Nikola Musálková

Kontakt na makléře Nikola Musálková +420 775 580 071 nikola@bravis.cz Nikola má dalších 27 aktivních nabídek

Poslední hodnocení Nikoly

Pani Musálková nám pomáhala s prenájmom parkovacieho miesta a s jej službami sme boli veľmi spokojní. Celý prenájom bol vybavený rýchlo a celý proces prebehol hladko. Oceňujem najmä jej profesionálny prístup, spoľahlivosť a príjemnú komunikáciu. Všetky kroky boli jasne vysvetlené a vybavené bez zbytočných prieťahov. Spoluprácu s pani Musálkovou určite odporúčam.

  Pronájem bytu 2+kk, ulice Slovinská, Brno - Královo Pole, zařízený, balkon, sklep, internet v cen… (06285)

 
  Vybavenost
  Pronájem bytu 2+kk, ulice Slovinská, Brno - Královo Pole, zařízený, balkon, sklep, internet v ceně

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu byt o dispozici 2+kk s balkonem, možností parkování ve vnitrobloku a sklepem v klidné lokalitě s výhledem do zeleně v Brně - Králově Poli na ulici Slovinská.
Byt o velikosti 48 m2 s balkonem 7 m2 se nachází ve 1. patře (2.NP) cihlového bytového domu.

Byt se nabízí jako kompletně zařízený.
Kuchyňský kout je vybavený kuchyňskou linkou na míru s vestavnými spotřebiči (lednice s mrazákem, indukční varná deska, elektrická trouba, myčka, digestoř a mikrovlnná trouba) a je zde jídelní stůl s židlemi.
Obývací část je zařízena sedací soupravou, konferenčním stolkem, televiní skříňkou a TV.
V ložnici je postel a vestavěná šatní skříň.
Koupelna je vybavena umyvadlem se skříňkou, vanou se sprchou, zrcadlem, pračkou se sušičkou, toaletou a je zde podlahové vytápění.
Předsíň je vybavena prostornou vestavěnou skříní a zrcadlem.
K bytu náleží sklep.
Byt je orientovaný do klidného vnitrobloku na východ.
Vytápění bytu je zajištěno vlastním plynovým kotlem.
Parkování možné v uzavřeném vnitrobloku.
K dispozici kočárkárna/kolárna.
V ceně služeb zahrnut internet a Vodafone TV.

Vyhledávaná lokalita, v okolí domu je veškerá občanská vybavenost - obchody, restaurace, bankomaty, park Slovanské náměstí, do centra Brna cca 12min tramvají či autobusem.

Prohlídky jsou možné po domluvě s uvedeným makléřem.
Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou firmou.

 
  Podobné nemovitosti na pronájem