Váš specialista na pronájmy bytů v Brně 724 777 140
Vyhledat nemovitost Menu

Reference nabízejících klientů

Budeme velice potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Ivona Zdráhalová 9. 2. 2020
Bravis doporučuji, pracují na vysoké úrovni. Makléři mají příjemné vystupování a hlavně jsou ve svém oboru profesionálové a přesně vědí co dělají. Děkuji paní Matouškové. S pozdravem, Zdráhalová.
Michal Habrovec 8. 2. 2020
Děkuji za rychlý, profesionální a milý přístup.
Bohdana Křivánková 8. 2. 2020
Děkuji za profesionální a lidský přístup paní Matouškové. Jednání byla vždy příjemná, jasná.Vše bylo vyřízeno k mojí naprosté spokojenosti ve velmi krátkém časovém období. Dík patří i Mgr Poulovi. RK Bravis a především paní Matouškovou mohu a budu 100% doporučovat
Iveta Tichá 2. 2. 2020
Prodej bytu dopadl perfektně, makléřka je rychlá a zkušená. Právní servis perfektní. Děkuji.
Ing Lenka Korábková 2. 2. 2020
Děkuji moc paní Ivaně Matouškové, která mě pomohla prodat byt. Na paní Matouškovou jsem dostala doporučení. Ještě jednou děkuji.
Viktor Blatný 19. 1. 2020
Doporučuji paní makléřku Matouškovou ve všech směrech v oboru realitních služeb. Na paní Matouškovou jsem dostal doporučení. Zrealizovala prodej mého domu od perfektního nafocení, po výborný servis realitní kanceláře Bravis.Paní Matouškovou doporučuji pro každého kdo potřebuje rychle prodat. Makléřka má velmi lidský přístup.Děkuji.
Mudr Jana Králová 19. 1. 2020
S paní Matouškovou jsem měla první spolupráci která dopadla nad očekávaní velice dobře, kvalitně a rychle. Realitní kancelář Bravis znám z doporučení a s paní makléřkou jsem byla velice spokojená. Je to člověk na správném místě. Mělě jsem u paní Matouškové poptávku pouhý týden. Ubytovala nám syna, který v Brně dostudoval. Moc děkujeme a doporučujeme. Mudr Jana Králová.
Silvie Lukášová 18. 1. 2020
S touto osobou jsme se setkali,když jsme projevili zájem o nákup novostavby bytu,hned od prvního setkání se paní Matoušková nechovala jako makléř,ale jako paní od vedle,neměla úroveň,byla přidrzlá,v životě jsme se s někým takovým v oboru realit nesetkali,paní ani neznala technické informace o projektu,který nabízela,byla neochotná,od začátku jsme z ní měli nepříjemný pocit. Pokud jste citliví na přístup a chování,pak tuto paní obloukem vynechejte.Bravis je špičková realitní síť a lze si vybrat mnohem lepšího a odborného makléře,Paní nám z velké části pokazila i nákup bytu o který jsme velmi stáli. Je to náš subjektivní názor a nedoporučujeme.
Martin Plšek 4. 11. 2019
Služby paní Matouškové jsou vždy perfektní, seriozní a rychlé jednání. Spolupracujeme dlouhodobě s RK Bravis a výhradně s paní Matouškovou, mohu vždy a jen doporučit.
Agyová 4. 10. 2019
Děkuji za pomoc realitní makléřce pí. Matouškové, která zajistila pronájem mého garážového stání. Vše obstarala na výbornou a jen můžu doporučovat.

Přidat referenci


* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné
Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.