Pro naše evidované klienty v Brně hledáme

Poptávka na pronájem

Poslední aktualizace: 1.8.2017 1+kk


Pro evidované klienty hledáme byty 1+kk v novostavbě Atrium, ul. Kamínky, Nový Lískovec. Byty ideálně zařízené do 10.000,- měsíčně + služby.

Balkon a garážové stání výhodou.

Pro nabízející veškeré služby ZDARMA!

Pro evidované klienty hledáme byty 2+kk v novostavbě Atrium, ul. Kamínky, Nový Lískovec. Byty ideálně zařízené či částečně zařízené do 13.000,- měsíčně + služby.
Balkon/terasa a garážové stání výhodou.

Pro evidované klienty hledáme pronájem bytu 1+kk, 1+1 s balkonem. Lokalita Brno - centrum a blízké okolí. Cena do 10 000,- vč. záloh na služby. Pro nabízející veškeré služby zdarma včetně právního servisu!

nahoru

Poslední aktualizace: 1.8.2017 1+1

Pro evidovaného klienta hledáme byt o velikosti 1+kk nebo 1+1 s balkonem v okolí ulice Čápkova. Cena do 10.500,-Kč vč. služeb. Pro nabízející veškeré služby zdarma včetně právního servisu!

Pro evidovaného klienta hledáme částečně zařízený byt o velikosti 1+1 nebo 2+kk v cihlovém domě nebo novostavbě. Lokalita Brno - město. Cena do 10.000,- Kč vč. záloh na služby. Možnost připojení k internetu. Pro nabízející veškeré služby zdarma včetně právního servisu!

Pro evidované klienty hledáme k dlouhodobému pronájmu byt 2+kk nebo 1+1 v lokalitě Brno - střed, ul. Čápkova, Grohova, Cihlářská.

Zařízený/ nezařízený. Cena do 10.000,- Kč vč. záloh na služby. Pro nabízející veškeré služby zdarma včetně právního servisu.

Pro 4 studenty hledáme pronájem částečně nebo plně zařízeného bytu 2+1, 3+1. Samostatné vstupy do pokojů. Lokalita Brno - střed, Brno - Královo Pole, Brno - Veveří. Cena do 14 000,- vč. záloh na služby. Pro nabízející veškeré služby zdarma!


Pro zahraniční studující pár s pejskem (labrador) hledáme k pronájmu plně zařízený byt 2+1 nebo 2+kk. Lokalita Brno - Veveří, Brno - Královo Pole, Brno - střed. Cena do 15 000,- vč. záloh na služby. Pro nabízející veškeré služby zdarma!

Pro naší klientku hledáme k pronájmu částečně nebo plně zařízený byt 2+1, s balkonem. Lokalita Brno - Štýřice, cena kolem 12 000,- vč. záloh na služby. Pro nabízející veškeré služby zdarma!

nahoru

Poslední aktualizace: 1.8.2017 2+kk

Pro evidovaného klienta hledáme luxusní byt o velikosti 2+kk či 3+kk, světlý a prostorný (cca 100 m2) v klidné části obce. Zařízený či nezařízený. Parkování a terasa podmínkou.
Cena do 25.000,- Kč.  Pro nabízející veškeré služby zdarma včetně právního servisu.

Pro evidované klienty hledáme k dlouhodobému pronájmu byt 2+kk. Lokalita Brno - Žabovřesky, Komín. Pro nabízející veškeré služby zdarma včetně právního servisu!

Pro evidovaného klienta hledáme částečně zařízený či nezařízený byt o velikosti 2+kk nebo 2+1 v lokalitě Brno - Bystrc ul. Černého či v těsné blízkosti. Cena do 12.000,- Kč vč. záloh na služby. Novostavba či byt po rekonstrukci podmínkou. Balkon výhodou.
Pro nabízející veškeré služby zdarma včetně právního servisu.

Pro evidované klienty hledáme pronájem bytu 2+kk, 2+1 s balkonem. Lokalita Brno - Štýřice a blízké okolí. Cena do 14.000,- vč. záloh na služby. Pro nabízející veškeré služby zdarma včetně právního servisu!

Pro evidovaného klienta hledáme pronájem plně zařízeného bytu 2+kk, 2+1 v blízkosti centra nebo okolí, s balkonem nebo předzahrádkou. Cena do 15 000,- vč. záloh na služby. Pro nabízející veškeré služby zdarma včetně právního servisu!

Pro pracující pár hledáme byt o velikosti 2+kk nebo 2+1 v širším okolí centra města. Balkon a parkovací stání výhodou. Cena do 11.500,-Kč vč. služeb. Pro nabízející veškeré služby zdarma včetně právního servisu!

Pro naše klienty, manželský pár, hledáme byt 2+kk v centru města, nezařízený, v nižších patrech nebo s výtahem. Pro nepravidelný pobyt v ČR. Pro nabízející veškeré služby RK zdarma!

Pro exkluzivně nasmlouvané manažery a programátory naléhavě hledáme byty k dlouhodobému pronájmu v Brně. Především menší typy bytů. Zařízené byty - výhodou. Pro nabízející veškeré služby RK zdarma!

nahoru

Poslední aktualizace: 1.8.2017 2+1

Pro evidovaného klienta hledáme zařízený byt v novostavbě o velikosti 2+kk nebo 2+1 v lokalitě Brno - Štýřice a okolí Mendlova náměstí v ceně do 15 000,- Kč/měsíc vč. služeb. Balkon výhodou. Možnost připojení k internetu. Pro nabízející veškeré služby zdarma včetně právního servisu.

Pro našeho evidovaného klienta hledáme k pronájmu byt 2+1 nebo 3+kk s balkonem. Cena do 9 500,- vč. záloh na služby. Lokalita Brno - střed, Brno - Starý Lískovec, Brno - Bohunice, Brno - Nový Lískovec. Pro nabízející veškeré služby zdarma včetně právního servisu!

Pro evidované klienty hledáme k dlouhodobému pronájmu byt 2+kk nebo 2+1 v klidné lokalitě Brno - Štýřice ul. Jaroslava Foglara.
Zařízený, garážové stání podmínkou. Cena do 15.000,- Kč vč. záloh na služby.Pro nabízející veškeré služby zdarma včetně právního servisu.

nahoru

Poslední aktualizace: 1.8.2017 3+kk

Pro evidovaného klienta hledáme krátkodobý pronájem (4měsíce) luxusní byt o velikosti 3+kk, 4+kk, světlý, zařízený, prostorný (cca 100 m2) v centru města Brna a v blízkém okolí. Cena kolem 30.000,- Kč + zálohy na služby. Pro nabízející veškeré služby zdarma včetně právního servisu!

Pro zahraničního klienta hledáme byt 3+kk nebo 3+1 v blízkosti centra a okolí, plně zařízený, balkon, garážové nebo parkovací stání. Cena do 20 000,-. Pro nabízející veškeré služby zdarma včetně právního servisu!

Pro evidovaného klienta hledáme nezařízený byt o velikosti 3+kk nebo 3+1 s balkonem či terasou. Lokalita: Pisárky, Černá Pole, Stránice Žabovřesky. Cena do 15 000,- vč. záloh na služby. Pro nabízející veškeré služby zdarma včetně právního servisu!

Pro zahraniční dlouholeté partnery hledáme kompletně zařízené byty 3+kk v blízkosti Brno Business Park. Podmínkou je dobrá dostupnost MHD. Pro nabízející veškeré služby zdarma!

nahoru

Poslední aktualizace: 1.8.2017 3+1

Pro naše evidované klienty hledáme k dlouhodobému pronájmu byt 3+1, 4+1 v Brně, spíše centrum. Ideálně novostavba. S výtahem.

Zařízený, garážové stání podmínkou. Cena do 25.000,- Kč vč. záloh na služby.

Pro nabízející veškeré služby ZDARMA včetně právního servisu.

Pro zahraniční klienty hledáme v centru Brna byt k pronájmu o velikosti 3+1, 3+kk zařízený. Cena max. do 25tis včetně služeb. Pro nabízející veškeré služby zdarma včetně právního servisu!

Pro čtyřčlennou rodinu s dětmi hledáme pronájem bytu 3+kk, 3+1, 4+kk v lokalitě Brno - Žabovřesky, Komín, Líšeň, Kr. Pole, Medlánky. Pro nabízející veškeré služby zdarma včetně právního servisu!

Pro manželský pár se dvěma dětmi hledáme pronájem zařízeného bytu 3+1, 4+kk nebo 4+1 do 20 000,- vč. záloh na služby. Lokalita Brno - Líšeň . Pro nabízející veškeré služby zdarma včetně právního servisu!

Pro studenty hledáme pronájem bytu o velikosti 3+1 nebo 4+1 ve středu města. Cenová hranice do 16.000,- Kč včetně záloh na služby. Veškeré služby pro nabízející zdarma včetně právního servisu!

Pro rodinu s dětmi hledáme pronájem nevybaveného bytu 3+1. Lokalita centrum, Bystrc, Medlánky, Žabovřesky. Maximální cenová hranice cca 15.000,-Kč včetně záloh na služby. Veškeré služby pro nabízející zdarma včetně právního servisu!

Pro studenty hledáme pronájem bytu o velikosti 3+1 nebo 4+1 ve středu města. Cenová hranice do 18.000,- Kč včetně záloh na služby. Pro nabízející veškeré služby zdarma včetně právního servisu!

Pro zahraniční pracující pár s pejskem hledáme velkometrážní typ bytu k pronájmu v centru města Brna nebo jeho blízkém okolí. Podmínkou je terasa nebo zahrada. Cenová hranice do 20.000,-Kč. Pro nabízející veškeré služby zdarma včetně právního servisu!

nahoru

Poslední aktualizace: 1.8.2017 4+kk

Pro manželský pár se 2 dětmi hledáme pronájem prostorného rodinného domu o velikosti 4+kk a více, nejlépe novostavba, zahrada a garáž výhodou. Lokalita Brno - sever, Kuřim, Česká. Cena do 30.000,-. Pro nabízející veškeré služby zdarma včetně právního servisu!

Pro naše zahraniční klienty hledáme pronájem prostorného bytu 4+kk, 4+1, nejlépe po rekonstrukci, balkon, terasa, garáž nebo parkovací stání. Lokalita Brno - střed a blízké okolí. Cena do 30 000,- včetně záloh na služby. Pro nabízející veškeré služby zdarma včetně právního servisu!

nahoru

Poslední aktualizace: 1.8.2017 4+1 a větší

Pro zahraniční rodinu hledáme dlouhodobý pronájem částečně zařízeného bytu nebo RD min. 5+kk do 35 000,- vč. záloh na služby. Lokalita Brno - centrum a blízké okolí. Možnost nastěhování srpen - září 2013. Pro nabízející veškeré služby zdarma včetně právního servisu!

Pro našeho významného klienta z USA, který se stěhuje do Brna s rodinou hledáme nezařízený rodinný dům o velikostech 5+kk a 6+kk v lokalitě Brno a blízké okolí. Cena nerozhoduje!!! Pro nabízející veškeré služby zdarma včetně právního servisu. Předem děkuji za nabídky.

nahoru

Poptávka na prodej

Poslední aktualizace: 18.10.2017 Prodej

Pro evidované klienty hledáme koupi garážového stání na ulici Údolní a v okolí. Pro nabízející veškeré služby zdarma včetně právního servisu!

Pro evidované klienty hledáme půdní prostor v Brně v klidném prostředí, k výstavbě dvou bytových jednotek v osobním vlastnictví. Pro nabízející veškeré služby ZDARMA!

Pro naše evidované klienty hledáme byt ke koupi v městské části Brno - Komín, okolí ulice Vrbenského, dispozicí 2+1, 2+kk, 3+kk, 3+1. Pro nabízející veškeré služby ZDARMA!

Pro evidované klienty hledáme přízemní rodinný dům 3+1 a více v dobrém stavu, bez schodů. Tišnov a blízké okolí. Klient má připraveno 5.000.000,- v hotovosti.

Pro konkrétní klienty hledáme ke koupi dům v Brně a nejbližším okolí do 30 km od Brna, kde by byla možnost spojit bydlení s podnikáním. V patře možnost bydlení, v přízemí možnost obchodních prostor, ideálně s výlohou. Finance připravené, cena cca 5.000.000,- Kč, dle stavu nemovitosti. Nabídněte.

Pro evidované klienty hledáme ke koupi samostatně stojící dům, mimo ostatní zástavbu; zahrada (pole, louka, les) minimálně 2.000 m2, kdekoliv poblíž přírody. Cena 4.000 000,- Kč. Stav nerozhoduje

Pro nabízející veškeré služby zdarma včetně právního servisu!

Pro evidované klienty hledáme ke koupi byty o velikosti 2+kk, 2+1 v lokalitě Brno -Bohunice, Nový Lískovec a Starý Lískovec.
Cena do 2.300 000,-Kč
Pro nabízející veškeré služby zdarma včetně právního servisu!

Pro klienta s hotovostí hledáme byt v OV 2+kk nebo 2+1, klidně i před rekonstrukcí, lokalita Řečkovice, Medlánky, Královo Pole, Ivanovice, do 2.900.000,- Kč. 

Pro nabízející veškeré služby zdarma včetně právního servisu!

Pro evidovaného klienta hledáme byt o velikosti 4+kk až 5+1, lokalita Brno - střed a širší centrum. Stav před rekonstrukcí. Cena do 5.000 000,- Kč.

Pro nabízející veškeré služby zdarma včetně právního servisu!

Pro evidované klienty hledáme ke koupi byty o velikosti 2+kk, 2+1, 3+kk, 3+1 v lokalitě Brno - Slatina
Cena od 2.000 000,- Kč do 2.800 000,-Kč
Pro nabízející veškeré služby zdarma včetně právního servisu!

Pro konkrétního klienta hledáme byt 3+1, 3+kk nebo menší domek klidně i před rekonstrucí v oblasti Medlánky, Řečkovice. Cena do 4.000.000,- Kč. Pro nabízející veškeré služby ZDARMA !

Pro klienta s hotovostí hledáme byt v OV 2+1 nebo 3+kk /3+1, okolo 70m2, lokalita Žabovřesky a okolí, do 3.500.000,- Kč.
Pro nabízející veškeré služby zdarma včetně právního servisu!

Pro klienta se sjednanou hypotékou hledáme byt v OV 3+1 nebo 4+kk / 4+1, 80m2, lokalita Černá Pole a okolí, do 4.000.000,- Kč.
Pro nabízející veškeré služby zdarma včetně právního servisu!

Pro evidované klienty hledáme obyvatelnou zemědělskou usedlost s funkční stodolou nebo chlévy a pozemkem min. 5.000 m2, nejlépe okolí Tišnova, Velké Bíteše, Křižanova. Do 3.000.000,-

Pro evidovaného klienta hledáme byt o velikosti 1+1, lokalita Brno - Slatina. Cena do 1.800 000,- Kč .
Pro nabízející veškeré služby zdarma včetně právního servisu! Pro evidovaného klienta hledáme byt o velikosti 2+1, lokalita Brno - Slatina. Cena do 2.000 000,- Kč. Pro nabízející veškeré služby zdarma včetně právního servisu!

Pro evidovaného klienta hledáme stavební pozemek pro výstavbu domu typu budngalov se sedlovou střechou, šířka min 15 m, cena do 900.000,- kč s možností ihned stavět. Pro nabízející veškeré služby ZDARMA !

 Pro klienta s předjednanou hypotékou hledáme byt v OV 3+1 nebo 4+kk / 4+1, 80m2, lokalita Vinohrady nebo Líšeň, do 3.000.000,- Kč. Pro nabízející veškeré služby zdarma včetně právního servisu!

Pro evidované klienty hledáme byty 1+1, 2+1, 3+1 a to v lokalitě Slatina. Pro nabízející veškeré služby zdarma včetně právního servisu!
Cena do 2.800.000,- Kč.

Pro evidovaného klienta hledáme panelákový byt  2+kk, a to v lokalitě Bohunice, Starý Lískovec, Nový Lískovec. Pro nabízející veškeré služby zdarma včetně právního servisu!

Pro klienta hledáme ke koupi byt 3+1, 3+kk nebo domek stejné velikosti cena okolo 3.500.000,- ve čtvrti Medlánky, Řečkovice. Pro nabízející veškeré služby zdarma včetně právního servisu!

Pro evidovaného klienta hledáme cihlové novostavby 1+1 popř. 2+1, a to v lokalitě Žabovřesky, Komín, Královo pole. Pro nabízející veškeré služby zdarma včetně právního servisu!
Cena do 2.500.000,- Kč.

Pro našeho evidovaného klienta hledáme byt 4+kk a větší, s velkou terasou a možností parkovacího stání. Lokalita není přesně určená, ale s dobrou dostupností k MHD a občanskou vybaveností. Cena kolem 8.000.000,- Kč. Pro nabízející veškeré služby RK zdarma!

Pro evidovaného klienta hledáme cihlové novostavby 1+1 popř. 2+1, a to v lokalitě Žabovřesky, Komín, Královo pole, s dobrým poměrem pořizovací cena x vhodná lokalita s kumulací lidí.
Pro nabízející veškeré služby zdarma včetně právního servisu!

Pro evidovaného klienta hledáme pozemek nebo dům s pozemkem určený k totální rekonstrukci v lokalitě Brno - sever. Pro nabízející veškeré služby zdarma včetně právního servisu!

Pro evidované klienty hledáme byt ke koupi v klidné části Brna (Žabovřesky, Komín, Bystrc) 2+1, 2+kk, 3+1. Pro nabízející veškeré služby zdarma včetně právního servisu!

Pro našeho významného klienta hledáme ke koupi byt o velikosti 2+1, DB i OV. Lokalita: Brno - Černá Pole. Cena cca 2.400.000,- Kč, platba v hotovosti. Podmínkou je balkon. Veškeré služby pro nabízející ZDARMA včetně právního servisu!

Pro evidovaného klienta hledáme cihlový byt 2+1, 3 + 1 v lokalitách Královo Pole a Ponava do 3 mil. Pro nabízející klienty veškeré služby ZDARMA.

Pro manželský pár hledáme ke koupi RD o velikosti 4+1, či více se zahradou min. 500m2 v Brně nebo blízkém okolí do 7mil.. Manželský pár disponuje hotovostí. Vaše nabídky případně směřujte na uvedené kontakty. Děkujeme. Pro nabízející veškeré služby RK zdarma!

Pro evidovaného klienta hledáme pozemek o velikosti cca 700 m2 cena do 2.000 kč/m2 včetně IS. Lokalita v okolí Brna ve vzdálenosti 15km od Brna. Pro nabízející klienty veškeré služby zdarma.

Pro evidovaného klienta hledáme cihlový byt o velikosti 2+kk, 2+1 v lokalitách Brno - Královo pole, Ponava, Komín, Žabovřesky nejlépe podkrovní či mezonetový byt do cenové relace 3mil. Kč. Pro nabízející klienty veškeré služby zdarma.

Pro naše evidované klienty s vyřešeným financováním hledáme ke koupi RD k rekonstrukci, velikost nerozhoduje. Lokalita: Brno - město. Cena do 3.000.000,- Kč. Veškeré služby pro nabízející zdarma včetně právního servisu!

Pro naše evidované klienty s vyřešeným financováním hledáme ke koupi byt 1+kk, 1+1, OV. Lokalita: Brno - střed, Kr. Pole, Žabovřesky. Cena cca 1.500.000,- Kč. Veškeré služby pro nabízející zdarma včetně právního servisu!

Pro evidovaného klienta hledáme pozemek o velikosti cca 700 m2 cena do 2.000 kč/m2 včetně IS. Lokalita v okolí Brna ve vzdálenosti 15km od Brna. Pro nabízející veškeré služby ZDARMA !

Pro našeho evidovaného klienta hledáme byt 3+kk, 3+1, 2+1 v Brně Juliánově nebo jeho okolí, cena do 2.200.000,- Kč. V případě domu k rekonstrukci, cena do 1.800.000,- Kč. Pro nabízející veškeré služby ZDARMA !

nahoru

Poptávka na komerční prostory

Poslední aktualizace: 1.8.2017 Komerční prostory

Pro evidovaného klienta hledáme k pronájmu nebo ke koupi restaurační zařízení v Brně. Vybavení kuchyně není podmínkou, ale výhodou. Min. 250-300m2. Pro nabízející veškeré služby zdarma včetně právního servisu!

Pro evidovaného klienta hledáme k pronájmu restauraci velikost 150-200m2 (cca 150míst) v Brně. Vybavení kuchyně popř. zázemí podmínkou. Možnost přenechání nájmu. Pro nabízející veškeré služby zdarma včetně právního servisu!

Pro evidované klienty hledáme pronájem obchodních prostor v centru Brna s možností parkování před objektem o maximální výměře 120m2. Cena do 30.000,- včetně služeb. Pro nabízející veškeré služby zdarma včetně právního servisu!

Pro našeho evidovaného klienta hledáme komerční výrobní prostor k pronájmu. Požadavky jsou následující: prostory min 700 m2, nemusí i může být hala, nižší stropy, méně vytápění, možnost příjezdu kamionu nutný. Lokalita: Brno - město, Brno venkov. Pro nabízející veškeré služby RK zdarma!

Pro konkrétního klienta hledáme bar/restauraci o velikosti do 200m2 v lokalitách Brno - centrum. Pro nabízející veškeré služby zdarma včetně právního servisu!

Podnikatel hledá komerční prostor k pronájmu - stravovací zařízení. Nezařízeno, nejlépe v obchodních domech. Velikost - 70m2. Cena do 20.000,-Kč/měsíc. Pro nabízející veškeré služby zdarma!

nahoru

Poptávka na rekreační objekty

Poslední aktualizace: 1.8.2017 Rekreační objekty

nahoru

Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.