Váš specialista na pronájmy bytů v Brně 724 777 140
Menu
podrobné hledání

Reference poptávajících klientů

Budeme velmi potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář  se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Jaroslava Paskerová 23. 11. 2016
Paní Radka Sedláková je velice vstřícná, příjemná a profesionální makléřka - spolupráce při zajišťování pronájmu neměla chybu. Bydlela jsem de facto hned po prohlídce - veškerá dokumentace připravená, poskytla pomoc i při zajišťování doplňkových služeb - prostě 1*. Děkuji.
Libor Kabát 18. 11. 2016
Během hledání bytu se nenašla jediná věc která by nám nějak znepříjemňovala cestu k vytouženému bydlení. Naopak. Rychlé jednání, které nijak neupřednostňovala ani jednu stranu, jak nájemce tak pronajímatele, bylo velice příjemnou zkušeností. Původně jsem se spíše příkláněl k řešení pronájmu bez realitky, ale to jak snadno vše proběhlo a po zjištění, kolik vlastně dokomunentů je zapotřebí vyřídit, jsem velice rád, že jsem zvolil cestu přes realitní agenturu BRAVIS. Myslím si, že poplatek za vyřízení tolika okolostojností, je zcela adekvátní a přijatelný. Mnohokráte děkuji.
Vladimír Fogl 9. 11. 2016
Příjemná a profesionální spolupráce. Komunikace tzv. kdykoliv a kdekoliv :). Ochotné zapojení do komunikace právníka realitní kanceláře a jeho aktivní spolupráce při dotažení věcí do úplného konce bylo pro mne příjemným překvapením. Díky
Milan Janeček 1. 11. 2016
Profesionální a lidský přístup paní Ivy Tesařové mě přesvědčil o tom, že je možné se plně spolehnout na služby realitní kanceláře. Mohu jen doporučit !
Jiří Jurák 21. 10. 2016
Více než férové jednání. Při předání pronajímaného bytu se sám pan Urban snažil najít vady, které by měly být majitelem odstraněny.
Radoslav Skalník 7. 10. 2016
Při koupi bytu jsem jednal s panem Urbanem a byl jsem naprosto spokojený, velice profesionální, korektní přístup. Velmi si ho vážím a mohu jen doporučit.
Š. Buřilová 6. 10. 2016
Jsem spokojená se spoluprací s Ing. Čermákovou, profesionální, rychlé jednání.
Luděk Musil 26. 9. 2016
Paní Sedláková je velice vstřícná, milá, komunikativní, ochotná kdykoli poradit,flexibilní... i nadále pokračujeme v další spolupráci. Můžu jen doporučit jako spolehlivého realitního makléře.
Janáček 23. 9. 2016
Slečna Katka Pachlová je velice seriózní rychlá v jednání, spolehlivá a příjemná. Ne každá realitka má takové makléře. Doufáme že ji to vydrží.
Kateřina Strašáková 22. 9. 2016
Ráda bych touto cestou poděkovala za spolupráci paní makléřce Michaele Čermákové. Během pronájmu jsem bohužel musela řešit velmi neférové a nestandardní jednání pronajímatele. Paní Čermáková byla velice vstřícná a k věci se postavila jako pravý profesionál a se vším mi byla nápomocna až jsem byla překvapena. Spolupráci s paní Čermákovou mohu doporučit.

Přidat referenci* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné
Kontakt
Kancelář Vídeňská (centrála)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

telefon.: +420 542 211 598
mobil: +420 724 777 140

e-mail: bravis@bravis.czPobočka Dvořákova (sídlo firmy)
Dvořákova 13
602 00 Brno - střed
vchod průjezdem (Ratejna), 3. patro

Otvírací doba
Po - Pá:     9:00 - 15:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno ve dvorním traktu domu.

zobrazit podrobné kontakty »