Váš specialista
na pronájmy bytů v Brně
Menu
zpět na výpis nemovitostí

Prodej novostavby bytu 1+kk, ulice Charbulova, Brno - Černovice, možnost parkování

Charbulova, Brno
  • byt 1+kk
  • 37 m2
4 188 280 Kč Kontaktovat makléře

Informace

  • Adresa:Charbulova, Brno
  • Plocha:37 m2
  • Typ:byt 1+kk
  • Konstrukce:Cihlová
  • Patro:přízemí
  • PENB:B
Ve výhradním zastoupení developera Vám představujeme nabídku novostavby bytového domu v Černovicích, na ulici Charbulova. Tento nový bytový dům nabízí komfortní bydlení ve dvou nadzemních podlažích s obytným podkrovím, s celkem 7mi samostatnými bytovými jednotkami o dispozici 1+kk až 2+kk.

Dokončení výstavby IV. kvartál 2025

Každá bytová jednotka je navržena s důrazem na praktičnost a kvalitu použitých materiálů. Vzhledem k tomu, že se jedná o novostavbu, budou zde také nízké provozní náklady, vysoký standard bydlení a minimální nutnost údržby.

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku č.1.2 s dispozicí 1+kk o užitné ploše 37,14m2, která nabízí ideální řešení pro jednotlivce, mladé páry či jako investiční příležitost.
Zdrojem tepla pro ohřev TUV je plynový kotel. Otopné plochy budou tvořeny odlahovým topením a otopnými tělesy.
V ceně bytu je parkovací stání.

Dům bude disponovat plastovými okny s tepelněizolačním trojsklem a 6ti komorovým rámem. Samozřejmostí bude také rekuperační jednotka pro každou bytovou jednotku a příprava pro digestoř v kuchyních.

Jedná se o bytový dům, v klidné, dobře dostupné části Brna, a to jak autem, tak MHD. Pozemek má celkovou plochu 824m2 (594 zahrada + 230 zastavěná plocha + nádvoří) z toho zastavěná plocha domu je 207m2.

Blízkost dálnice D1, D2 zajišťuje snadný přístup do okolních oblastí, zatímco MHD a krátká vzdálenost do centra města umožňuje pohodlné spojení pro každodenní potřeby.

V Černovicích jsou dvě základní a tři mateřské školy, work-outová hřiště, sportovní areál, fitness centrum a v neposlední řadě mnoho restaurací a kaváren. Samozřejmostí jsou také nákupní domy Albert nebo Lidl.
On-line prohlídka nemovitosti Více

Nabízíme také on-line prohlídky nemovitostí

Necítíte se dobře nebo máte obavy z prohlídky nemovitosti?
Rádi Vám zprostředkujeme ON-LINE PROHLÍDKU, kde Vám vše ukážeme a popíšeme.

Kontaktujte našeho makléře

foto z on-line prohlídky foto z on-line prohlídky

Podobné nemovitosti na prodej