Reference poptávajících klientů

Budeme velmi potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář  se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Kateřina Voglová 11. 3. 2020
Ráda bych touto cestou poděkovala paní Ing. Elišce Nezvalové za milý, ochotný a velmi příjemný a profesionální přístup. Díky tomu všechno proběhlo v nejlepším pořádku a určitě ji mohu doporučit.
Daniela Cibulskas 30. 11. 2019
We highly recommend Mrs Eliška Nezvalová because she is really nice, professional and gave to us quickly answers. Thank you for helped us to find so fast our place here.
Tran Van Thanh 29. 11. 2019
odvedla výbornou práci. Po celou dobu byla milá a vstřícná. Touto cestou bych velmi rád poděkoval makléři Ing. Elišce Nezvalové za velmi profesionální a příjemný přístup. Výborná komunikace, skvělá a rychlá domluva. Rozhodně doporučuji! Děkujeme moc krát. Paní Eliška nezvalove
Tran Van Thanh 29. 11. 2019
odvedla výbornou práci. Po celou dobu byla milá a vstřícná. Touto cestou bych velmi rád poděkoval makléři Ing. Elišce Nezvalové za velmi profesionální a příjemný přístup. Výborná komunikace, skvělá a rychlá domluva. Rozhodně doporučuji! Děkujeme moc krát. Paní Eliška nezvalove
Martin Musil 6. 11. 2019
Velka spokojenost za praci a ochotu pani Ing. Nezvalove.I po predani bytu ochotne se mnou doladovala detaily a drobne nedostatky v podnajmu. Moc dekuji Martin Musil
Marek Forman 20. 10. 2019
Touto cestou bych velmi rád poděkoval makléři Ing. Elišce Nezvalové za velmi profesionální a příjemný přístup. Výborná komunikace, skvělá a rychlá domluva. Rozhodně doporučuji! :-)
Ondrej Smatana 28. 8. 2019
Spolupráca s pani Nezvalovou bola príjemná a úplne bez problémov. Vždy si našla čas odpovedať na prípadné otázky. Určite by som ju odporučil ďalším záujemcom. Bola to moja prvá skúsenosť s realitkou, ale bol som veľmi príjemne prekvapený.
Daniel Aleš Weiss 25. 7. 2019
Spolupráce s paní Nezvalovou byla příjemná a naprosto bez problému. Vše proběhlo bez komplikací a ve všem se nám snažila vyhovět. Musím říct, že to byla má nejlepší zkušenost s realitní makléřkou, jakou jsem zažil.
Manuel Elvir 10. 7. 2019
Paní Ing. Eliška Nezvalová s námi po celou dobu vyřizování záležitostí kolem bydlení byla v pravidelném kontaktu. Její přístup byl velmi přátelský, profesionální a její jednání bylo rychlé. Byt nám byl předán ve stavu způsobilém k užívání, s drobnými závadami, na jejichž odstraňování se začalo bezodkladně pracovat. I po našem nastěhování se zajímala o to, jak se nám bydlí, a nabídla nám možnost se na ni obrátit, kdyby bylo ještě něco potřeba.
Bc. Karolína Gálová 3. 6. 2019
Slečna Nezvalová odvedla výbornou práci. Po celou dobu byla milá a vstřícná a i po podepsání smlouvy se dále zajímala jestli je vše v pořádku a nepotřebujeme pomoct.

Přidat referenci


* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné
Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.