Váš specialista na pronájmy bytů v Brně 724 777 140
Vyhledat nemovitost Menu

Jak probíhá pronájem pro poptávající klienty?

Kontaktujte nás telefonicky, sms-zprávou či emailem. Rádi Vás přivítáme i osobně.

Sdělíte nám Vaše požadavky a představy o pronajímané nemovitosti. Např.: velikost bytu, počet ložnic, zařízení nábytkem či nikoliv, lokalita, kde by se měl byt nacházet, maximální cenová hranice atd.

Bude Vám přidělen Váš osobní makléř, který bude organizovat prohlídky v návaznosti na sebe, čímž ušetříte mnoho času.

Váš osobní realitní makléř BRAVIS REALITY:

 • Vám zasílá nabídky odpovídající Vámi zadaným požadavkům.
 • Podílí se na aktivním vyhledávání vhodných nabídek, a to i od jiných realitních kanceláří. Tzn. vybíráme z celého spektra aktuálních nabídek bytů k pronájmu.
 • Po Vašem odsouhlasení  vybraných bytů z nabídnutého seznamu domlouvá a organizuje prohlídky a následně spolu s Vámi pronajímané nemovitosti navštěvujete.
 • Při zájmu o pronájem Vámi  vybrané nemovitosti podepisujete rezervační smlouvu. Na základě této smlouvy skládáte v realitní kanceláři rezervační zálohu.
 • Majitel bytu je neprodleně informován o složení rezervační zálohy. Tzn. Vámi vybraný byt k pronájmu nesmí rezervovat a následně pronajmout jinému klientovi ani majitel bytu ani žádná jiná realitní kancelář! Byt je blokovaný do podpisu nájemní smlouvy pouze pro Vás! V případě, že dojde k nedodržení či pochybení ze strany majitele bytu či realitní kanceláře je rezervační záloha vratná ze 100 %.
 • Makléř informuje právní oddělení o požadavku na vypracování nájemní smlouvy a jejích příloh. V případě cizojazyčné verze kontaktuje překladatelskou firmu s kterou úzce spolupracujeme. (Překlady smluv pro Vás zdarma
 • Dle potřeb, možností a po dohodě obou zúčastněných stran makléř organizuje předání nemovitosti k pronájmu, sepisuje se stranami předávací protokol, organizuje podpis nájemní smlouvy, finanční transakce mezi pronajímatelem a nájemcem, zajišťuje kompletní průběh k úplné spokojenosti obou stran.
 • Naše služby trvají během celé doby pronájmu! V případě zahraniční klientely tlumočíme zdarma veškerou konverzaci mezi pronajímatelem a nájemcem v průběhu doby pronájmu. V případě jakýchkoliv problémů s  porušením či nedodržováním nájemní smlouvy ze strany pronajímatele poskytujeme poradenský a právní servis zdarma a případ řešíme osobně.

Další služby zdarma:

 • vypracování dohody o ukončení nájmu
 • vypracování dohody o výpovědi
 • vypracování dodatků o prodloužení nájmu
 • vypracování dodatků ohledně změn v nájemní smlouvě např. změna, výměna osob v hlavičce nájemní smlouvy atd.
Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »



Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.