Reference nabízejících klientů

Budeme velice potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Jaroslav Novotny 14. 7. 2022
Skvělá komunikace a profesionální jednání p. Klimeše. Velmi dobrá spolupráce . Moc děkuji za vše Novotny J.
Jiří Vosmek 28. 6. 2022
Realitní trh je obzvláště v dnešní době jednou neznámou a relativní veličinou. Pakliže chcete mít hmatatelnou oporu, efektivitu dynamického výsledku, erudovanost a sympatickou spolupráci v přidané hodnotě osobnosti, která má i kompetenci znalce a odhadce nemovitostí, poté neváhejte ani vteřinu a kontaktujte pana Ing. Petra Klimeše. Vyšší stupeň kompetence (jazykovou vybavenost, vedení projektu, PR) jsem při prodeji luxusní nemovitosti nikde nenašel. 100% spokojenosti je málo! Jiří Vosmek, klient BRAVIS REALITY, s.r.o.
Petr Lacina 3. 6. 2022
Rad bych podekoval panu Klimesovi za jeho profesionalni pristup pri prodeji pozemku a pronajmu rodinneho domu. Behem celeho procesu prodeje/pronajmu me pravidelne informoval o vsech dulezitych krocich, byl vzdy k zastizeni a snazil se najit to nejlepsi reseni. Je prijemne spolupracovat s nekym, kdo ma svou praci rad a siri kolem sebe pozitivni energii.
Dana Navrátilová 4. 4. 2022
Další poděkování panu Ing. Klimešovi za skvělou spolupráci při pronájmu již druhého bytu a pomoc s výběrem nájemníků. Ve srovnání s jinými RK byly služby opravdu nadstandartní. Při dalším pronájmu se obrátim určitě znovu výhradně na něj. Přesnost, spolehlivost, ochota - mohu jen doporučit. Celkově přístup této realitní kanceláře svojí profesionalitou převyšuje ostatní.
Dana Navrátilová 27. 2. 2022
Chtěla bych poděkovat panu Ing. Klimešovi za výbornou práci, kterou odvedl při pronájmu mého bytu. Vše šlo hladce, včetně přepisu energií. Kladně hodnotím velkou ochotu, kdy mi vše přinesl až domů, vlastně jsem nemusela udělat vůbec nic, jen pár podpisů a bylo hotovo. Děkuji též za pomoc při výběru nájemníků. Těším se na další spolupráci.
Vlasta Roušalová 3. 1. 2022
V minulém roce jsme oslovili RK Bravis, na základě referencí, trochu s obavou, protože v minulých letech jsme spolupráci s jinou RK byli nuceni ukončit. Pokud jde o RK Bravis - chválím, chválím, chválím spolupráci s panem makléřem ing. Petrem Klimešem, naprosto vynikající přístup, informace okamžitě, doporučení, spolupráce naprosto bezchybná, spolupráce s AK, předání bytu, vše pan makléř zvládl naprosto perfektně, profesionální přístup, doporučuji všem dalším zájemcům. Nemovitost je prodána, život jde dál a naše velké poděkování jak RK tak zejména panu makléři.
Milan Wetter 22. 12. 2021
Mám vcelku bezproblémové zkušenosti i s jinými realitními kancelářemi, ale spolupráce s p. Ing. Klimešem byla zcela výjimečná, naprosto dokonalá. Spolehlivost, profesionalita, ochota, vstřícnost... Samé superlativy. Velice mu za vše děkuji. Do budoucna se již míním obracet jen a pouze na něj.
Renata Vlašínová 11. 11. 2021
Chtěla bych poděkovat za profesionální přístup a jednání ve věci prodeje nemovitosti panu Ing. Klimešovi. Veškeré úkony spojené s jednáními s protistranou byly připraveny, prohlídky probíhaly dle předchozí domluvy. Byly jsem velmi spokojena a určitě v budoucnu budu služby realitní kanceláře Bravis upřednosťovat. .
Renata Vlašínová 11. 11. 2021
Spolupráci s realitní kanceláři Bravis hodnotíme velice kladně. Velmi si vážím profesionálního přístupu a spolehlivosti pana Ing. Klimeše. Během všech jednání bylo vždy vše předem připraveno a nachystáno bez nejmenší chyby. Pokud bude příležitost , tak služby realitní kanceláře opět vyhledám.
Monika Licková 11. 5. 2021
Děkuji panu inženýrovi za velmi vstřícné a bezproblémové jednání a za výběr nových majitelů bytu,kteří zcela splňovali mé podmínky. Mohu jen doporučit.

Přidat referenci

Typ nabídky *

* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné
Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.

Nízkoenergetické byty Nové Sady zavřít