Reference poptávajících klientů

Budeme velmi potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář  se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Vladimír Horký 4. 6. 2021
Jednal jsem s paní makléřkou Ing. Dagmar Válkovou a touto cestou bych jí chtěl poděkovat za mimořádně profesionální, vstřícné a rychlé jednání. Velmi příjemná spolupráce. Mohu jen doporučit!
Filip Nguyen 24. 5. 2021
Bylo mi potěšením spolupracovat s paní Válkovou při pronájmu garážového stání. Reagovala na veškeré e-maily a dotazy. Jako nájemník jsem měl výhrady k prvnímu návrhu smlouvy a paní Válková rychle zajistila, aby byla nájemní smlouva před podpisem upravena.
Veronika Toader 10. 5. 2021
Profesionalni a prijemne vystupovani. Vyborna komunikace a schopnost rychle jednat a vyridit vse potrebne. Velka spokojenost se sluzbami pani Valkove.
Milena Anna Słonimska 1. 5. 2021
I would like to express my gratitude and positive feedback in regard to cooperation with Ms. Dagmar Válková who helped me to rent a flat when I was in an urgent need. I was impressed by her great responsiveness and professional approach. On top of that she is a nice, smiling person with kind attitude. I definitely recommend Ms. Válková as a real estate agent.
Milena Anna Słonimska 1. 5. 2021
I would like to express my gratitude and positive feedback in regard to cooperation with Ms. Dagmar Válková who helped me to rent a flat when I was in an urgent need. I was impressed by her great responsiveness and professional approach. On top of that she is a nice, smiling person with kind attitude. I definitely recommend Ms. Válková as a real estate agent.
Ondrej Kvasnica 22. 4. 2021
Paní Válková byla ochotná a řešila věci pohotově. Při jednání s ní nebyl žádný problém. Rád bych ji doporučil i jiným zákazníkům.
Mgr.Tom CARL, M.A. 1. 4. 2021
Slečna Válková je opravdový profesionál, vždy velice příjemná, komunikativní a sympatická. Cokoliv se během obchodu vyskytne, řeší ihned a s okamžitým výsledkem. Jsem velice rád, té jsem měl tu možnost s ní spolupracovat a všem ji budu vřele doporucovat...
Jaroslav Odehnal 11. 3. 2021
Při jednání s paní Dagmar Válkovou oceňuji zejm. její profesionální přístup a zároveň příjemnou, racionální komunikaci, vstřícnost a ochotu, a to při každé jednotlivé komunikaci či schůzce. Její služby případně velmi rád doporučím dalším známým. Tímto paní Válkové vyjadřuji poděkování za nadstandartní zprostředkování požadované služby.
Indranil Mondal 11. 3. 2021
It was the last week and we wanted to move in on the first of next month. It was difficult finding a good place in such short time. We searched everywhere and found our Apartment with Bravis. Mrs Valkova helped us move into the apartment over the weekend. We were new in Czech republic. She made the entire process very simple and transparent. We confirmed on Friday evening and on Monday we were in the apartment. Her communication was timely and transparent, even outside usual working hours, which made the moving process very smooth. Overall we're very happy with the way entire process went. I would highly recommend services of Bravis and Definitely Mrs Valkova. She'd been a great help.
Daria Sapunova 11. 3. 2021
It was a big pleasure to work with Dagmar. She is super friendly; responds on individual, specific requests. And I was satisfied with BRAVIS itself. Seems that this is the best realtor agency in Brno.

Přidat referenci


* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné
Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.

mouhodhadce.cz zavřít