Stále pracujeme
Váš specialista na pronájmy bytů v Brně 724 777 140
Vyhledat nemovitost Menu
Vytisknout Poslat dotaz
aktualizováno
20.01.2021
Nabízíme také on-line prohlídky nemovitostí

Nabízíme také on-line prohlídky nemovitostí

Necítíte se dobře nebo máte obavy z prohlídky nemovitosti?
Rádi Vám zprostředkujeme ON-LINE PROHLÍDKU, kde Vám vše ukážeme a popíšeme.

Kontaktujte našeho makléře

foto z on-line prohlídky foto z on-line prohlídky

podobné nemovitosti k pronájmu

Pronájem kancelářských prostor IBC

Příkop, Brno - Zábrdovice (010685pn)

27 195 Kč/měsíc
(cena vč. internetu, + vč. záloh na služby, + provize RK, + vratná jistina, +DPH)
  • Volný od 21.01.2021
  • Adresa:Příkop, Brno - Zábrdovice
  • Plocha:110 m2
  • Typ:Komerční, Kancelářské prostory
  • Konstrukce:smíšená
  • Počet podlaží:4. patro
  • Výtah:ano
  • PENB:G

Vybavení

  • Garážové stání
  • Výtah

Pronájem kancelářských prostor IBC

V zastoupení majitele nabízíme plně vybavené luxusní kanceláře s možností několika garážových stání v budově IBC na ulici Příkop 4. Kanceláře se nachází ve čtvrtém patře budovy s výtahem a jsou vhodné pro pohodlnou práci minimálně 4 – 12 osob.

Tři oddělené, samostatně uzamykatelné kanceláře se nachází v prostoru se samostatnou recepcí s přijímacím prostorem vybaveným stolkem a koženou sedačkou, velkou zasedací místností, vlastní kuchyňkou, odpočinkovou místností vybavenou sportovním nářadím (k protažení a neformální diskusi mezi kolegy), toaletami a sprchou. Tento prostor má celkem 220 m2. Jednotlivé nabízené kanceláře mají cca 20m2, 16m2 a 13m2 + společné prostory (zasedačka, recepce, kuchyňka, odpočinková místnost atd.) celkem cca 110 m2, jsou plně vybaveny kancelářským nábytkem (stoly, židle, skříně atd.), jednotlivě klimatizované, osazené vzduchotechnikou. Okna jsou osazena žaluziemi a také designovými roletami.
K využívání ke kancelářím je nabízena sdílená prostorná zasedací místnost, která je vhodná až pro 16 lidí. Zasedací místnost je vybavena velkým monitorem pro prezentaci přes WIFI nebo kabelové připojení z notebooků a vším co do zasedačky patří včetně variabilního nábytku pro možnost variant velký zasedací stůl nebo přednášková místnost. Možnost pořádání školení a prezentací činnosti firmy. Kuchyňka je vybavena lednicí, myčkou, kávovarem atd.
Cena za jednotlivé kanceláře vč. využívání společných prostor a služeb: kancelář 13m2: 7 215,-Kč měsíčně vč. služeb, kancelář 16 m2 - 8 880,-Kč vč. služeb, kancelář 20m2 - 11 100,-Kč vč. služeb.
Kanceláře jsou orientovány do ulice Příkop.
Celý prostor je koncipován v moderním a designovém stylu a působí velmi příjemným dojmem.

Přístup do budovy je bezbariérový a možný 24/7. K dispozici jsou tři výtahy. Bezproblémové parkovaní ve dvorním traktu. V budově IBC je stálá recepční služba, samozřejmostí je bezpečnostní služba 24/7. Budova IBC je vybavena kamerovým bezpečnostním systém, vstup na patro je možný jen pomocí systému elektronických karet.

Přímo v budově IBC naleznete pobočku pošty, bankomat, notáře, advokáty, copy centrum, výrobu vizitek a ostatních prezenčních předmětů, lékárnu, potraviny, restaurace a mnoho dalších služeb, což Vám a vašim zaměstnancům šetří čas pro vlastní práci. Přes lávku nad ulicí Koliště se dostanete do samého centra Brna za pár minut. Zastávka tramvaje na ulici Milady Horákové je 1 min chůze od vchodu do budovy, linky autobusů a dopravní uzel Moravské náměstí a Česká jsou přes dvorní trakt do 5 min chůze, hlavní vlakové nádraží do 10-15 min pěšky, hlavní autobusové nádraží do 15-20 min pěšky.

Samotný prostor má vlastní elektronické zabezpečovací zařízení a jednotlivé kanceláře je možné kódovat samostatně.

V ceně nájmu je internetové připojení. Služby obsahují úklid společných prostor, služby vlastní recepce atd. Možnost až deseti parkovacích míst od pronajímatele prostor přímo v budově IBC v podzemních garážích, případně dalších míst od ostatních majitelů.

Umístění nemovitosti

Kontaktujte nás

Chcete-li více informací o této nemovitosti, zavolejte nám na 724 772 446, napište nám email na zuzana@bravis.cz nebo vyplňte kontaktní formulář níže. Budeme Vas kontaktovat během jednoho pracovního dne.

Chci prohlídku


* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné

Mám dotaz


* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné

Poslat známému


* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné
Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.

mouhodhadce.cz zavřít