Reference nabízejících klientů

Budeme velice potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

MUDr. Vašinová Hana 4. 6. 2021
Paní inženýrko, chtěla jsem Vám jen po dokončení úspěšného pronájmu velmi poděkovat za projevené porozumění, vstřícnost a Vaši dochvilnost. Před Vaší agenturou jsem jednala s jinou podobnou firmou a jejich přístup se s Vaším jednáním nedal vůbec srovnat. Ve všem jste nám urgentně vycházela vstříc a vše zařídila k mé úplné spokojenosti. Dlužno podotknout, že toto se dělo i přes problematickou situaci s covidovou pandemií. Ještě jednou děkuji a zdravím MUDr. Vašinová Hana.
Radovan Polcar 14. 5. 2021
S paní Válkovou jsem byl velmi spokojen. Nejvíce oceňuji profesionální přístup a řešení všech detailů s pronájmem nemovitosti. Pokud nemáte čas a pronajímání nemovitostí není vašim koníčkem, určitě s ní doporučuji spolupráci. Mám klid a jistotu, že vše dobře dopadne! Tímto paní Válkové moc děkuji!
Václav Zeman 27. 4. 2021
Přístup ke klientovi i případným zájemcům byl naprosto profesionální a vstřícný. Byli jsme velmi spokoeni a rádi opět v případě potřeby použijeme vaše služby.
M. Kolar 20. 4. 2021
Připojuji se k očividně zástupu spokojených klientů a potvrzuji velkou profesionalitu paní Válkové, flexibilitu, vynikají přípravu a naprosto bezproblémový průběh. Kompletně vše pripravila, doporučila výborné klienty a doslova jsme přišli jen podepsat smlouvu. Vše proběhlo ve velice příjemné atmosféře a rád doporučím svým známým. Dekuji
Jitka Zemanová 7. 4. 2021
Děkujeme paní ing. Válkové za zcela profesionální a především bezproblémovou realizaci pronájmu bytu. Velmi si vážíme jejího přístupu a rádi se v budoucnosti, pokud budeme potřebovat realitní služby, na ni s důvěrou obrátíme.
Leoš Humpolík 6. 4. 2021
Chci touto cestou také přidat recenzi jakožto maximálně spokojený klient. Na Vaši realitní kancelář jako takovou jsem dostal doporučení na základě předchozí zkušenosti od kolegů z práce. Se službami jsem byl maximálně spokojen a rozhodně chci extra vyzdvihnout přístup realitní makléřky paní Válkové, která byla nejen moc příjemná, ale především mimořádně rychlá a operativní v rámci komunikace. Stejně jako jsem já dostal doporučení, tak již nyní vím, že budu i já dávat svoje doporučení také! Maximální spokojenost :-)
Libor Sládek 1. 3. 2021
Touto cestou bych chtěl velmi poděkovat paní Válkové za příjemné, přátelské a maximálně profesionální jednání. Budu se těšit na další spolupráci.
Arnošt Šlapák 1. 2. 2021
Děkuji paní inženýrce Válkové za zprostředkování pronájmu bytu. V každém obchodě a to i v tomto případě platí, že dobrý obchod je jen takový když jsou zúčastněné strany spokojeny a to se v tomto případě určitě paní inženýrce povedlo i když to z počátku nebylo jednoduché.
Jaroslav Matula 6. 1. 2021
Zasílám velkou pochvalu pro paní Ing. Dagmar Válkovou, která náš byt hezky nafotila, ujala se všech prohlídek a rychle zajistila podpis smlouvy s pečlivě vybranými zájemci. Ještě jednou děkuji. J.Matula
Milan Olah 6. 1. 2021
Já jsem moc spokojen ze službami r.k.Bravis a hlavně s paní ing. Dagmar Válkovou, dobrá komunikace a profesionální přístup. Děkuji moc. Milan Olah

Přidat referenci


* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné
Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.

mouhodhadce.cz zavřít