Slavíme 17. narozeniny
Váš specialista na pronájmy bytů v Brně 724 777 140
Vyhledat nemovitost Menu

Reference nabízejících klientů

Budeme velice potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

manželé Buchtovi 3. 4. 2013
Spolupráce s paní Švábenskou byla vynikající, byli jsme velmi spokojeni při celém průběhu prodeje našeho bytu. Vyřízení dokumentů proběhlo rychle a dokonale. Velmi dobrá zkušenost, všem známým budeme doporučovat realitní kancelář Bravis a makléřku paní Švábenskou.
Doc.MUDr. Pavel Petýrek, CSc. 21. 2. 2013
Vážení,
chtěl bych tímto e-mailem vyjádřit velkou spokojenost s prací makléřky pí. Švábenské z RK Bravis. Jsem Vaším klientem již od roku 2011, kdy jsem se rozhodl pronajmout byt na Lesné.Od začátku spolupracuji s pí. Švábenskou a jsem velice rád, že mohu vyjádřit svoji plnou spokojenost za její ochotnou práci, vynikající přístup ke klientovi a ochotu vždy s ním komunikovat a řešit problémy, které při pronájmu bytu pronajímateli vznikají. To vše prokázala i v letošním roce při změně nájemce uvedeného bytu.

Děkuji.

S pozdravem

Doc.MUDr. Pavel Petýrek, CSc.
Dana Turečková 17. 2. 2013
Vážení, chtěla bych tímto ocenit profesionální kvality paní Švábenské. Její velké nasazení, příjemné a vstřícné jednání s klienty, jazykové znalosti a ochota zaručují vždy úspěšný pronájem bytu.Z těchto důvodů využíváme služeb vaši realitní kanceláře BRAVIS a i nadále budeme velmi rádi, když se pronájmu našich bytů bude věnovat přímo paní Švábenská.Hodně úspěchů ale přejeme všem zaměstnancům realitní kanceláře.S pozdravem Dana Turečková
Dana Turečková 17. 2. 2013
Vážení, chtěla bych tímto ocenit profesionální kvality paní Švábenské. Její velké nasazení, příjemné a vstřícné jednání s klienty, jazykové znalosti a ochota zaručují vždy úspěšný pronájem bytu.
Z těchto důvodů využíváme služeb vaši realitní kanceláře BRAVIS a i nadále budeme velmi rádi, když se pronájmu našich bytů bude věnovat přímo paní Švábenská.
Hodně úspěchů ale přejeme všem zaměstnancům realitní kanceláře.
S pozdravem Dana Turečková
Pištěková 4. 10. 2012
Děkuji slečně Lence Švábenské za profesionální přístup při pronájmu mého bytu. Ocenila jsem její příjemné vystupování, znalost veškerých potřebných informací, flexibilitu a ochotu vyjít klientovi vstříc, což jistě také přispělo k rychlému nalezení vhodného nájemníka. Pohotově reagovala i na veškeré požadavky týkající se smluv a zodpověděla všechny otázky, které jsem jako pronajímatel kladla.

Ráda Vašich služeb znovu využiji a samozřejmě doporučím RK Bravis reality svým známým.

S pozdravem

Pištěková
Renata Kovářová 26. 9. 2012
Moc děkuji paní Švábenské za pomoc při pronájmu bytu i za řešení veškerých komplikací, které se v průběhu pronájmu vyskytly. S Vašimi službami jsem nad míru spokojena, proto i do budoucna jich budu využívat a dál předávat kladné reference.
Veronika Trnena 9. 7. 2012
Touto cestou chci vyjádřit poděkování zaměstnancům realitní kanceláře BRAVIS (jmenovitě Lence Švábenské a Daniela Riedlové) za ochotu a vstřícnost při jednání, za individuální přístup, flexibilitu a respektování ne vždy standardních požadavků ze strany klienta. Jsem ráda, že naše spolupráce nekončí a můžeme se na paní Lenku Švábenskou kdykoliv s důvěrou obrátit.
Richard Blanka 22. 6. 2012
Rád bych poděkoval touto cestou raelitní makléřce Lence Švábenské, která svým enormním nasazením, příjemným a vstřícným jednáním byla velice nápomocna úspěšné realizaci pronájmu bytu a rodinného domu.
Mgr. Miloš Roupec 27. 3. 2012
Delší dobu spolupracuji s realitní agenturou Bravis. Uskutečnil jsem prostřednictvím agentury koupi nemovitosti a několik mých pronájmů. Jsem velice spokojený se spoluprací a rozhodně bych chtěl pokračovat. Za ochotný, vstřícný přístup a pracovitost děkuji těmto makléřům, pořadí je náhodné: Radka Doupovcová, Jiří Kusák, Dana Paziová a Iva Tesařová.
Dana Turečková 25. 2. 2012
Děkuji vaší realitní kanceláři za profesionální služby.
Vaše služby už využívám delší dobu a opět jsem byla velmi spokojena.
Tentokrát díky makléřce Lence Švábenské, její ochotě a profesionalitě. Patří jí veliký dík.
S přáním mnoha úspěchů a další spolupráce Dana Turečková

Přidat referenci


* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné
Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.