Reference nabízejících klientů

Budeme velice potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Pavel Šlajch 7. 12. 2018
S paní Župkovou 100% spokojenost jak profesně, tak i po lidské stránce. Veškeré problémy řešila rychle a k naší naprosté spokojenosti. Během 14 dní bydlíme. Může pouze doporučit a ještě jednou díky.
Terezie Příhodová 28. 11. 2018
Se spoluprácí s paní Župkovou/BRAVIS jsem byla velice spokojená, velmi profesionalní a příjemné jednání. Vše vyřízeno v krátkém časovém intervalu. Můžu jedině doporučit.
Petr Marek 26. 11. 2018
Děkuji paní Župkové za velmi příjemné jednání. Vše připraveno, jasně odkomunikováno, na schůzky vždy dorazila včas a velmi dobře připravená. Příště velmi rád využiji opět jejich služeb.
František Vašulín 11. 11. 2018
S realitní kanceláří BRAVIS REALITY jsem spolupracoval poprvé a to na základě doporučení. Byl jsem příjemně překvapen profesionálním přístupem makléřky paní Zuzany Župkové. Vše proběhlo rychle a bez problému. Děkuji a budu se těšit na další spolupráci.
Kristyna K 10. 11. 2018
Perfektni spoluprace, a profesionalni pristup. Pani Zupkova vzdy pratelsky pomohla vyresit situace v ramci meho pronajmu. Mohu vrele doporucit. Tym Bravisu nikdy nezklame. Dekuji.
Jana Chmelová 9. 11. 2018
Společnost Bravis mi pronajala nemovitosti už po třetí , na jinou realitní kancelář se při pronájmu svých nemovitostí už neobracím. Paní Župková je rychlá a spolehlivá a musím říct, že mi našla vždy kvalitní nájemníky. Většinou jde o cizince a jsem maximálně spokojena, jak s placením nájmu tak s péčí o byt. Paní Župková flexibilně reaguje a je vstřícná, když je potřeba udělat změny ve smlouvě apod. Mohu jen doporučit!
Antoskova 9. 11. 2018
Pani Zupkove dekuji za bezproblemove pronajmuti bytu a ocenuji jeji vyborne komunikacni schopnosti, velke pracovni nasazeni a vysokou miru empatie
Věra Vinklerová 7. 11. 2018
Paní Župkové děkuji za výborně odvedenou práci, ochotu a profesionální přístup. Nájemní smlouvy a podklady měla vždy operativně připravené a předání bytů nájemcům proběhlo bez problémů. Mohu ji všem vřele doporučit.
Daniela Hamplová 19. 9. 2018
Na RK Bravis jsme se s důvěrou obrátili již potřetí a opět jsme byli velmi spokojeni. Paní Zuzana Župková zajistila ve velmi krátké době pronájem našeho bytu včetně právního servisu i komunikace se zahraničními zájemci. Ceníme si jejího osobního a operativního přístupu i cenných rad a doporučení. Děkujeme, a přejeme hodně dalších spokojených klientů nejen paní Župkové, ale i celé kanceláři :-). Vaše služby budeme doporučovat.
Radek Ustohal 19. 9. 2018
Děkuji paní Zuzaně Župkové za perfektně odvedenou práci.R.U.

Přidat referenci


* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné
Kontakt
Kancelář Vídeňská (centrála)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.czPobočka Dvořákova (sídlo firmy)
Dvořákova 13
602 00 Brno - střed
vchod průjezdem (Ratejna), 3. patro

Otvírací doba
Po - Pá:     9:00 - 18:00
Pouze po telefonické domluvě

Parkování pro klienty zajištěno ve dvorním traktu domu.

e-mail: dvorakova@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »