Váš specialista na pronájmy bytů v Brně 724 777 140
Menu
podrobné hledání

Reference nabízejících klientů

Budeme velmi potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Oldřich Darmovzal 9. 2. 2017
Už opakovaně nám s realizací pronájmu pomáhala paní Ivana Matoušková. Vždy vše proběhlo bez problémů k naší úplné spokojenosti, za což moc děkuji!
Aleš Pavlok 8. 2. 2017
Chtěli bych tímto opět velmi poděkovat paní Ivaně Matouškové za velmi rychlé sehnání nájemnice do našeho bytu. Byla to už naše pátá spolupráce s paní Matouškovou a opět k naší naprosté spokojenosti. Aleš Pavlok
Sylva Zástěrová 4. 2. 2017
Dobrý den, musím Vám poděkovat za Váš skvělý přístup při hledání podnájemníka do mého bytu v Brně - Komíně. Velice oceňuji Váš přístup, rychlost a profesionalitu. Moc a moc děkuji Zástěrová
Alena Novotná 3. 2. 2017
Jsem maximálně spokojená s prací realitní makléřky Zuzany Dočkalové. Oceňuji zejména rychlost, pružnost, profesionální přístup, jazykovou vybavenost a v neposlední řadě příjemné vystupování. Byt byl pronajat za týden od první schůzky a zdá se, že s nájemníky budeme velmi spokojeni. Realitní kancelář BRAVIS REALITY s.r.o. jsem zvolila na doporučení mé kamarádky a i já se přidávám k zástupu spokojených klientů. Spolupráci s realitní kanceláří jednoznačně doporučuji a paní Zuzaně Dočkalové ještě jednou za vše děkuji.
Helena Švabová 3. 2. 2017
Dobry den, rada bych podekovala realitni maklerce Eve Ramportlove za jeji vynikajici praci a naprostou spolehlivost. S pani Evou jiz spolupracuji dlouho a jsem s ni naprosto spokojena a vrele ji doporucuji. Pekny den.
Mirka Šenkeříková 1. 2. 2017
S paní Purketovou jsem byla při pronájmu bytu velice spokojená, usměvavá, příjemná, rychlá, ochotná, starostlivá, s profesionálním jednáním a stále v dobré náladě.
Daniela Balounvá 27. 1. 2017
Paní Župková byla velmi vstřícná a milá při prodeji naší nemovitosti, se vším nám pomohla a poradila, takže jsme žádné starosti s prodejem domu neměli. Příště nebudu váhat a s radostí se obrátím na Bravis reality i přímo na ni.
Eva Šmahlíková 12. 1. 2017
Velmi děkuji paní makléřce Kateřině Pachlové za profesionální přístup, rychlé a bezproblémové jednání a jazykové dovednosti, kdy jsme díky ní už podruhé velmi rychle pronajali byt ke spokojenosti všech zúčastněných stran.
Martina Chrástecká 12. 1. 2017
Děkujeme Zuzaně za její dobře odvedenou práci při pronájmu našeho bytu. I přes období Vánoc byla schopná nám zajistit navazujícího nájemníka a tím nám ušetřila hodně peněz a energie. Opravdu děkujeme:)
Pavel Kapler 5. 1. 2017
Chtěli bychom ještě jednou moc poděkovat panu Ing. Petru Urbanovi z RK BRAVIS za jeho zásadní podíl při realizaci hledání a získání nového domova pro naši rodinu. Zejména opravdu velmi oceňujeme jeho férový přístup, kterým nám umožnil náš vysněný nový byt koupit, když před námi nedal přednost jiným zájemcům, kteří se nás snažili přeplatit, stejně jako vysokou míru profesionality a flexibilní komunikace s námi jako klienty. Určitě jeho služby doporučujeme a v budoucnu se na něj jistě opět s důvěrou obrátíme.

Přidat referenci* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné
Kontakt
Kancelář Vídeňská (centrála)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

telefon.: +420 542 211 598
mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.czPobočka Dvořákova (sídlo firmy)
Dvořákova 13
602 00 Brno - střed
vchod průjezdem (Ratejna), 3. patro

Otvírací doba
Po - Pá:     9:00 - 18:00
Pouze po telefonické domluvě

Parkování pro klienty zajištěno ve dvorním traktu domu.

e-mail: dvorakova@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »