bravis.cz Výhradní prodejce Menu
O projektu
5 minut do centra nebo na dálnici D1

ABT park je nejen ideálním místem pro žití, ale také skvělou investicí.

90 ateliérů 2 komerční
prostory

O projektu Nadčasové
kanceláře a ateliéry

ABT Park nabízí 90 ateliérů a 2 komerční prostory v sedmi podlažní elegantně řešené novostavbě o dispozicích 1+kk a 2+kk se sklepem a parkováním, které uspokojí nároky párů i jednotlivců, stejně jako investorský zájem.

ABT Park je situován v dynamické čtvrti Horní Heršpice se skvělou dopravní dostupností, vynikající občanskou vybaveností, širokým společenským i sportovním vyžitím, stejně tak i perfektní dopravní obslužností.

Výrazná architektura, kvalitní standardy a materiály, moderní technologie, funkční design dispozic ateliérů navržené pro maximální komfort.

O projektu O projektu

Časová osa Harmonogram

12/2022Zahájení stavby 4/2024Dokončení stavby 5/2024Kolaudace 6/2024Předání

Přehled Ceník

Vyberte si patro, které vás právě zajímá, klikněte na něj myší a hned se dozvíte víc!
strom strom strom strom

Lokalita Vše v dosahu

Brněnský ABT park se nachází v městské části Horní Heršpice a nabízí výhodnou polohu pro žití i podnikání. Má dobrou dopravní dostupnost, která umožňuje rychlé spojení s centrem města a dalšími částmi Brna. V okolí se nachází několik zastávek tramvají a autobusů. Nedaleko je také obchodní dům FUTURUM a nákupní centrum Campus Square.

Další výhodou této lokality je blízkost významných institucí, jako je Fakultní nemocnice Brno a Univerzitní kampus Masarykovy univerzity. To z ní dělá ideální místo pro studenty a profesionály v oblasti zdravotnictví, kteří hledají prostory pro žití i pro své pracovní aktivity. V samotných Horních Heršpicích se nachází několik mateřských a základních škol, dětských hřišť, obchodů a nákupních center.

Campus Square OC Futurum
Biotop

ABT park v Horních Heršpicích je atraktivním místem pro žití a podnikání, díky své výhodné poloze, dopravní dostupnosti, občanské vybavenosti a množství zeleně v okolí včetně koupaliště "BIOTOP", které je vzdálené pouhé 3 minuty cesty autem.

Kvalitní a praktické Standardy

Ateliéry disponují moderními a kvalitními zařizovacími prvky, které jsou v souladu s nejnovějšími trendy v oblasti interiérového designu. Nášlapné vrstvy a obklady jsou odolné a esteticky příjemné. Sanita je vybavena moderními zařízeními zajišťujícími komfort a hygienu a topení je řešeno moderním způsobem, který zaručuje účinné vytápění v chladnějších obdobích. Celkově jsou tyto prvky navrženy tak, aby zaručily maximální pohodlí a spokojenost. Zdrojem tepla pro otřev TUV je kaskáda tří plynových kotlů. Vytápění je v rámci ateliérů řešeno deskovými otopnými tělesy primárně vertikálního a sekundárně horizontálního charakteru. Větrání objektu je řešeno pomocí centrální rekuperace. Strojovna rekuperace je umístěna v posledním technickém podlaží objektu.

Průkaz energetické náročnosti budovy PENB

Vydaný podle zákona č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií, a vyhlášky č. 264/2020 Sb., o energetické náročnosti budov.

Ulice, č.p./č.o.Bohunická PSČ, obec61900 Brno K.ú., parcelní č.Horní Heršpice, 1514/11, 1514/12, 1514/16 Typ budovyPolyfunkční budova Celková energeticky vztažná plocha5287,1 m2 Klasifikační třídaB (70)
Kompletní průkaz ke stažení

Forma úhrady Kupní ceny Platební podmínky

  1. Rezervační záloha ve výši 200.000,- Kč vč. DPH je splatná do 5ti dnů od podpisu rezervační smlouvy;
  2. Splátka ve výši 20% ceny ateliéru vč. DPH je splatná po uzavření Smlouvy o budoucí kupní smlouvě do 30ti dnů od jejího podpisu;
  3. Splátka ve výši 50% ceny ateliéru vč. DPH je splatná po provedení vkladu prohlášení vlastníka budovy o rozdělení práva k domu a pozemku na vlastnické právo k ateliérům (lze již čerpat úvěr se zástavou nemovitosti, nebo vložit vlastní zástavní právo v případě vlastních zdrojů);
  4. Doplatek kupní ceny do výše 100% ceny ateliéru vč. DPH po kolaudaci domu, před podpisem kupní smlouvy.

ABT park je nejen ideálním místem pro žití, ale také skvělou investicí pro ty, kteří chtějí získat moderní ateliér či sídlo firmy s dobrou dostupností do centra města. Projekt je navržen s ohledem na pohodlné žití a nabízí širokou škálu služeb, které zlepší kvalitu života.

kontakty Spojme se spolu

BRAVIS REALITY s.r.o.
BRAVIS REALITY s.r.o.
Vídeňská 6, 639 00 Brno

IČO: 27685781
DIČ CZ27685781

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku,vedeném Krajským soudem v Brně oddíl C, vložka 52009

Poptávkový formulář Chcete více informací? Napište nám

My se vám do dvou pracovních dní ozveme.


* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné

partneři Dodavatelé

Komfort a.s. - stavební firma