Váš specialista
na pronájmy bytů v Brně
Menu
zpět na výpis nemovitostí

Prodej posledního domu 5+ kk, ulice K Pegasu, Moravany u Brna, dvojitá garáž, nízké náklady

K Pegasu, Moravany
  • RD
  • 199 m2
  • Terasa
Cena - info v RK Kontaktovat makléře
Poslední hodnocení Simony Děkujeme za profesionální služby paní Simoně Tipoa. Vyhledání vhodného nájemce bylo rychlé a realitní služby byly poskytnuty na velmi dobré úrovni. Vladimír Hampl

Informace

  • Adresa:K Pegasu, Moravany
  • Plocha:199 m2
  • Typ:RD
  • Vybavenost:ne nebo částečně
  • Konstrukce:Cihlová
  • PENB:A

Vybavenost

Alarm Terasa
Poslední dům na prodej!!!
Sníte o bydlení v moderním nízkonákladovém rodinném domě 5kk pouhých 5 minut od centra Brna, v klidné ulici, s velkou zahradou, dvojgaráží a obývacím pokojem o velikosti 53 m2
Námi nabízená nemovitost splňuje nejen to, ale mnohem více..

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji novostavbu pasivního rodinného domu 5kk s terasou, zahradou 720m2 a dvojgaráží v Moravanech u Brna.

Ulice je opravdu klidná, ideální nejen pro rodinné bydlení a život s dětmi, ale pro všechny, kteří mají rádi soukromí a současně ruch velkoměsta na dosah.

Víte co znamená pasivní dům? Je to stavba, která splňuje přísná kritéria energetických úspor při provozu domu a vytápí se 15-20 dní v roce, takže vaše vyúčtování za elektřinu a plyn bude tvořit jen malý zlomek domácích výdajů.

Při projektování těchto domů se developeři pokusili vyhovět všem požadavkům celé rodiny a po přečtení dalšího popisu zjistíte, že se jim to určitě povedlo.
Pánové budou určitě nadmíru spokojeni s prostornou dvojgaráží, použitými technologiemi (rekuperace, podlahové vytápění, trojskla..) klimatizací ve všech místnostech a kompletním dokončením i exteriéru domu - terasy, oplocení, nájezdu, osvětlení, osázení trávy..
Ženy ocení velký obývací prostor s kuchyní 53 m2, kde je dostatek místa i na velký jídelní stůl pro celou rodinu a návštěvy, velkou praktickou šatnu v přízemí, další úložný prostor v technické místnosti, dvě opravdu prostorné koupelny, z nichž jedna je v přízemí - s toaletou a sprchovým koutem a druhá v horním patře - s vanou, sprchovým koutem a dvěma umyvadly a navíc i samostatnou toaletu s bidetem.
Dům je opravdu prostorný a jak využijete 4 samostatné místnosti v horním patře je jen na vás. Mohou sloužit jako ložnice, pokoje, pracovna či pokoj pro hosty.
Zahradu za domem si zamilují děti, domácí mazlíčci a všichni, kteří milují přírodu a pobyt venku, navíc i po případném zbudování bazénu či sauny, zůstane dostatek zeleně.

Pokud vás popis zaujal a hledáte podobnou nemovitost, určitě se ozvěte, neboť osobní prohlídka kvality této nemovitosti jen potvrdí.

1.NP: dvojgaráž s přímým vstupem do domu (35, 94m2), zádveří (11,3 m2), ob. pokoj s kuchyní a jídelnou (53,14 m2), komora (5,41 m2), koupelna + WC (3,58 m2), technická místnost (7,98 m2).
2.NP: schodiště (5,10 m2), chodba (4,89 m2), pokoje (15,59 m2, 18,73 m2, 14,25 m2 a 13,39 m2), koupelna (6,29 m2), WC (3,38 m2).

Moravany se nachází pouhé 3 km od Brna je plná občanská vybavenost v podobě školy, školky, restaurací, obchodů. Dalším benefitem je napojení na IDS a dostupnost na dálnici D1 a D2.

Rychlý a kvalitní právní, hypoteční a daňový servis (znalecké posudky, PENB) je u nás samozřejmostí.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat si kupujícího na základě svých zvolených kritériích.
On-line prohlídka nemovitosti Více

Nabízíme také on-line prohlídky nemovitostí

Necítíte se dobře nebo máte obavy z prohlídky nemovitosti?
Rádi Vám zprostředkujeme ON-LINE PROHLÍDKU, kde Vám vše ukážeme a popíšeme.

Kontaktujte našeho makléře

foto z on-line prohlídky foto z on-line prohlídky

Podobné nemovitosti na prodej