PDF Poslat dotaz
aktualizováno
02.07.2022
Nabízíme také on-line prohlídky nemovitostí

Nabízíme také on-line prohlídky nemovitostí

Necítíte se dobře nebo máte obavy z prohlídky nemovitosti?
Rádi Vám zprostředkujeme ON-LINE PROHLÍDKU, kde Vám vše ukážeme a popíšeme.

Kontaktujte našeho makléře

foto z on-line prohlídky foto z on-line prohlídky

see also in english podobné nemovitosti k prodeji

Prodej luxusního domu 5+1, Brno - Líšeň, ul. Bylinková, nadstandardně vybavený dům v lukrativní lokalitě s naprostým soukromím, átrium, dvojgaráž, terasa, dvě koupelny

Bylinková, Brno - Líšeň (00624)

26 900 000 Kč
(+ provize RK vč. právního servisu)
  • Volný od 03.07. 2022
  • Adresa:Bylinková, Brno - Líšeň
  • Plocha:272 m2
  • Typ:RD
  • Vybavenost:Ano
  • Konstrukce:Cihlová
  • PENB:B

Vybavení

  • Terasa
see also in english

Prodej luxusního domu 5+1, Brno - Líšeň, ul. Bylinková, nadstandardně vybavený dům v lukrativní lokalitě s naprostým soukromím, átrium, dvojgaráž, terasa, dvě koupelny

V zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout výjimečnou nemovitost v Brně Líšni, a to konkrétně rodinný dům o dispozici 5+1 s dvojgaráží na ulici. Bylinková, který zajišťuje dokonalé místo pro bydlení.

Rodinný dům disponuje celkovou užitnou plochou 272 m2 na celkové ploše pozemku 434 m2 v dokonale provedeném funkcionalistickém stylu.
V celém objektu byly použity ušlechtilé a nadstandardní materiály - kámen, beton, sklo a dřevo. Tato stavba v současné době rovněž nevyžaduje žádné další investice.
Původní developerský projekt byl přepracován a výrazně doplněn vyhlášeným architektonickým ateliérem z Brna.
Je koncipován jako minimalistický interier s dostatkem vzduchu a světla, důraz byl kladen především na kvalitní konstrukce, logické dispozice, vizuální kontakt s okolím i dostatečné množství soukromí.

Dalším velmi výrazným prvkem, který ovlivnil celkovou podobu domu je vnitřní zahrada domu, která nabízí menší, ale velmi sofistikovanou relaxační plochu s minimálními nároky na údržbu a také naprosté soukromí na vlastním pozemku.

Vstupní podlaží je tvořeno zádveřím, vstupní halou se schodištěm, šatnou, skladem a technickou místností. Samozřejmostí je garáž pro dva automobily včetně dostatečné skladovací plochy. V přízemí se zde také nachází technická místnost.

Hlavní podlaží z poloviny zaujímá obytný prostor s obývacím pokojem s výhledem na jih, kuchyní a jídelnou s orientací na východ. Velkorysý prostor má přístup do atria. Do něho jsou dále orientovány ostatní místnosti soukromé části domu. Soukromé křídlo obsahuje pokoj pro hosty, dva dětské pokoje s koupelnou a WC, dále pak ložnici s vlastní koupelnou i šatnou. Různé výškové úrovně se pak objevují i v atriu, z něhož je přístupný zahradní sklad pod venkovním schodištěm, které vede na úroveň střechy, na zadní volnou část pozemku.

Energeticky úsporná obálka z keramických cihel HELUZ FAMILY 2in1, broušené cihly s integrovanou izolací EPS. Spojením materiálů získá zdivo vynikající, dlouhodobě stabilní tepelněizolační parametry. Izolant skrytý uvnitř cihel není náchylný na mechanické a biotické poškození. Vyniká i výbornými akumulačními vlastnostmi. V zimě brání rychlému vychladnutí domu a v horku zabraňuje přehřátí a tím zajistí optimální mikroklima pro komfortní a zdravé bydlení. Zdrojem tepla je plynový kotel s rozvody podlahového vytápění. Objekt je napojen na veškeré inženýrské sítě. PENB bude dodán.

Půdorysy domu jsou možné k zaslání na vyžádání.
Vzhledem k mimořádně kvalitnímu projektu, žádané lokalitě, pečlivosti zpracování do nejmenších detailů a výběru materiálů vřele doporučujeme prohlídku.

Umístění nemovitosti

Kontaktujte nás

Chcete-li více informací o této nemovitosti, zavolejte nám na +420 778 700 461, napište nám email na petr@bravis.cz nebo vyplňte kontaktní formulář níže. Budeme Vas kontaktovat během jednoho pracovního dne.

Chci prohlídku


* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné

Mám dotaz


* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné

Poslat známému


* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné

Spočítat úvěr

% let
Měsiční splátky již od: *
0 Kč
* tato splátka je při maximální splatnosti a minimální úrokové sazbě
Marcela Stehlíková
Hypoteční specialista
Marcela Stehlíková
+420 732 267 229
marcela@bravis.cz

Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.

Luxusní dům ul.Bylinková zavřít