoto makléře. Jeho jednání s lidma je velice špatné i přesto že se pan Urban tváří á chová jako dokonalost sama. Rozhodně tohoto arogantního makléře nikomu nedoporučuji, i přesto že má kladné reference vůbec nechápu jak ten lid zvládnul přemluvit na tolik kladných referencí. Jednoznačně nedoporučuji Ing. Petra Urbana!!!!!
Ivo Hanzlík 21. 4. 2017
Od prvního setkání skvělá! Zajímala se o byt, o jeho příběh. Reagovala věcně na dotazy zájemců při prohlídkách bytu. Nás zase nenechala ani na chvíli nevědět, v jakém stavu se prodej našeho bytu nachází. Perfektní a rychlá domluva na všem, co jsme potřebovali. Příjemná na pohled, skvělá v přístupu. Potkali jsme profíka, který dělá této realitce velmi dobré jméno. Profesionálním přístupem, znalostmi z oboru, faktickou, příjemnou komunikací a dodržováním slibů. Děkujeme. Ivo H. a Míša V.
Libor Pivoda 19. 4. 2017
Po několikerých zkušenostech s realitními makléři profesionálka na svém místě. Příjemné, nevtíravé vystupování, co řekne, to platí - můj další ( pokud bude ) kontakt s realitní kanceláří bude 100% prostřednictvím paní Tesařové. Děkuji !
Lenka Nováčková 19. 4. 2017
Profesionalita od začátku našeho setkání až do samého zdárného konce, milá, přívětivá ke klientům. Zkrátka člověk, na svém místě. Moc, moc za vše děkujeme!
Jiří Nováček 19. 4. 2017
Opravdu profesionální přístup a strašně moc nám pomohla a provedla úžasnou práci opravdu od začátku až do konce moc děkujeme.
Irena Kosutova 19. 4. 2017
Děkujeme za skvěle a rychle sluzby paní maklérce Ive Tesařove.Jeji přístup a práce je velmi profesionalni, prijemna . Díky ni již bydlime. Irena K . a Petr O.
Šárka Hauptová 12. 4. 2017
S paní Tesařovou spolupracuji již delší dobu a při každém jednání se mi potvrzuje, že je makléřkou na svém místě. Hodlám s ní spolupracovat i nadále a každému ji vřele doporučuji.
Lucie Haraštová 12. 4. 2017
Děkuji Jitce za skvěle odvedenou práci. Je to profesionálka s velkým P , milá, ochotná, spolehlivá. Haraštová
Karin Rybáriková 5. 4. 2017
Velice děkuji za zprostředkování nového bydlení od A do Z ,paní Tesařová je velice sympatická,milá a hlavně výborná profesionálka,za mně 100 bodů

Přidat referenci* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné
Kontakt
Kancelář Vídeňská (centrála)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

telefon.: +420 542 211 598
mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.czPobočka Dvořákova (sídlo firmy)
Dvořákova 13
602 00 Brno - střed
vchod průjezdem (Ratejna), 3. patro

Otvírací doba
Po - Pá:     9:00 - 18:00
Pouze po telefonické domluvě

Parkování pro klienty zajištěno ve dvorním traktu domu.

e-mail: dvorakova@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »