Váš specialista
na pronájmy bytů v Brně
Menu

Reference poptávajících klientů

Budeme velmi potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář  se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Přidat referenci
Jan a Veronika 15. 11. 2023
Přístup a vystupování pana Klimeš je velice profesionální. Trpělivě a ochotně zodpovídal naše dotazy a provedl nás celým procesem pořízení nemovitosti.
Ladislav Čech 9. 11. 2023
Moc děkuji za profesionální a vstřícně lidský přístup.
Lenka Jelínková 18. 8. 2023
Výborná spolupráce. Pan Klimeš je človek na pravém místě. Velice příjemný, se vším poradil a pomohl. Všem spolupráci s panem Klimešem doporučuji. Moc za všechno děkuji.
George Michael 8. 8. 2023
Ing. Petr Klimeš was very professional and helped me a lot regarding the overall apartment renting process from beginning to end. I definitely recommend him to anyone that wants to rent or buy an apartment! Also I would like to thank and congratulate the Bravis Reality Team for their customer service that they provided me as well!
Georgii Shvedov 7. 8. 2023
Maximální spokojenost. Milý a rychlý přístup. 10/10
Marko J 30. 6. 2023
Všetko šlo rýchlo a hladko. Ochota pomôcť a prispôsobiť sa potrebám klienta. Za mňa super.
Barbora Horáková 28. 4. 2023
Dobry den, pan Klimes byl velmi ochotny, prijemny a profesionalni. Rada jsem s nim spolupracovala. Dekuji. Horáková
Ivaylo Marinov 27. 4. 2023
Dear Bravis, I'd like to express my sincere gratitude for for the exception work and efforts done by Ing. Petr Klimeš during the sale of our flat in Brno. There were lots of complications but he managed all in a skilled and professional way. Also all steps were well communicated and explain so my wife and I felt confident through the entire process. It was a real pleasure to work with Petr and we have no doubts to recommend his help to any of our friends. Best Regards! Ivaylo Marinov
Helena Vavříčková 5. 2. 2023
S panem Klimeš, jsem byla velice spokojena. Vše proběhlo rychle až jsem byla velmi mile překvapena, proto ho můžu jenom doporučit. Byl velice ochotný a ve všem vyšel vstříc
Roman Volný 8. 12. 2022
Oceňuji Ing. Petra Klimeše za profesionální přístup a velmi dobré nafocení objektu pronájmu a rychlé zpracování a umístění na web. Díky tomu byl velmi rychle nalezen zájemce a podepsána smlouva o pronájmu. Ještě jednou děkuji za ochotu a spolehlivost.
Přidat referenci