Váš specialista na pronájmy bytů v Brně 724 777 140
Vyhledat nemovitost Menu

Průběh obchodní transakce s realitní kanceláří pro prodávající

Jsme s Vámi od začátku obchodního případu až do konečného předání nemovitosti a poradíme Vám, kdykoli budete potřebovat.
Umíme klientům naslouchat…

 1. Kontakt
  Zavolejte nám, napište nebo vyplňte formulář.
  Obratem se Vám ozveme, domluvíme si osobní schůzku a domluvíme se na podrobnostech.
 2. Prohlídka
  Náš realitní makléř prodejní sekce s Vámi navštíví Vaši nemovitost a společně se domluvíte možnostech prodeje vaší nemovitosti, makléř zpracuje veškeré informace o nemovitosti včetně fotodokumentace. Makléř je připravený zodpovědět všechny Vaše technické i právní otázky.
  Nevíte, jak si stojí ceny ve Vaší lokalitě? Nevadí! Od toho jste oslovili nás a my vám rádi poradíme a pomůžeme!
 3. Můžete s námi uzavřít exkluzivní smlouvu o prodeji
  Proč? Investujeme velký objem finančních prostředků do reklamy a propagace Vaší nemovitosti, a to přispívá k rychlejší realizaci prodeje.V neposlední řadě máte méně starostí: komunikujete jen s námi a my se o vše postaráme.
 4. Kontrola právním oddělením
  Naši právníci nemovitost řádně prověří. Máme povinnosti nejen vůči vám jako prodávajícím, ale též ke kupujícím. Přestože jste platnými majiteli nemovitosti, mnohdy se stává, že v katastru nemovitostí nejsou zapsány všechny změny a aktuální skutečnosti. Právní oddělení vám pomůže případné nedostatky napravit a připravit nemovitost k prodeji.
 5. Propagace
  Děláme maximum, abychom Vaši nemovitost prodali co nejdříve. Propagujeme nemovitost na našich webových stránkách www.bravis.cz nebo i jiných serverech (např.SReality, centrum, …). Publikujeme reklamu v novinách, realitních časopisech a také v našich materiálech. Oslovujeme přímo potenciální evidované klienty z naší rozsáhlé databáze, kteří třeba právě podobnou nemovitost hledají.
 6. Prohlídky
  Snažíme se všem případným zájemcům detailně přiblížit danou nemovitost, aby o ní měli co nejlepší představu a na prohlídky přicházeli skutečně vážní zájemci. Šetříme tím Váš i náš čas .
  Vy, jako majitelé se prohlídky zúčastňujete společně s námi, ale je možné prohlídku se zájemci provést i bez Vaší asistence. Podmínky celého obchodu jsou stanoveny a my přejímáme veškerou starost a odpovědnost na sebe. Můžete nám důvěřovat.
 7. Předkupní smlouva
  Pokud nemovitost zájemci vyhovuje a rozhodne se pro následnou koupi, uzavře s námi zprostředkovatelskou smlouvu a složí nevratnou blokační zálohu jako důkaz svého zájmu. Nemovitost je tímto okamžikem rezervována ve prospěch zájemce a my jsme záruka pro zájemce i pro Vás, prodávajícího, že obchod proběhne, jak má. Bezodkladně Vás o této skutečnosti informujeme a po Vašem odsouhlasení celého obchodního případu už můžete přemýšlet, jak s nabytými penězi naložíte.
 8. Příprava smluv
  Po osobní schůzce Vás, zájemce, realitního makléře a v neposlední řadě právníkem naší realitní kanceláře se začíná ihned připravovat kupní smlouva nebo smlouva o smlouvě budoucí. Po odsouhlasení se zněním připravovaných smluv oběma stranami, dojde k podpisu konkrétních smluv se zajištěním notářských ověření podpisů.
  Máme letité zkušenosti a dokážeme ve smlouvách zohlednit specifika každé jednotlivé transakce.
 9. Převod v katastru nemovitostí
  Po podpisu finální kupní smlouvy vkládáme smlouvy na příslušný katastrální úřad a sledujeme celý průběh vkladu a zápisu nemovitosti. Jsme garantem pro kupujícího i prodávajícího. Kupující složí cenu za nemovitost na depozitní účet naší realitní kanceláře, kde peníze zůstávají až do převodu v katastru nemovitostí. Prodávající je chráněn před situací, že by nemovitost převedl a nedostal zaplaceno. Kupující se zase nemusí obávat, že přijde o peníze a nemovitost nebude přepsána.
 10. Předání nemovitostí
  Jsme s Vámi až do poslední chvíle. Připravíme předávací protokol a pomůžeme Vám s převody energií na nového majitele. Tímto krokem je celá transakce u konce. Nový majitel si může bez obav užívat svoji novou nemovitost a Vy může nakládat s nabytými financemi dle svého uvážení.

Zakládáme si na tom,že všechny naše procesy jsou transparentní a za všech okolností na profesionální úrovni.
Každý klient je pro nás stejně důležitý a věnujeme mu tolik péče,aby byl se službami maximálně spokojen.

Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.