Stále pracujeme
Váš specialista na pronájmy bytů v Brně 724 777 140
Vyhledat nemovitost Menu

Reference nabízejících klientů

Budeme velice potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Kateřina Švantnerová 28. 3. 2013
Touto cestou bych ráda poděkovala paní Ondríkové, že se jí podařilo ve velmi krátké době najít sympatické nájemníky. Vyzkoušeli jsme i jiné realitní kanceláře a s Bravisem, jmenovitě paní Ondríkovou máme nejlepší zkušenost a vřele ji doporučuji.
Hana Palová 10. 3. 2013
Děkuji paní Ondríkové za opravdu profesionální přístup a velmi pružné a korektní jednání při hledání vhodného řešení pronájmu bytu.Hana Palová
Radka Sawa 20. 2. 2013
Velmi děkuji paní Ondríkové za profesionální a velmi milou a vstřícnou spolupráci při realizaci pronájmu bytu. Přeji spoustu dalších spokojených klientů. Ráda se na Vás znovu obrátím a doporučím známým.
Hana Nahodilová 13. 2. 2013
Chci moc poděkovat paní Lucii Ondríkové za pomoc s pronájmem mého bytu, za její cenné rady, vstřícnost, velmi příjemné jednání a neuvěřitelnou rychlost, s jakou dokázala najít vhodného nájemníka. Přeji spoustu dalších spokojených klientů. Ráda se na Vás znovu obrátím a doporučím známým.
Alice Skřivánková 7. 2. 2013
Velmi děkuji paní Ondríkové za profesionální a velmi milou a vstřícnou spolupráci při realizaci pronájmu bytu. Ve velmi krátké době dokázala plně vyhovět našim požadavkům a sehnat prima podnájemníky. Přeji paní Ondríkové i celé realitní kanceláři Bravis reality mnoho úspěchů a spokojených klientů.
Hana Marušová 2. 10. 2012
Ve velmi krátké době jsme využili služeb paní Ondríkové a opět jsme byli maximálně spokojeni. Spolupráci s Bravisem a konkrétně paní Ondríkovou velmi vřele doporučuji!
Vladka Formanová 7. 9. 2012
Ráda bych poděkovala za perfektní servis a vstřícnost paní Ondríkové.
Hana Marušová 4. 9. 2012
Spolupráce s Vámi předčila všechna moje očekávání a servis, který nabízíte, je opravdu luxusní a na skutečně profesionální úrovni. Moc Vám děkujeme a pokud to bude z Vaší strany možné, budeme se v budoucnu obracet již jen na Vás. Pokud by se na Vás v budoucnu změnil kontakt, dejte nám prosím vědět, neradi bychom na Vás ztratili spojení.
Hana Marušová 4. 9. 2012
Moc děkuji makléřce Lucii Ondríkové za luxusní servis při pronajímání našeho bytu. Jsme ji neskutečně vděční za vše, co předcházelo rychlému úspěšnému pronajmutí. Rádi se staneme jejími stálými klienty a budeme ji doporučovat všude, kde to jen půjde.
Milan Stuchlík 10. 6. 2012
Rád bych touto cestou poděkoval paní Lucii Ondríkové a paní Radce Doupovcové za prvotřídní služby poskytnuté při pronájmu mého bytu. Velmi jsem ocenil pro-klientsky orientovaný přístup, vysokou kvalitu služeb a vstřícnost při plnění mých požadavků. Po velmi špatné zkušenosti s konkurenční realitní společností mě firma Bravis příjemně překvapila.

Přidat referenci


* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné
Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.

mouhodhadce.cz zavřít