Váš specialista
na pronájmy bytů v Brně
Menu
zpět na výpis nemovitostí

Prodej jedinečné vily 5+kk, ulice Blanenská, Brno - Jehnice, garáž, zahrada, krytý bazén

Blanenská, Brno - Jehnice
  • RD
  • 299 m2
  • Terasa i balkon
Cena - info v RK Kontaktovat makléře
Poslední hodnocení Andrey Milý a profesionální přístup jako obvykle! Děkuji za perfektní spolupráci

Informace

  • Adresa:Blanenská, Brno - Jehnice
  • Plocha:299 m2
  • Typ:RD
  • Vybavenost:ne nebo částečně
  • Konstrukce:Cihlová
  • PENB:G

Vybavenost

Kuchyňská linka Sporák Myčka Sprchový kout Vana Terasa i balkon
Ve výhradním zastoupení majitele Vám představujeme výjimečnou nabídku prodeje krásného rodinného domu v oblíbené a klidné lokalitě Brno - Jehnice, který kombinuje pohodlí a bydlení s nedotčenou přírodou přímo na dosah. Tento exkluzivní dům nabízí ideální místo pro váš nový domov.

Rodinný dům se rozprostírá na užitné ploše 299 m2 a jeho dispozice 5+kk je navržena tak, aby poskytovala dostatečný prostor pro pohodlné bydlení i společenský život. Domov prošel rekonstrukcí v roce 2002 a je ve velmi dobrém a udržovaném stavu. Kromě pěti pokojů s kuchyní a třech koupelen nabízí dům také šatnu, technickou místnost a další prostory, které uspokojí všechny vaše potřeby. Okna jsou plastová, s předokenními roletami a vybavená sítěmi proti hmyzu.

Pro majitele vozidel je k dispozici garáž a až 6 parkovacích stání, z toho 3 krytá. Navíc je zde dostatek prostoru i pro parkování karavanu, což ocení každý milovník cestování.

Jedním z hlavních lákadel tohoto domova je jeho krytý bazén s protiproudem obložený žulovou deskou, který poskytuje skvělou příležitost pro relaxaci a zábavu v každém ročním období. Ať už si chcete zaplavat v horkých letních dnech nebo se chcete uvolnit po dlouhém dni v práci, tento bazén je perfektním místem k odpočinku. K příjemnému posezení za každého počasí slouží široká markýza.

Zahrada o velikosti 745 m2 je pečlivě udržovaná, studna a vydlážděné ohništěm s přístřeškem se zavedenou elektřinou, nabízí dostatek prostoru pro venkovní aktivity, relaxaci i pěstování. Celodenní slunce zajišťuje, že vaše zahrada bude vždy zářit v plné kráse a nabídne vám nejen krásný výhled, ale i ideální prostor pro odpočinek ve stínu stromů nebo na slunci.
Pro milovníky golfu bylo též zbudováno golfové odpaliště. Také zde naleznete prostorný zastřešený kotec se zateplenou boudou. Na zahradě, která poskytuje dostatek soukromí se nachází ovocné stromy s bohatě rozvětvenou třešní, která každý rok plodí velkou úrodu, dále švestky, blumy a jabloň. Z keřů pak rybíz a angrešt.

Poloha domu v Jehnicích je dalším z významných plusů. Okolní lesy zaručují čerstvý vzduch a klid, který v dnešní uspěchané době stále více lidí hledá. Zároveň se nejedná o izolovanou lokalitu – dům je v blízkosti zastávky MHD, základní škola, nově zbudovaná školka pro děti a všechny potřebné služby jsou na dosah. Každoročně se zde konají tradiční krojované hody, Ostatky, Majáles a další.

Nezapomeňte, že domov, jako je tento, se na trhu objevuje jen zřídka. Pokud máte zájem o prohlídku nebo potřebujete více informací, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na možnost ukázat vám vaši potenciální novou adresu, kde začnete psát další kapitolu svého života.

V případě zájmu nebo pro další informace neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vaši návštěvu, kde si můžete tento nádherný dům prohlédnout a přesvědčit se o jeho kvalitách na vlastní oči. Věříme, že se zde budete cítit jako doma od prvního okamžiku.

Zařizujeme i prohlídky online a poskytujeme kompletní servis spojený s koupí nemovitosti. Těšíme se na vaši reakci a případné dotazy. Váš budoucí domov na vás čeká!
On-line prohlídka nemovitosti Více

Nabízíme také on-line prohlídky nemovitostí

Necítíte se dobře nebo máte obavy z prohlídky nemovitosti?
Rádi Vám zprostředkujeme ON-LINE PROHLÍDKU, kde Vám vše ukážeme a popíšeme.

Kontaktujte našeho makléře

foto z on-line prohlídky foto z on-line prohlídky

Podobné nemovitosti na prodej