Reference poptávajících klientů

Budeme velmi potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář  se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Irena Kaislerová 17. 5. 2018
Paní Iva Tesařová je profesionální, spolehlivá a vstřícná realitní makléřka. Pokud budu do budoucna potřebovat služby RK, obrátím se právě na paní Tesařovou, kterou doporučuji a děkuji za její služby.
Petr Šiška 17. 5. 2018
Maximální spokojenost, profesionální přístup, rychlá reakční doba, děkuji a doporučuji.
Jan Hendrych 15. 5. 2018
S paní Böhmovou jsem byl spokojen na 100%. Přístup byl velice profesionální. Vše bylo vyřízeno bez problémů. Veškeré náležitosti byly připraveny z její strany. Nemusel jsem se o nic starat. Můžu jedině doporučit.
Radek Nešleha 14. 5. 2018
Rád bych poděkoval Jitce za osobní, vstřícné a rychlé jednání. Jitka mi pomohla najít v krátké době vhodný byt a vyřídila všechny potřebné formality. Pomohla s doporučením lokality a přihlédla ke všem mým potřebám. Komunikace byla vždy rychlá a vtřícná. Velmi dobrá spolupráce.
Miroslav Svoboda 10. 5. 2018
Byl jsem velice spokojen s profesionálním jednáním, komunikace po celou dobu byla zcela bez problémů.Ze strany paní makléřky bylo vše velice rychle a bez problémů zajištěno. Moc děkuji, takto by měl vypadat přístup a jednání se zákazníkem.
Athina Kypriotaki 6. 5. 2018
Eva was excellent in providing the agent's services. Friendly, communicative and very polite. She made the process look simple and smooth without any delays. She was very helpful before - during and after the move which I highly appreciated. Surely , if needed in the future will be looking for Eva as I am convinsed I will be able to colaborate without any issues.
Zdeňka Machová 30. 4. 2018
Profesionální jednání, bezproblémová komunikace, velmi milý přístup. Vše proběhlo v naprostém pořádku, o nic jsme se nemuseli starat. Veškeré potřebné náležitosti včetně smluv a daňového přiznání bylo zajištěno ze strany realitní kanceláře.
Matyáš Kadlas 27. 4. 2018
Přístup paní makléřky byl od začátku velmi laxní. Nejprve ji trvalo 5 dní odpovědět na dotaz ohledně dostupnosti nájmu. Posléze došlo k domluvení termínu prohlídky. V den prohlídky jsem dostal SMS, že termín potvrzuje, ale po dostavení na místo nepřišla. Posléze od ní došla SMS, že jsem SMS nepotvrdil já a vlastně prohlídka byla zrušena, ale mě o této okolnosti nedala vůbec vědět. Dále mi slíbila, že další týden mi dá vědět jestli je s ohledem na nové okolnosti možný jiný termín prohlídky, ale teď jsem zjistil, že je další měsíc na dovolené. Velmi neprofesionální přístup.
Ivo 26. 4. 2018
Již při první komunikaci s paní makléřkou bylo znát profesionalitu. Jsem velice spokojen s přístupem a rychlostí vyřízení našeho bydlení. Tak by měl vypadat přístup k zákazníkovi - vstřícnost, ochota..., děkuji.
Jitka Králíčková 25. 4. 2018
Děkuji za velmi rychlou možnost prohlídky bytu, za rychlou komunikaci a za efektivní práci paní Böhmové, která vše perfektně naplánovala, měla vždy vše nachystané, je s ní opravdu rychlá a bezproblémová komunikace. Mohu vřele doporučit. Děkuji

Přidat referenci* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Kontakt
Kancelář Vídeňská (centrála)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

telefon.: +420 542 211 598
mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.czPobočka Dvořákova (sídlo firmy)
Dvořákova 13
602 00 Brno - střed
vchod průjezdem (Ratejna), 3. patro

Otvírací doba
Po - Pá:     9:00 - 18:00
Pouze po telefonické domluvě

Parkování pro klienty zajištěno ve dvorním traktu domu.

e-mail: dvorakova@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »