Váš specialista na pronájmy bytů v Brně 724 777 140
Vyhledat nemovitost Menu

Reference poptávajících klientů

Budeme velmi potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář  se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Eva Mokrá 30. 9. 2019
Děkuji paní Maškové za rychlou akci. Během tří dnů nám pomohla vyřešit naši nenadálou bytovou krizi. Děkujeme.
Václav Pojsl 17. 1. 2019
S paní Maškovou byla skvělá spolupráce. Od počáteční domluvy na prohlídce kupní nemovitosti, až po konečnou přípravu veškerých dokumentů. Na veškeré dotazy jsem dostal odpověď velmi rychle. Nebyl problém dohodnout i opakovanou prohlídku vybrané nemovitosti. Po výběru, proběhl podpis kupních smluv. Smlouvy byly v čas připraveny a srozumitelně vysvětleny. Vše další pro KN a FÚ, bylo připraveno a vyřízeno bez problémů. Rozhodně doporučuji všem.
Krisztina Kollár 5. 9. 2018
Boli sme veľmi spokojní s pani maklérkou. Je veľmi milá, ochotná a profesionálna. Rýchle jednanie a vybavovanie bol pre nás veľký plus. Ďakujeme za všetko.
Marie De La Hozova 25. 7. 2018
Touto cestou bych chtěla poděkovat paní Böhmové za její velmi příjemný a zároveň profesionální přístup. Veškeré materiály byly vždy připraveny, ať už se jednalo o informace o bytě na prohlídce, přes kupní smlouvy, tak po dokumenty pro přebrání bytu a přepis služeb. Komunikace byla rovněž výborná, paní Böhmová vždy velmi rychle odpovídala na všechny mé dotazy a připomínky. V neposlední řadě bych chtěla poděkovat za tip na výbornou finanční poradkyni. Služby paní Böhmové vřele doporučuji. Je to opravdu profesionál na svém místě.
Richard Šlechta 24. 7. 2018
S realitní kanceláří BRAVIS jsme spolupracovali poprvé. Čekali jsme cokoliv, ale zodpovědný, lidský a vždy ochotný přístup paní Radky Böhmové nás na dnešní dobu příjemně překvapil. S paní Radkou Böhmovou jsme jednali vždy rádi a můžeme jen všem doporučit.
Monika Valehrachova 18. 7. 2018
Perfektni spoluprace. Jednani bylo na profesionalni urovni a dle dohody. Jako klient jsem velmi spokojena. Doporucim vasi kancelar ostatnim potencialnim klientum. S pozdravem Valehrachova Monika
Robert Lhotský 18. 7. 2018
Myslím, že celá RK Bravis se trochu vymyká z normálu. Kromě toho, že zde pracují moc hezké ženy, přístup ke klientovi je velmi odpovědný, vstřícný, přátelský a profesionální. Neměl jsem pocit, že by šlo jen o byznys, šlo i o klienta. Děkuji paní Radce Böhmové, se kterou jsem v tomto případě jednal, za příjemnou, otevřenou a upřímnou (normální) komunikaci. Doporučuji a těším se na příště.
Pavla Pelánová 30. 5. 2018
Děkujeme paní Böhmové za velmi milý a vstřícný přístup. Veškerá komunikace probíhala zcela bez problému, byli jsme spokojeni.
Petr Šiška 17. 5. 2018
Maximální spokojenost, profesionální přístup, rychlá reakční doba, děkuji a doporučuji.
Jan Hendrych 15. 5. 2018
S paní Böhmovou jsem byl spokojen na 100%. Přístup byl velice profesionální. Vše bylo vyřízeno bez problémů. Veškeré náležitosti byly připraveny z její strany. Nemusel jsem se o nic starat. Můžu jedině doporučit.

Přidat referenci


* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné
Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.