Reference nabízejících klientů

Budeme velice potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Jaroslav Velešík 15. 11. 2022
Chtěl bych poděkovat paní Čermákové za proaktivní a profesionální přístup. Byl jsem velmi spokojen a těším se na další spolupráci.
Věra Palyzová 5. 10. 2022
S firmou Bravis spolupracuji již dlouho, především s paní Čermákovou. Je to naprostý profesionál, je spolehlivá, vstřícná, milá, nic pro ni není problém a vše vždy vyřešila k úplné spokojenosti. Ještě jednou velké díky.
Lenka Mazlová 6. 9. 2022
Vše proběhlo v naprostém pořádku. Velmi oceňuji vstřícný přístup a profesionalitu.
Radek Hladký 27. 7. 2022
Vše bylo ze strany BRAVIS perfektní.
MVDr. Blanka Novotná 26. 7. 2022
Jsem velice spokojená se spoluprací s paní ing. Čermákovou. Je to velmi milý, vstřícný, ochotný a laskavý člověk. Vždy se snaží vyhovět požadavkům všech klientů ke všestranné spokojenosti. Zároveň oceňuji její dochvilnost, spolehlivost a pečlivost při práci.
Kateřina Zajícová 24. 1. 2022
Chtěla bych velice poděkovat paní Ing. Čermákové za pomoc při pronájmu bytu. Paní Ing. Čermáková byla při dané spolupráci velmi příjemná, pohotová, organizačně velmi schopná a opravdu spolehlivá. Jednání s ní bylo efektivní, její přístup vždy vlídný. Jednání se zájemci vedla naprosto ve shodě s moji představou a velmi vnímavě. Děkuji jí též za cenné rady, které měly vliv na následnou úspěšnost realizace pronájmu. Velmi spokojena jsem byla s úrovní smluvních podkladů a i s průběhem předání. Vše pečlivě zkontrolováno, prověřeno, vysvětleno. Žádná moje předchozí spolupráce s jinými realitními kancelářemi nebyla takto bezproblémová a příjemná. Pakliže bych opět využívala služeb realitní kanceláře, bez rozmyslu bych volila spolupráci s Bravisem a zejména tedy jmenovitě s paní Ing. Čermákovou. Ještě jednou děkuji.
Eva Tomášková 28. 12. 2021
Chtěla bych moc poděkovat paní ing. Čermákové za profesionální přístup , korektní a vstřícné jednání k oběma stranám při pronájmu bytu i jeho předání, které proběhlo bez jakýchkoliv námitek nebo problémů.
Marek Kropáček 6. 12. 2021
Děkuji paní Ing. Čermákové za perfektní přístup, spolupráci a skvělé jednání při pronájmu bytu.
Jindřiška Palová 11. 11. 2021
Byli jsme velice spokojení s prodejem nemovitosti, s vystupováním a profesionálním přístupem Vašich makléřek. Pokud by někdo z našich známých vybíral realitní kancelář a makléře, určitě bychom je doporučili.
Karel Duchoň 16. 10. 2021
Během cca týdne bylo vše,k mé spokojenosti, vyřízeno a to včetně podpisu nájemní smlouvy. Nezbývá než poděkovat Ing.Čermákové,která mne připadala jako naprostá profesionálka se zájmem o věc.... Děkuji,Vám!!! Ing.Karel Duchoň

Přidat referenci

Typ nabídky *

* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné
Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.

Nízkoenergetické byty Nové Sady zavřít