Reference nabízejících klientů

Budeme velice potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Lucia Pavlanská 8. 11. 2017
Pri predaji nehnuteľnosti v centre Brna sme mali prvé stretnutie s pani Böhmovou a vraveli sme si, veď fajn uvidíme ešte čo a ako konkurenčná realitná spoločnosť. Po stretnutí s konkurenčnou spoločnosťou sme si jednoznačne uvedomili, že pani Böhmová je jedna z mála profesionálnych ľudí. Včasná, presná, vecná, príjemná a hlavne všetko čo sa týkalo samotného postupu predaja, nacenenia bolo presne podľa našich predstáv. Čokoľvek budeme v budúcne riešiť tak jedine s ňou. Všetko prebehlo hladko, bez problémov a navyše naozaj ešte raz musím podotknúť, že jej orientácia v realitách, komunikácia a celkovo práca je neuveriteľne profesionálna. Pani Böhmová ešte raz Vám ďakujeme a prajeme veľa spokojných klientov!
Ing. Martin Cetkovsky 5. 11. 2017
Na RK Bravis a konkretne na slecnu Radku Bohmovou jsem narazil nahodou, ale vetsi stesti me pri pronajimani bytu nemohlo potkat. Od prvniho momentu az do predani bytu novemu najemnikovi bylo vse perfektni a to jsem obecne povazovan za velmi narocneho zakaznika. Slecna Bohmova je naprosto spolehliva, profesionalni, kompetentni v oblasti realit, precizne komunikuje se vsemi zucastnenymi stranami a provede celym procesem bez jedineho zavahani. Byt byl pronajaty velice rychle za podminek, ktere odpovidaly mym predstavam, a ktere slecna Bohmova dokazala vyborne zapracovat a odkomunikovat najemnikum. Dokonce jeste mesic po predani bytu jsem byl zkontaktovan, jestli je vse v poradku a slecna Bohmova pomohla vyresit mensi komplikaci. Mam uz nejake zkusenosti z ruznymi sluzbami v oblasti realit, ale toto byla poprve perfektne odvedena prace. Mohu vrele doporucit a sam uz se vzdy obratim na slecnu Bohmovou a RK Bravis.
Hana Babakova 4. 11. 2017
Dekujeme pani Romportlove za prijemne a profesionalni jednani. S jeji spolupraci jsme velmi spokojeni.
Jindřich Caesar 3. 11. 2017
Chtěli bychom poděkovat paní Ivě Tesařové za práci, kterou pro nás dělá během celého roku, při pronájmu našich nemovitostí. Děkujeme za její profesionální a lidský přístup, vše je vždy perfektně připravené a můžeme se na ni ve všem spolehnout. Můžeme jen doporučit.
Jindřich Caesar 3. 11. 2017
S Bravisem spolupracujeme řadu let , s paní Romportlovou jsme byli velmi spokojeni, profesionální jednání, byt pronajatý ve velice krátké době, můžeme všem doporučit.
RICHARD NĚMEC 3. 11. 2017
Tímto bych chtěl poděkovat p. Evě Romportlové za profesionální zastoupení při pronájmu mého bytu. Díky p. Romportlové mám byt pronajatý ihned po ukončení předchozího pronájmu a určitě i v budoucnu budu využívat služeb uvedené makléřky.
Tomáš Hloušek 2. 11. 2017
Vše proběhlo korektně, rychle a bez komplikací.
Jaroslav Veselý 1. 11. 2017
S paní Dobrovolnou jsem v posledním roce řešil pronájem bytu již 3 krát a z toho ve dvou případech se jednalo o nestandardní situace. Přesto se s nimi vypořádala bravurně a ke spokojenosti všech zainteresovaných stran. Je to profesionálka, která své práci rozumí, pracuje rychle a efektivně a přitom velice dobře komunikuje a je flexibilní. Je radost s ní spolupracovat.
Milan Veverka 1. 11. 2017
Výborná spolupráce, jasně vysvětlený postup, rychlá reakce na požadavky a velmi efektivní proces. Děkuji a těším se na další spolupráci
Marek Fajkus 1. 11. 2017
Naprosto bezproblemova sproluprace. Velice rychla komunikace, flexibilni a vstricne jednani. Mohu jen doporucit.

Přidat referenci* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné
Kontakt
Kancelář Vídeňská (centrála)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

telefon.: +420 542 211 598
mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.czPobočka Dvořákova (sídlo firmy)
Dvořákova 13
602 00 Brno - střed
vchod průjezdem (Ratejna), 3. patro

Otvírací doba
Po - Pá:     9:00 - 18:00
Pouze po telefonické domluvě

Parkování pro klienty zajištěno ve dvorním traktu domu.

e-mail: dvorakova@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »