Váš specialista na pronájmy bytů v Brně 724 777 140
Vyhledat nemovitost Menu

Průběh obchodní transakce s realitní kanceláří pro kupující

Jsme s Vámi od začátku obchodního případu až do konečného předání nemovitosti a poradíme Vám, kdykoli budete potřebovat.
Umíme klientům naslouchat…

 1. Kontakt
  Zavolejte nám, napište, použijte naše webové stránky www.bravis.cz.
  Obratem se Vám ozveme a domluvíme si osobní schůzku, kde upřesníme dle Vašich požadavků jakou přesně nemovitost hledáte.
 2. Nabídky
  Pravidelně Vám budeme elektronickou poštou zasílat nabídky nemovitostí dle Vašich požadavků, případně se s Vámi budeme pravidelně setkávat osobně, kdy Vám budeme předávat vytipované nabídky.
 3. Prohlídka
  Po vybrání patřičné nemovitosti pro Vás domluvíme prohlídku dané nemovitosti s majiteli a společně s realitním makléřem tuto prohlídku absolvujete. Zde Vám makléř zodpoví Vaše dotazy a podá všechny dostupné informace o nemovitosti.
 4. Rezervace
  Vybrali jste si již nemovitost?
  Pokud Vám nemovitost vyhovuje a rozhodnete se pro následnou koupi, uzavřete s námi zprostředkovatelskou smlouvu a složíte nevratnou blokační zálohu jako důkaz svého zájmu. Nemovitost je tímto okamžikem rezervována ve Váš prospěch a my jsme záruka pro Vás i prodávajícího, že obchod proběhne, jak má. Bezodkladně o této skutečnosti informujeme prodávajícího, který je okamžitě srozuměný s tím, že nemovitost nebude již nabízet žádným jiným zájemcům.
 5. Kontrola právním oddělením
  Naši právníci pro Vás nemovitost řádně prověří a my Vám následně zajistíme všechny potřebné materiály k vyřízení případného hypotečního úvěru.
 6. Příprava smluv
  Po osobní schůzce Vás, prodávajícího, realitního makléře a v neposlední řadě právníkem naší realitní kanceláře se začíná ihned připravovat kupní smlouva nebo smlouva o smlouvě budoucí. Po odsouhlasení se zněním připravovaných smluv oběmi stranami, dojde k podpisu konkrétních smluv se zajištěním notářských ověření podpisů.
  Máme letité zkušenosti a dokážeme ve smlouvách zohlednit specifika každé jednotlivé transakce.
 7. Převod v katastru nemovitostí
  Po podpisu finální kupní smlouvy vkládáme smlouvy na příslušný katastrální úřad a sledujeme celý průběh vkladu a zápisu nemovitosti.
  Naše realitní kancelář nabízí službu úschovy kupní ceny na depozitní účet na základě svěřenecké smlouvy, kde peníze zůstávají až do převodu nemovitosti v katastru nemovitostí na Vás. Prodávající je chráněn před situací, že by nemovitost převedl a nedostal zaplaceno a Vy se zase nemusíte obávat, že přijdete o peníze a nemovitost nebude přepsána. Jsme garantem pro Vás i prodávajícího.
 8. Předání nemovitostí
  Jsme s Vámi až do poslední chvíle. Připravíme předávací protokol a pomůžeme Vám s převody energií. Tímto krokem je celá transakce u konce. Vy si může bez obav užívat svoji novou nemovitost a prodávající může nakládat s nabytými financemi dle svého uvážení.

Zakládáme si na tom,že všechny naše procesy jsou transparentní a za všech okolností na profesionální úrovni.
Každý klient je pro nás stejně důležitý a věnujeme mu tolik péče,aby byl se službami maximálně spokojen.

Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.