Váš specialista
na pronájmy bytů v Brně
Menu

Reference nabízejících klientů

Budeme velice potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Přidat referenci
Hana 18. 6. 2024
Úžasný profesionální přístup na 100 procent !Ing .P.Klimes ! Děkuji Vám pane Ing .Klimesi -I Vašemu týmu za úžasný servis a Vase služby ! Jsem velice vděčná a velice Vám za vše děkuji ! Hana
Igor Jelínek 10. 5. 2024
Výborná komunikace, velmi dobrá spolupráce a především oceňuji profesionální přístup p. Klimeše. Vřele doporučuji!
Michaela Štantejská 10. 4. 2024
Realitní makléř pan Klimeš je profesionál ve svém oboru. S jeho službami jsme byli naprosto spokojeni, a to jak s jeho individuálním věcným přístupem, tak celkově s průběhem celého procesu pronájmu bytu. Pan Klimeš byl velmi aktivní i v situaci, kdy nám jeden zájemce o pronájem na poslední chvilku od podpisu smlouvy odstoupil. Určitě se na něj obrátíme i v budoucnu.
Markéta Andrések 19. 1. 2024
Prodávali jsme nemovitost přes RK Bravis. Absolutně profesionální přístup od nafocení nemovitosti, přes komunikaci s prodávajícím i kupujícím, právní pomoc a všechny náležitosti. Vše nám velice zrychlili a hlavně zjednodušili. V září jsme začali vše řešit, v prosinci nám našli kupce, ještě ten měsíc se nachystala smlouva a podepsala a v půlce ledna jsme měli vyplacené peníze. Za mě 5-hvězd. Děkujeme
Arpád Norcini 5. 11. 2023
Oceňuji velmi profesionální přístup, komunikace byla rychlá bezproblémová. Nemuseli jsme se vůbec s ničím připomínat, což je v dnešní době vzácnost. Příště určitě vyhledám opět služby Ing. Klimeše.
Karolína Diatilová 30. 10. 2023
Pana Klimeše můžu dál jen doporučit - profesionalita, ale zároveň lidskost a příjemná komunikace nám zpříjemnili proces hledání nového bydlení. Vše šlo hladce a rychle, bez zbytečných komplikací. Rádi se proto s panem Klimešem v budoucnu opět spojíme a využijeme jeho služeb.
Milan Blumaier 12. 10. 2023
Dobrý den, v průběhu srpna jsem s Ing. Klimešem realizoval pronájem bytu ul. Svatoplukova, Židenice. Byt byl pronajatý cca během 14-ti dnů. Vše dopadlo k mé maximální spokojenosti a troufám si tvrdit, i k spokojenosti nájemce. Poradil nám s optimální cenou, jak má být byt připravený, vše ve smlouvě vysvětlil,….., profesionální jednání. Vzhledem k tomu, že budeme i nadále potřebovat využít služeb realitní kanceláře určitě se na Vás resp. na pana Ing. Klimeše obrátíme. Velmi Dekuji a pozdravem Blumaier
Iveta Šimandlová 22. 9. 2023
Touto cestou bychom rádi s manželem poděkovali realitnímu makléři panu Klimešovi. Dlouho jsem zvažovala RK , kterou si vybereme. Dle referencí jsem zvolila BRAVIS a volba byla neskutečně úžasná. Pan Klimeš, je velice ochotný, příjemný, má profesionální přístup. Čeho si s manželem obzvlášť vážíme, že RK nás netlačila na snížení ceny, byla tam neskutečná tolerance. Nešlo o RD, ale o domov, který jsme se rozhodli vyměnit za jiný. Moc děkuji panu Klimešovi a celé RK za vlídný a co hlavně lidský přístup při prodeji. Neskutečně si toho vážíme a pokud budu moci někomu doporučit jedině BRAVIS. Děkuji mockrát a přejeme hodně dalších úspěchů né jen pracovních. Šimandlovi.
Zdenka Floriánová 2. 9. 2023
Naše poděkování patří panu Ing. Petru Klimešovi za profesionální přístup při prodeji naší nemovitosti. Jednání bylo vždy vstřícné a oceňuji ochotu a velmi dobrou komunikaci. Vždy nám dobře poradil a všechno při prodeji proběhlo v pořádku. RK Bravis a Ing. Klimeše mohu jen doporučit.
Blanka Pinková 18. 7. 2023
Pan inženýr Klimeš jednal velmi profesionálně, a proto proběhl prodej domu velmi rychle a zcela bez problémů. Ještě jednou děkujeme.
Přidat referenci