Váš specialista
na pronájmy bytů v Brně
Menu

Reference nabízejících klientů

Budeme velice potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Přidat referenci
R.Keznikl 3. 4. 2024
Milý a profesionální přístup jako obvykle! Děkuji za perfektní spolupráci
Alena Šullová 2. 4. 2024
Velmi jsme ocenili milý, vstřícný, pečlivý a profesionální přístup paní makléřky Andrei Tipoa při nedávném pronájmu bytu v Brně. Od samotného začátku procesu až do uzavření pronájmu paní makléřka projevovala péči a ochotu pomoci a naslouchala našim požadavkům a představám. Díky jejímu úsilí se rychle podařilo najít vhodného nájemce a uzavřít pronájem za podmínek, se kterými jsme spokojeni. Vřele paní makléřku doporučujeme.
Eva Wittichová 20. 3. 2024
Moje první zkušenost - hodnotím na výbornou! Spolupráce s paní Andreou byla velmi obohacující, její vstřícnost, ochota a profesionální přístup a také lidskost a milé chování. Vřele doporučuji a přeji hodně spokojených klientů.
Veronika Tinková 7. 3. 2024
Potřebovala jsem pomoci s pronájmem bytu, šla jsem neplánovaně navštívit pobočku. Ihned se mě ochotně ujala paní Tipoa. Vše jsme si řekly, vysvětlily a ujasnily další kroky. Za dva dny byl byt v inzerci. Netrvalo dlouho a byt jsme úspěšně pronajali. Paní Andrea mi byla velikou oporou, ušetřila mi hodně času a práce. Má moji plnou důvěru a bez obav se na ni člověk může spolehnout a věřit. Moc děkuji za spolupráci!
Zdeněk G 5. 3. 2024
S paní Andreou jsem se setkal poprvé a spolupráce s ní předčila mé očekávání. Její naprosto profesionální přístup vedl k rychlému jednání o pronájmu nemovitosti a spokojenosti všech tří zainteresovaných stran. Těším se na další spolupráci a už teď vím, že to všechno zase půjde hladce. Děkuji
Jitka Pazdírková 23. 2. 2024
S paní Tipoa byla spolupráce na profesionální úrovni. Byli jsme velmi spokojeni
Miroslava Přibylová 22. 2. 2024
Spolupráce s paní Andreou je výborná, je velice ochotná,rychlá a milá.....
Vladimír Špaček 22. 2. 2024
Vstřícná, rychlá, flexibilní, komunikativní. Vše proběhlo hladce. Jsem spokojený.
PetrS 1. 11. 2023
Dostal jsem doporučení od sousedky - spokojené čerstvé majitelky nového bytu. Nemohu jinak, než také doporučit. Líbil se mi zejména férový přístup k oběma stranám a vysoká kvalita zpracování informací o nabízeném bytě.
Šárka Kropáčová 14. 9. 2023
S paní Tipoa jsem spolupracovala dvakrát a jsem spokojená. Kvalitní, profesionální přístup.
Přidat referenci