Stále pracujeme
Váš specialista na pronájmy bytů v Brně 724 777 140
Vyhledat nemovitost Menu

Reference nabízejících klientů

Budeme velice potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Karol Gánoczy 5. 10. 2020
Dobrý den Jitko! Opět se nám potvrdilo, že Váš přístup je vysoce profesionální. Vaše ochota jednat i o víkendech, prostě vždy tak, aby nám, nebo klientům bylo vyhověno podle našich požadavků. Moc Vám za vše děkujeme a přejeme úspěch ve Vaši práci. K.G.
Karol Gánoczy 5. 10. 2020
Dobrý den Jitko! Opět se nám potvrdilo, že Váš přístup je vysoce profesionální. Vaše ochota jednat i o víkendech, prostě vždy tak, aby nám, nebo klientům bylo vyhověno podle našich požadavků. Moc Vám za vše děkujeme a přejeme úspěch ve Vaši práci. K.G.
Radka Kliková 4. 10. 2020
Oslovila jsem několik kanceláří na trhu. Byla jsem překvapena, že jejich práce nebyla tak efektivní, jak jsem očekávala a výsledek byl žalostný. Chápu, že mé požadavky byly vysoké, na trhu byl problém z důvodu covidu. Nakonec jsem náhodou objevila telefon na Bravis. Pro paní Dobrovolnou to také nebyla určitě jednoduchá práce, hledání pro nás přijatelného nájemníka zabralo nějaký čas, ale podařilo se. Dokonce mám už i zpětnou vazbu od našeho nájemníka - mohu doložit jeho sms, že je u nás spokojený. Paní Jitce děkuji za její práci. Hledání nájemníka byl můj průzkum realitního trhu, protože zvažujeme prodej RD a mohu říct, že paní Jitka v konkurenci uspěla a že se na ni obrátím i s tímto, poněkud už větším úkolem a věřím, že budeme spokojeni všichni. Ing. Radka Kliková
Kamila Weissmannova 4. 7. 2020
Opravdu doporučuji p.Dobrovolnou, výborná makléřka,a hlavně profesionální přístup.Rychlá komunikace a spolehlivost! Úžasná spolupráce.Díky ..
Adam Kubíček 2. 7. 2020
Perfektní (vstřícný a flexibilní) přístup, rychlá a spolehlivá domluva. Děkuji Kubíček.
Petr Marek 2. 7. 2020
Děkuji paní Dobrovolné za skvělou spolupráci. Hodnotím především aktivní přístup, slušné a milé vystupování, zodpovědný a profesionální přístup - všechny dokumenty jak k ukončení původního, tak s novým nájemcem včas a bez chyb připravené. Velmi rád se na paní Dobrovolnou opět obrátím!
Jiří Vyklický 24. 6. 2020
Děkujeme Jitce za rychle a bezproblemove pronajmuti bytu. Skvela prace. Dekujeme. Vyklicky
Jiří Makiš 28. 5. 2020
S paní Bc. Dobrovolnou spolupracuji už téměř dva roky a po celou dobu naprostá spokojenost. Do kanceláří v našich nemovitostech, kde dělám správce, nám zajistila mnoho klientů.Její vystupování je velmi profesionální, příjemné, lidské. Proto ji mohu s naprosto s klidným svědomím, komukoliv doporučit .
Ing. Zámečník 19. 5. 2020
Profesionální jednání, spolehlivá a velmi vstřícná. Při jednáních vzbuzuje důvěru i svou připraveností a přehledem. Jde o opakovanou zkušenost, proto využijeme tyto služby i v budoucnosti.
Martina Šafránková 19. 5. 2020
Paní Dobrovolná nám svým profesionálním přístupem již dvakrát pomohla najít nájemce do bytu, naspoledy nyní, ve velmi složité době. Jsme s jejími službami moc spokojeni. Martina a Petr Šafránkovi

Přidat referenci


* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné
Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.

mouhodhadce.cz zavřít