Váš specialista
na pronájmy bytů v Brně
Menu
zpět na výpis nemovitostí

Pronájem obchodního prostoru, Brno - centrum, Česká ulice

Česká, Brno - Brno-město
  • Komerční objekty - Obchod
  • 451 m2
Cena - info v RK Kontaktovat makléře

Informace

  • Adresa:Česká, Brno - Brno-město
  • Plocha:451 m2
  • Typ:Komerční objekty - Obchod
  • Konstrukce:Cihlová
  • Počet podlaží:přízemí
  • Výtah:ne
  • PENB:G

Vybavenost

Výloha
Představujeme Vám jedinečnou příležitost k pronájmu obchodního prostoru v srdci města Brna, přímo na rušné České ulici, kde historie splývá s moderním životem a kde každodenní návštěvnost dává Vašemu podnikání skvělé předpoklady k prosperitě.

Tento obchodní prostor o celkové užitné ploše 451 m2 se nachází ve dvou patrech s výlohami, které nejenže zvýší viditelnost Vašeho podnikání, ale také přilákají potenciální klienty. Hlavní prostor o velikosti 232 m2 je ideální pro prezentaci širokého sortimentu produktů nebo služeb. Díky menším rozděleným prostorům můžete efektivně organizovat a kategorizovat nabízené zboží, což zákazníkům usnadní orientaci a zvýší jejich spokojenost.

Výhody, které pronájem tohoto obchodního prostoru nabízí, jsou hlavně v jeho strategické poloze v centru města Brna. Vzhledem k významu lokality můžete očekávat velkou návštěvnost potenciálních zákazníků.
Prostor je klimatizován a má vlastní plynový kotel.

Nezapomeňte, že výběr správné lokality je klíčem k úspěchu Vašeho podnikání. Centrum Brna, s jeho pestrou nabídkou obchodů, služeb a kulturních zážitků, nabízí perfektní zázemí pro růst a prosperitu.

Neváhejte nás kontaktovat pro další informace nebo pro sjednání prohlídky, abyste se mohli na vlastní oči přesvědčit o jedinečnosti této nabídky. Těšíme se na Vaše dotazy a případnou spolupráci. Vaše prosperita a spokojenost jsou pro nás na prvním místě!

S ohledem na legislativní požadavek jeho zveřejnění, musí být nemovitost označena v en. třídě "G", což ovšem neznamená, že do této en. třídy opravdu patří.
On-line prohlídka nemovitosti Více

Nabízíme také on-line prohlídky nemovitostí

Necítíte se dobře nebo máte obavy z prohlídky nemovitosti?
Rádi Vám zprostředkujeme ON-LINE PROHLÍDKU, kde Vám vše ukážeme a popíšeme.

Kontaktujte našeho makléře

foto z on-line prohlídky foto z on-line prohlídky

Podobné nemovitosti na pronájem