Stále pracujeme
Váš specialista na pronájmy bytů v Brně 724 777 140
Vyhledat nemovitost Menu

Reference nabízejících klientů

Budeme velice potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Radomír Jurča 18. 9. 2020
Děkujeme paní Ing. Nezvalové za dlouhodobou profesionální spolupráci při pronájmu bytů. Pracuje rychle, vstřícně a spolehlivě. Děkujeme Jurčovi.
Eva Kulichová 14. 4. 2020
Moc děkujeme za profesionální přístup, úsměv na tváři a velmi vstřícné jednání s pozitivním nábojem. Eva a Miloš
Simona Hrid 4. 4. 2020
Velice příjemná spolupráce a dobrá zkušenost
Zdenek Konecny 12. 3. 2020
Pri zajistovani pronajmu meho bytu jsem byl velice prekvapen jak pani ing.Nechvatalova pracovala rychle, pohodove a zcela zodpovedne. Spoluprace byla vynikajici a vse probehlo rychle a v naprostem poradku. Jiz pri prvnim kontaktu s pani Pachlovou jsem tusil, ze jsem v dobre a solidni firme. Dekuji pani ing.Nezvalove za vstricnost a bezproblemove reseni pronajmu meho bytu. Vrele doporucuji dalsim klientum - budete spokojeni. Zdenek Konecny
Iva Zadražilová 3. 1. 2020
Poprvé jsem při pronájmu svého bytu využila služeb realitní kanceláře a jsem velmi ráda, že jsem si zvolila zrovna RK Bravis, protože mi tato RK ušetřila mnoho času a práce. Přístup paní Ing. Nezvalové byl velmi profesionální, ale přitom lidský a milý. Byt se jí podařilo pronajmout téměř okamžitě, v což jsem ani nedoufala. Chtěla bych jí touto cestou ještě jednou poděkovat za vstřícné jednání a ochotu, určitě se na ní v případě potřeby obrátím i příště.
Pavlína Hozová 18. 12. 2019
Chtěla bych moc poděkovat slečně Elišce Nezvalové za perfektní práci, trpělivost, ochotu, naprosto profesionální jednání. Skvělá práce, díky! Určitě se na tuto makléřku v budoucnu velmi ráda obrátím a jak ji, tak i Vaši společnost ráda doporučím.
Lukáš Dočekal 9. 12. 2019
Dobrý den, spolupráci s paní Ing. Eliškou Nezvalovou můžu jenom doporučit. Bezproblémová komunikace, příjemný přístup a ochota. Neváhali bychom ji kdykoli znovu oslovit.
Zora Hammerschmiedt 4. 12. 2019
Dobrý den, ráda bych poděkovala za profesionální přístup pí. Ing. Elišce Nezvalové, je velmi příjemná, vstřícná a ochotná. Ještě jednou děkuji.
Pavel Liškutín 10. 10. 2019
Dobrý den paní Nezvalová, mnohokrát děkuji za profesionální a přitom lidský přístup. S vyhledáním nájemníků jsem velmi spokojený. Prakticky kromě klapnutí vstupních dveří do onoho bytu a pípnutí platby na účet, o nich vůbec nevím. Prostě tak jak jsme se domluvili. Rozhodně si myslím, že Váš zaměstnavatel by udělal velkou chybu, když by o Vás přišel. Jakmile někdo z mých známých bude potřebovat Vaše služby, ihned doporučím. Ještě jednou tedy děkuji za ochotu a zájem o každého jednotlivce, kterému jste pomohla.
Petr Čížek 23. 9. 2019
Dobrý den, tímto bych rád poukázal na profesionální realitní služby, kterých se mi dostalo prostřednictvím Elišky Nezvalové a Kateřiny Pachlové. Vstřícný přístup, výborná argumentace, stylová reprezentace a v závěru vydařený byznys - Bravis vřele doporučuji.

Přidat referenci


* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné
Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.

mouhodhadce.cz zavřít