Váš specialista
na pronájmy bytů v Brně
Menu
zpět na výpis nemovitostí

Prodej samostatně stojícího RD 3+1+ galerie, Modřice u Brna - Bobrava, zahrada, krytý bazén, terasa, garáž, parkovací stání

Popovická, Modřice
  • RD
  • 185 m2
  • Terasa
13 500 000 Kč Kontaktovat makléře
Poslední hodnocení Ivy S paní Tesařovou mám tu nejlepší zkušenost. Jednal jsem již s více než desítkou realitních makléřů a paní Tesařová byla snad první, která správně balancovala mezi oběma stranami. Díky za tak důvěryhodného člověka na svém místě!

Informace

  • Adresa:Popovická, Modřice
  • Plocha:185 m2
  • Typ:RD
  • Vybavenost:ne nebo částečně
  • Konstrukce:Cihlová
  • PENB:G

Vybavenost

Kuchyňská linka Sporák Myčka Sušička Krb Alarm Sprchový kout Vana Terasa
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej RD 3+1+otevřená galerie v nové zástavbě rodinných domů v lokalitě Bobrava, mimo souvisle zastavěnou část města Modřice.
Jedná se o komfortní rodinný dům pro ty z vás, kteří upřednostňují pohodlné a příjemné bydlení spojené s požadavky moderního bydlení.
Samostatně stojící dům s obytným podkrovím, o velikosti 3+1 se zahradou s přestřešeným bazénem, venkovní terasou (osvětlení+elektřina), garáží a parkovacím stáním se nachází v klidné, okrajové části lokality 1,5 km od Modřic. V rámci občanské vybavenosti je v Modřicích poměrně široké zastoupení, kompletní občanskou vybavenost najdete v Brně v dosahu MHD.
Dům byl zkolaudovaný v roce 2007.
ZP domu je 122 m2, CP pozemku je 626m2. Pozemek je rovinatý, oplocený dřevěným prkenným plotem. Vjezd ke garáži je přes bránu na dálkové ovládání, vstup brankou. Příjezd k nemovitosti je po zpevněné komunikaci.
Součástí domu je garáž (17,9 m2) se sekčními vraty na dálkové ovládání a současně parkovací stání v prostoru před garáží. Na zahradě je zbudovaný venkovní bazén s přestřešením a najdete zde i kůlnu na zahradní vybavení a nářadí společně s dřevníkem.
K domu náleží pěkná okrasná zahrada se zelenými zákoutími a volným prostranstvím pro vyžití dětí.
Dům je zděný s pasy s vodorovnou izolací. Střecha sedlová, s dřevěným krovem, krytina pálené tašky. Klempířské prvky - pozinkovaný plech. Vnitřní omítky - vápenné hladké, vnější úprava zdiva - vápenocementová strukturovaná omítka. Schodiště v domě je betonové s dřevěnými stupni.
Okna - plastová s izolačním dvojsklem. Podlahy - plovoucí lanimátové, dlažba. Vytápění a ohřev teplé vody - ústřední teplovodní, kombinovaný plynový kotel. Elektroinstalace - 230/400 V.
Dům je napojený na všechny IS.
Dům je nabízený s částečným zařízením - kuchyňská linka zhotovená na míru, včetně elektrospotřebičů (odsavač par, varná deska, pečící trouba, mikrovlnka, lednice s mrazákem, myčka), skříně v ložnici.
V domě je velká koupelna s vanou i sprchovým koutem, 2x umyvadlem a toaletou, další koupelna se sprchovým koutem a toaletou pro hosty je v přízemí domu.
K dispozici dohodou.

Rychlý a kvalitní právní, hypoteční a poradní servis je u nás samozřejmostí.
Financování možné hypotékou či úvěrem ze stavebního spoření, s jejich vyřízením Vám rádi pomůžeme.
S ohledem na legislativní požadavek jeho zveřejnění, musí být nemovitost označena v en. třídě "G", což ovšem neznamená, že do této en. třídy opravdu patří. PENB se vypracovává.
Podrobnější informace v RK.
Prohlídka je možná po domluvě s uvedeným makléřem.
On-line prohlídka nemovitosti Více

Nabízíme také on-line prohlídky nemovitostí

Necítíte se dobře nebo máte obavy z prohlídky nemovitosti?
Rádi Vám zprostředkujeme ON-LINE PROHLÍDKU, kde Vám vše ukážeme a popíšeme.

Kontaktujte našeho makléře

foto z on-line prohlídky foto z on-line prohlídky

Podobné nemovitosti na prodej