Váš specialista
na pronájmy bytů v Brně
Menu

Reference poptávajících klientů

Budeme velmi potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář  se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Přidat referenci
Dávid Sedlář 3. 8. 2023
Úžasná spolupráce a neskutečná ochota. To byla naše zkušenost s paní Romportlovou a RK. Byt nás od začátku okouzlil a díky paní Romportlové jsme měli od začátku pocit, že to bude náš nový domov. Povedlo se a moc za vše děkujeme.
Lukáš Frýbort 26. 6. 2023
Děkuji paní Romportlové za velice ochotný a profesionální přístup během celého procesu nákupu nemovitosti. Na všem jsme se domluvili. Doporučuji.
Andrea Kalužíková 24. 10. 2022
Paní Romportlová nám velmi pomohla s prodejem bytu a zároveň i s vyřešením koupě domu v naší nelehké situaci. Je velmi příjemná, profesionální a zároveň lidská, vše co od realitního makléře očekáváte. Určitě doporučujeme!
Miroslav Liška 12. 7. 2022
S paní Romportlovou jsem byl velmi spokojen. Při prohlídce vše vysvětleno, komunikace bez problémů, ochotně poradí co je třeba. I následně při rychlém předání bytu zpět majitelům. Děkuji za ochotu a pomoc.
Katarina A. 9. 11. 2021
Děkuji paní Romportlové za skvělou a profesionální spolupráci při výběru bezproblémových nájemníků. Vysoké pracovní nasazení (včetně víkendu) je pro ni samozřejmosti. Její schopnost empatie v kombinaci s pokročilou znalostí AJ a logické řešení nestandardních situací dávají člověku pocit komfortu v průběhu celé transakce...Můžu jen doporučit... K.A
Marek Novák 19. 7. 2021
Děkuji za doposud bezproblémové, vstřícné a příjemné jednání při koupi bytu.
Jan B. 22. 1. 2021
Velice ochotná paní Romportlová zajistila hladký průběh při koupi bytu, rychlá komunikace a vyřízení všech náležitostí. Doporučuji
Jan Robotka 13. 9. 2019
Jednání s paní Romportlovou proběhlo na profesionální úrovni. Děkuji a doporučuji.
Barbora Staňková 10. 7. 2019
S paní Evou Romportlovou jsme byli naprosto spokojeni. Profesionální přístup, ochota řešit všechny naše požadavky, bezproblémová a rychlá komunikace.
Peter Vican 25. 3. 2019
Ďakujem pani Eve Romportlovej za profesionálne odvedenú prácu pri vybavovaní podnájmu bytu. Vo všetkom bola nápomocná, zmluvy na podpísanie boli s veľkým predstihom aby som si ju mohol prečítať, odpovedala na všetky otázky. Som spokojný s výberom bytu, realitnou kanceláriou a maklérkou. Prajem pani Romportlovej veľa zdaru v práci, ktorú odvádza na profesionálnej úrovni.
Přidat referenci