Reference nabízejících klientů

Budeme velice potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Čuhelová Jana 26. 11. 2012
Jsem nesmírně spokojená s prací realitní makléřky Dany Paziové. Její přístup je profesionální, jednání vstřícné a výsledky perfketní, přičemž není problémem, aby vyřídila záležitosti, které jdou až nad rámec její činnosti. Spolupracuji s ní již dva roky a kvalita služeb je stále perfektní.
Jaroslav Palla 3. 9. 2012
Mám trošku menší zpoždění, nicméně cítím jako důležité na tomto místě poděkovat slečně Paziové za její profesionální přístup k mé poptávce na pronájem bytu. Slečna makléřka byla nejen ochotna flexibilně se přizpůsobit termínu naší prohlídky, ale navíc řešila veškeré mé dotazy a přání s maximální péči a profesionalitou jí vlastní. V bytě již bydlím déle než dva měsíce a musím říci, že slečna makléřka maximálně splnila mé požadavky a našla mi perfektní byt ve skvělé lokalitě. Nezbývá tedy nic jiného než ještě jednou poděkovat slečně Paziové a to především proto, že předčila všechna má očekávání a na mé poptávce pracovala nad rámec jejich povinností. Přeji Vám mnoho dalších spokojených klientů !!! S pozdravem Jaroslav Palla
Josef Koutek 20. 8. 2012
Rádi bychom poděkovali paní makléřce Daně Paziové za vynikající služby při zpracování naší zakázky. Vše bylo zajištěno velmi rychle a profesionálně, rádi služeb RK Bravis využijeme i v budoucnu a směle ji doporučíme i svým známým.
Kateřina Kohutová 4. 7. 2012
Dobrý den,
ráda bych zde poděkovala pí. makléřce Paziové za její absolutně profesionální práci při našem hledání podnájemníků do bytu. Na paní Paziovou, tím pádem tak na tuto realitní kancelář Bravis reality jsem dostala tip od mé známé, která byla rovněž jako já nad míru spokojena s Vašimi službami. Pro zajímavost musím ještě podotknout, že nové podnájemníky jsem díky profi práci paní Paziové sehnala za neuvěřitelných 5 hodin! A bylo po starostech :-)
Takže ještě jednou DĚKUJI a určitě tuto RK doporučuji!!...už jen proto, že se můžu s jakýmikoliv nečekanými problémy ohledně podnájemníků na ni obrátit.
Alena Čiperová 21. 2. 2012
Děkuji paní Daně Paziové za velmi profesionální, vstřícný a rychlý přístup při jednání o pronájmu bytu. Mohu všem doporučit spolupráci na vysoké úrovni.
Lučanová 26. 4. 2011
Sděluji, že jsem byla velmi spokojená s jednáním paní Dany Paziové.
Od začátku se jednalo o docela komplikovaný prodej a pro mě koupi bytu, jenž byl původně v obecním vlastnictví.
Já jsem potřebovala k dofinancování hypotéku, přičemž tuto mi byla banka ochotna dát až po převodu bytu do osbního vlastnictví.
Mezitím probíhala celá řada jednání a řešení, přičemž paní Paziová byla aktivní a účinnou jednatelkou, zprostředkovatelkou i organizátorkou.
Jsem přesvědčená, že i díky jejím schopnostem se nakonec celá bytová transakce podařila, šlo totiž o tzv. trojvýměnu navíc s jedním bytem mimo Brno.
Ještě jednou děkuji paní Paziové za účinné a profesionální vystupování a přeji další spokojené klienty.
Dana a Jaromír Illkovi 3. 3. 2011
Přejeme hezký den a dovolujeme si poslat několik postřehů z našeho setkání a spolupráce s Vaší paní makléřkou.Již při prvním setkání s ní - a říká se,že na prvním dojmu hodně záleží -jsme věděli,že je to přesně ten člověk,kterého potřebujeme.Přestože nemáme vůbec žádné zkušenosti s danou problematikou a nebyli jsme si jisti,co tato činnost obnáší,její přístup k nám,profesionalita s jakou nás zasvětila do nejmenších podrobností celé transakce a konečný výsledek nás ubezpečuje o tom,že jsme udělali dobře.Přejeme jí hodně hezkých dní,příjemných zážitků ze setkávání s dalšími klienty a úspěšných jednání s nimi.Věřte,že pokud budeme realizovat jakoukoli činnost spadající pod Vaši firmu,stoprocentně víme,na koho se obrátit.Ještě jednou zdraví Illkovi
Miroslava Danihelková 9. 8. 2010
Byla jsem velmi spokojena s Vaší realitní makléřkou paní Danou Paziovou. Realizovali jsme s její pomocí pronájem bytu. Věnovala nám i naší budoucí podnájemnici nadstandartní péči, mnoho času navíc, a to i v pozdních večerních hodinách.
Při dalších transakcích s nemovitostmi určitě využijeme profesionality a vstřícnosti paní Dany Paziové. Děkujeme, Danihelkovi

Přidat referenci


* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné
Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.

mouhodhadce.cz zavřít