PDF Poslat dotaz
aktualizováno
18.08.2022
Nabízíme také on-line prohlídky nemovitostí

Nabízíme také on-line prohlídky nemovitostí

Necítíte se dobře nebo máte obavy z prohlídky nemovitosti?
Rádi Vám zprostředkujeme ON-LINE PROHLÍDKU, kde Vám vše ukážeme a popíšeme.

Kontaktujte našeho makléře

foto z on-line prohlídky foto z on-line prohlídky

Kontakt na makléře

Poslední hodnocení Ing. Petra

Spolupráci s panem Ing. Petrem Urbanem vřele doporučuji. Milé vystupování, vstřícný přístup, hladký a rychlý průběh od zpracování kupních smluv, přepisu energií, předání bytu a zpracování daňového přiznání a dále. Velmi si cením vstřícnosti a nápomocnosti při předání bytu. Tímto bych panu Ing. Petru Urbanovi ráda poděkovala. Jsem velmi spokojená.
hodnocení poptávajících klientů (76) hodnocení nabízejících klientů (89) pronajaté nemovitosti (290)
prodané nemovitosti (271)
see also in english podobné nemovitosti k prodeji

Prodej luxusního domu 5+1, Brno - Líšeň, ul. Bylinková, nadstandardně vybavený dům v lukrativní lokalitě s naprostým soukromím, átrium, dvojgaráž, terasa, dvě koupelny

Bylinková, Brno - Líšeň (01046)

24 900 000 Kč
(+ provize RK vč. kompletního právního servisu)
  • Volný od 01.11. 2022
  • Adresa:Bylinková, Brno - Líšeň
  • Plocha:272 m2
  • Typ:RD
  • Vybavenost:Ano
  • Konstrukce:Cihlová
  • PENB:B

Vybavení

  • Terasa
see also in english

Prodej luxusního domu 5+1, Brno - Líšeň, ul. Bylinková, nadstandardně vybavený dům v lukrativní lokalitě s naprostým soukromím, átrium, dvojgaráž, terasa, dvě koupelny

V zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout výjimečnou nemovitost v Brně Líšni, a to konkrétně rodinný dům o dispozici 5+1 s dvojgaráží na ulici. Bylinková, který zajišťuje dokonalé místo pro bydlení.

Rodinný dům disponuje celkovou užitnou plochou 272 m2 na celkové ploše pozemku 434 m2 v dokonale provedeném funkcionalistickém stylu.
V celém objektu byly použity ušlechtilé a nadstandardní materiály - kámen, beton, sklo a dřevo. Tato stavba v současné době rovněž nevyžaduje žádné další investice.
Původní developerský projekt byl přepracován a výrazně doplněn vyhlášeným architektonickým ateliérem z Brna.
Je koncipován jako minimalistický interier s dostatkem vzduchu a světla, důraz byl kladen především na kvalitní konstrukce, logické dispozice, vizuální kontakt s okolím i dostatečné množství soukromí.

Dalším velmi výrazným prvkem, který ovlivnil celkovou podobu domu je vnitřní zahrada domu, která nabízí menší, ale velmi sofistikovanou relaxační plochu s minimálními nároky na údržbu a také naprosté soukromí na vlastním pozemku.

Vstupní podlaží je tvořeno zádveřím, vstupní halou se schodištěm, šatnou, skladem a technickou místností. Samozřejmostí je garáž pro dva automobily včetně dostatečné skladovací plochy. V přízemí se zde také nachází technická místnost.

Hlavní podlaží z poloviny zaujímá obytný prostor s obývacím pokojem s výhledem na jih, kuchyní a jídelnou s orientací na východ. Velkorysý prostor má přístup do atria. Do něho jsou dále orientovány ostatní místnosti soukromé části domu. Soukromé křídlo obsahuje pokoj pro hosty, dva dětské pokoje s koupelnou a WC, dále pak ložnici s vlastní koupelnou i šatnou. Různé výškové úrovně se pak objevují i v atriu, z něhož je přístupný zahradní sklad pod venkovním schodištěm, které vede na úroveň střechy, na zadní volnou část pozemku.

Energeticky úsporná obálka z keramických cihel HELUZ FAMILY 2in1, broušené cihly s integrovanou izolací EPS. Spojením materiálů získá zdivo vynikající, dlouhodobě stabilní tepelněizolační parametry. Izolant skrytý uvnitř cihel není náchylný na mechanické a biotické poškození. Vyniká i výbornými akumulačními vlastnostmi. V zimě brání rychlému vychladnutí domu a v horku zabraňuje přehřátí a tím zajistí optimální mikroklima pro komfortní a zdravé bydlení. Zdrojem tepla je plynový kotel s rozvody podlahového vytápění. Objekt je napojen na veškeré inženýrské sítě. PENB bude dodán.

Stavební podrobné půdorysy domu jsou možné k zaslání na vyžádání.
Vzhledem k mimořádně kvalitnímu projektu, žádané lokalitě, pečlivosti zpracování do nejmenších detailů a výběru materiálů vřele doporučujeme prohlídku.

Umístění nemovitosti

Kontaktujte nás

Chcete-li více informací o této nemovitosti, zavolejte nám na +420 775 580 010, napište nám email na obchodni@bravis.cz nebo vyplňte kontaktní formulář níže. Budeme Vas kontaktovat během jednoho pracovního dne.

Chci prohlídku


* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné

Mám dotaz


* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné

Poslat známému


* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné

Spočítat úvěr

% let
Měsiční splátky již od: *
0 Kč
* tato splátka je při maximální splatnosti a minimální úrokové sazbě
Marcela Stehlíková
Hypoteční specialista
Marcela Stehlíková
+420 732 267 229
marcela@bravis.cz

Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.

Luxusní dům ul.Bylinková zavřít