Váš specialista
na pronájmy bytů v Brně
Menu
zpět na výpis nemovitostí

Prodej rodinného domu, 3+kk, obec Svratouch - Chráněná oblast Žďárské vrchy, pozemek 630 m2, rekreace, investiční příležitost

Svratka
  • Ostatní
  • 72 m2
6 897 000 Kč Cena je včetně DPH 21% a včetně parkovacího stání v areálu a pozemku kolem domu o výměře cca 1000 m2 Kontaktovat makléře
Poslední hodnocení Michaely Naprostá spokojenost ve všech ohledech, profesionální, solidní a velice příjemné vystupování. Děkuji moc

Informace

  • Adresa:Svratka
  • Plocha:72 m2
  • Typ:Ostatní
  • Vybavenost:ne nebo částečně
  • Konstrukce:Cihlová
  • PENB:C
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej rodinného domu v obci Svratouch, která se nachází v srdci Vysočiny a nabízí oázu klidu a čisté přírody v Chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy, v dostupné a pohodlné vzdálenosti od Brna. Apartmány se nacházejí za obcí, uprostřed lesa, s krásným výhledem do neporušené přírody.

Všechny domky jsou zkolaudované.
Po podpisu SoSBK a klientském výběru výběru dekoru podlah, dveří a zařizovacích předmětů do koupleny, jsou domky do šesti týdnů připraveny k užívání.

Obec Svratouch leží v nejvyšší položené části Českomoravské vrchoviny ve Žďárských vrších, 25 km severně od Žďáru nad Sázavou a 12 km jihovýchodně od Hlinska.
Svratouch nabízí možnost celoroční rekreace pro celou rodinu. Okolí nabízí skvělé podmínky k turistice, cykloturistice, koupání v rybnících i k odpočinku a možnosti sběru lesních plodů v okolních lesích. Možnost využití tenisových kurtů a posilovny v Hlinsku či golfového hřiště.
V zimě se nabízí využití upravených běžeckých stop či sjezdové lyžování např. v Novém městě na Moravě.

Kompletní rekonstrukcí dřívějšího penzionu vzniká v domě celkem osmnáct apartmánů a šest rodinných domů s velkým světlým obytným prostorem, kuchyní a koupelnou.

Nabízený dvoupodlažní rodinný rekreační dům D 04 s celkovou výměrou 72 m2 a parkovacím stáním disponuje vlastním pozemkem 630 m2.
Možnost vybudování krbu. Součástí domku je sklad pro sportovní či zahradní vybavení. Domky mají samostatné měřiče všech energii a vody.
Koupí rekreačního domku je taktéž spojen převod vlastnického práva na okolní pozemek domku 630 m2, přičemž pozemek je součástí uvedené kupní ceny.


Všechny domky spadají do energetické třídy C.

Přestože se Svratouch s populací 900 obyvatel řadí mezi menší obce, disponuje dobrou občanskou vybaveností. Najdete zde samoobsluhu, restauraci, ale i muzeum historických motocyklů nebo autoservis. Bankomat, čerpací stanici, golfové hřiště a další vybavenost pak obstará jen dva kilometry vzdálená obec Svratka.

Další informace k projektu v RK u uvedeného makléře.
Rychlý a kvalitní právní, hypoteční a poradní servis (PENB) je u nás samozřejmostí.
Financování možné hypotékou či úvěrem ze stavebního spoření, s jejich vyřízením Vám rádi pomůžeme.
On-line prohlídka nemovitosti Více

Nabízíme také on-line prohlídky nemovitostí

Necítíte se dobře nebo máte obavy z prohlídky nemovitosti?
Rádi Vám zprostředkujeme ON-LINE PROHLÍDKU, kde Vám vše ukážeme a popíšeme.

Kontaktujte našeho makléře

foto z on-line prohlídky foto z on-line prohlídky

Podobné nemovitosti na prodej