Váš specialista
na pronájmy bytů v Brně
Menu

Reference poptávajících klientů

Budeme velmi potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář  se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Přidat referenci
Konstantinos Zervas 30. 6. 2021
Working with Zuzana was pleasant and easy. She was always helpful and always concerning my best interests. It was a big pleasure to collaborate with her during my search for my new flat. Thank you Zuz
Sam Solomon 5. 2. 2020
Zuzana, was an absolute pleasure to have worked with. She handled my case professionally and got me an amazing home within my budget. I am glad I had her as my broker to get the apartment and would suggest other people to get in touch with her as well in their search for apartments. She deserves 5/5 rating :) Wish her all the best with her work. Regards, Sam Solomon
Alexander Kazachkov 15. 10. 2019
I have to thank Zuzana Župková for her help and communication. Everything went really well and as a foreigner I am glad, that she assisted me in a very professional manner. I can only recommend her.
Dirk van der Wal 15. 6. 2019
Very professional support from Bravis and Zuzana Zupkova. Excellent English language skills, both written and spoken. Highly recommended for expats looking for accommodation in Brno.
Stanley Schram 6. 6. 2019
Pani Zuzana Zupkova provedla vyjimecne dobrou sluzby pri pomoci si rentovat apartment. V dobe, kdy jsem nasel apartment tak jsem zil v Kalifornii. Pani Zuzana zprostredkovala a organizaovala setkani via Skype s pronajimateli. Pote co pronajimatele udelali rozhodnuti okamzite pripravila najemni smlouvu se vsemi podminkami a kdyz jsem priletel do Evropy a prijel do Brna, tak jsem jel primo do sveho noveho apatment v Brne. Byla velmi profesionalni a take jednala rychle pri vyrizovani vsech potrebnych zalezitosti spojenych s apartment renting.
Jitka Pšovská 9. 11. 2018
Dobrý den, byly jsme s přítelem i mile překvapeni jak snadná byla spolupráce a férové jednání, Paní Župková je opravdu výborná, vždy nám byla k dispozici a cokoliv jsme potřebovaly, vždy vše ověřila a zařídila, vřele budu vaši realitní kancelář doporučovat dál, mnohokrát děkujeme :))
Ing.Orság Pavel 31. 10. 2018
jen jedna věta : kdykoliv se s důvěrou obrátím na Vaši realitku
Zdeněk Dias 31. 8. 2018
Poprve jsem řešil bydlení pres makléře. Velmi vstřícna domluva a rychle jednání. Take zpětné zjišťování spokojenosti a ověření zda vše bylo v pořádku, co jistě každý ocení.
Karolina Farkasova 19. 4. 2018
Velmi profesionalny pristup a velka ochota. Spolupracu s pani Zupkovou mozem iba odporucit
Petra Chmelařová 27. 2. 2018
Prosefionální jednání, milý přístup, trpělivost s dořešením našich požadavků. Mohu vřele doporučit.
Přidat referenci