Váš specialista
na pronájmy bytů v Brně
Menu
zpět na výpis nemovitostí

Prodej rodinného domu 6+kk se saunou, ul. V Luzích, Brno - Jundrov, terasa, zahrada, garáž

V luzích, Brno - Jundrov
  • RD
  • 312 m2
  • Terasa
  • Parkování
Cena - info v RK Kontaktovat makléře
Poslední hodnocení Ing. Petra Rád bych touto cestou vyjádřil svou pozitivní zkušenost a uznání k práci pana Klimeše, se kterým jsem měl možnost spolupracovat v rámci realitního obchodu, konkrétně při koupi bytu, který byl prostřednictvím realitní kanceláře Bravis zprostředkován panem Klimešem. Jako kolega (ačkoli působící v jiné makléřské společnosti) v oblasti realit a hypoték si velmi vážím jeho vstřícného a etického přístupu k práci, stejně jako jeho ochoty spolupracovat. Tyto vlastnosti přispívají k pozitivní atmosféře v našem odvětví. Věřím, že takové propojení a spolupráce mezi profesionály v našem odvětví přináší přidanou hodnotu a obohacuje pozitivní zkušenosti našich klientů. Těším se na další spolupráci a přeji hodně úspěchů. S pozdravem, Vitalij Motrja Finanční a realitní specialist Broker Consulting

Informace

  • Adresa:V luzích, Brno - Jundrov
  • Plocha:312 m2
  • Typ:RD
  • Vybavenost:ne nebo částečně
  • Konstrukce:Cihlová
  • PENB:G

Vybavenost

Kuchyňská linka Sporák Myčka Alarm Sprchový kout Vana Sauna Parkování Terasa
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji výjimečný dům 6+kk se saunou, s terasou, zahradou a garáží, v Brně – Jundrově, ulice V Luzích.
 
Jedinečná nabídka rodinného domu v Jundrově, jedné z nejvyhledávanějších čtvrtí města Brna. Ulice je slepá, jednosměrná, naprosto klidná a tichá přímo pod oborou Holedná, ideální nejen pro rodinné bydlení a život s dětmi.
 
Dům byl kompletně zrekonstruován v roce 2019 v souladu s filozofií feng-shui. Nejde jen o módní vlnu, ale o životní styl – cílem je zdravý a šťastný člověk. Dům je plný světla a slunce.
 
Rekonstrukcí bylo docíleno opravdu skvělého rozložení jednotlivých místností pro zachování soukromí každého obyvatele domu, současně však je dům propojený se zahradou a přímým okolím domu. V interiéru byly využity hlavně přírodní materiály (např. třívrstvé dřevěné dubové podlahy, přírodní kámen, ekologická výmalba apod.), moderní technologie (čistička vody, sauna, alarm).
 
Dominantní místností domu v 1. patře je kuchyň propojená s jídelnou a obývací místností, ve které je elektrický krb a stěna částečně obložená přírodním kamenem. Zkrátka místo, kde proudí život...
Kuchyňská linka je plně vybavená, provedená v tlumených přírodních odstínech, materiál dřezu i pracovní desky je umělý kámen, na zdech je použita kvalitní stěrka.
 
Z jídelny je přímý vstup na terasu s výhledem do zahrady. Dále je na patře velká chodba se samostatnou toaletou. Pracovna, která slouží také jako pokoj pro hosty s vlastní koupelnou a herna pro děti s velkou knihovnou.
 
Ve 2. patře jsou 3 ložnice a velká příjemná chodba plná světla. Pokoj rodičů je směrován na jižní stranu, má vlastní koupelnu a šatnu s výhledem do lesa, dva dětské pokoje mají taktéž vlastní koupelnu na chodbě a vlastní WC.
 
Neopomenutelné pro všechny milovníky odpočinku je přízemí domu, jehož součástí je wellness zóna s finskou saunou a koupelnou, relaxační místností a ochlazovací zónou s výhledem na zahradu. V rámci přízemí jsou zabudované vestavné skříně se zrcadly na míru, menší technická místnost sloužící jako prádelna a sklad navazující na garáž. Samozřejmostí je vstup z garáže přímo do domu.
 
Jedná se o jedinečnou příležitost zakoupení domu, který prošel nákladnou rekonstrukci, je udržovaný a čeká přímo na Vás.
K dispozici ihned.

Rychlý a kvalitní právní, hypoteční a daňový servis (znalecké posudky, PENB) je u nás samozřejmostí.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat si kupujícího na základě svých zvolených kritérií.
Pro další informace a žádost o prohlídku kontaktujte níže uvedeného makléře. Vřele doporučujeme prohlídku.
On-line prohlídka nemovitosti Více

Nabízíme také on-line prohlídky nemovitostí

Necítíte se dobře nebo máte obavy z prohlídky nemovitosti?
Rádi Vám zprostředkujeme ON-LINE PROHLÍDKU, kde Vám vše ukážeme a popíšeme.

Kontaktujte našeho makléře

foto z on-line prohlídky foto z on-line prohlídky

Podobné nemovitosti na prodej