Penzion U Křížku, obec Kobylí

Výjimečná příležitost pro milovníky Jižní Moravy, uprostřed velkopavlovické vinařské oblasti


Chci se dozvědět více
Obec Kobylí

Lokalita

Rodinný penzion U Křížku postavený v roce 2018 v srdci vinařské obce Kobylí nabízí příjemné, moderní prostředí s komfortním ubytováním, kavárnou a podzemní vinárnou. Areál je vybudovaný ve vysokém standardu a prolínají se zde kombinace moderních odstínů šedé a hnědé, příjemně doplněných moderním nábytkem například žlutými kavárenskými křesly. Z materiálů byl použit surový šedý beton s otiskem neopracovaných smrkových latí a kvalitní masivní dubové dřevo, které dává celému komplexu hřejivý dojem. V celkovém kontextu působí vybavení celého areálu vkusně, elegantně a moderně, ale současně prakticky. Obec Kobylí je čtvrtou největší vinařskou obcí Velkopavlovické vinařské oblasti. Svahy kolem bývalého Kobylského jezera svědčí mnohým odrůdám určeným k výrobě bílých vín, hlavně Veltlínskému zelenému, Tramínu, Neuburskému a Mülleru Thurgau. Výjimečnost penzionu U Křížku je dána právě propojením a úzkou spoluprací s vinařem v přímém sousedství, která zajišťuje snadné a rychlé doplňování nejen lokálních vín ale i dalších lokálních produktů. Nabídka je skvělou příležitostí pro aktivní podnikání s vysokými nároky v oblasti ubytování a gastronomie.

Penzion U Křížku - kavárna

Kavárna

Standardní kapacita kavárny je 32 osob a s doplněním mobilních stolů ji lze navýšit až na 45 osob.
Prostory kavárny disponují dataprojektorem, plátnem, mikrofonem, audiosoupravou, TV připojením a vysokorychlostním internetem s wifi připojením, je tedy možné ji využívat pro konání oslav, firemních akcí, dále pro pořádání seminářů, přednášek a nebo pro hromadné sledování sportovních a dalších přenosů. Pro příjemné klima při konání akcí s velkým počtem osob je kavárna vybavena vysoce účinnou vzduchotechnikou, klimatizací a je možné ji kompletně zatemnit. K vybavení kavárny patří plnohodnotně vybavená kuchyně, určená pro kompletní přípravu jídel. Kavárna disponuje sociálním zařízením, které je tvořeno třemi jednotkami se samostatným vchodem a čistící místnost vybavená výlevkou. Dále je ke kavárně připojena šatna pro personál s toaletou a se sprchovým boxem.
Pro uskladnění alkoholických a nealkoholických nápojů slouží přilehlý sklad.

Penzion U Křížku - vinárna

Vinárna

Vinárna s kapacitou 46 osob je vybudovaná v moderním stylu s vysoce výkonnou vzduchotechnikou a klimatizací a je přímo propojená s vinařstvím. K vinárně patří skladové prostory, sociální zařízení odděleně pro ženy i muže, místnost se saunou a místnost technického zázemí a vzduchotechniky a úklidová místnost. Pro přípravu rautů slouží přilehlá přípravná kuchyně, vybavená výčepním zařízením, profi myčkou skla, profi myčkou nádobí, kávovarem, profi mrazíkem, chladničkou a pultovým mrazákem, nádobím a příbory. Před vstupem do vinárny je dvorek, který slouží zejména v letních měsících jako venkovní zahrádka s kapacitou 26 osob. Prostor zahrádky je příjemně osvětlen a to včetně osvětlené původní kamenné, kopané studny.
Před budovou kavárny je dále možnost rychlého občerstvení u tří dubových sudů zastíněných slunečníkem pro cca 12 osob.

Penzion U Křížku - penzion

Penzion

Celková kapacita penzionu je 28 lůžek a 8 plnohodnotných přistýlek.

  • 8 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky v přízemí
  • 2 třílůžkové apartmány v prvním nadzemním patře
  • 1 šestilůžkový apartmán se dvěma ložnicemi v prvním nadzemním patře.

Pokoje jsou zařízeny designovým dřevěným nábytkem z masivního dubu. Součástí pokojů je koupelna se sprchovým boxem, toaletou a umyvadlem. Pokoje jsou klimatizovány a vytápěny podlahovým topením. Všechna okna mají elektricky ovládanou roletu, která je schopna pokoj plně zatemnit. Každý pokoj má vyhrazeno jedno parkovací místo.

Apartmány disponují jednou nebo dvěma ložnicemi, kuchyní s jídelnou, koupelnou a vstupní chodbou. Pokoje jsou vkusně zařízené designovým dřevěným nábytkem z masivního dubu. V kuchyni je plně zařízená kuchyňská linka (lednička, mrazák, myčka, mikrovlnná trouba s grilem, sklokeramická deska, digestoř, rychlovarná konvice, kuchyňské nádobí). Všechny apartmány jsou klimatizovány a vytápěny podlahovým topením.

V letní sezóně je všem hostům k dispozici bazén se slanou vodou, v zimě naopak poslouží sauna.

Užijte si 3D prohlídku

Kontaktujte nás

Chcete-li více informací, kontaktuje nás nebo vyplňte kontaktní formulář níže.
Budeme Vas kontaktovat během jednoho pracovního dne.


* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné
Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.

mouhodhadce.cz zavřít