Váš specialista
na pronájmy bytů v Brně
Menu

Reference nabízejících klientů

Budeme velice potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Přidat referenci
Anna Strasil 3. 5. 2022
Děkuji touto cestou za skvělou péči od paní Ondové. Nejen za to, že se o všechno postará do detailu, dokonale, ale téměř okamžitě a navíc přátelsky, v angličtině a s bohurovným klidem. Co bych si bez ní počala. Navíc má šťastnou ruku na výběr nájemníků. Realitní kancelář, jak má být.
Martin Krystián 15. 2. 2022
Velice rád bych tímto poděkoval paní Ondové za vynikající a profesionální přístup. Vše probíhalo perfektně a jednání bylo velmi příjemné. Moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci.
Lenka Pešková 3. 2. 2022
Moc a moc děkuji za profesionální a lidský přístup. Jsem se službami realitní makléřky velmi spokojená. Oceňuji rychlost, spolehlivost a pečlivost, se kterou se stará o vše, co se pronájmu mého bytu týká.
Jana Cvilinková 5. 1. 2022
Jsem spokojená. Vstřícné a profesionální jednání. Děkuji za Vaše služby.
Soňa Lerchová 4. 10. 2021
Jsem nadmíru spokojená s odvedenou profesionální prací slečny Natálie Ondové. Děkuji . Mohu vás jen doporučit jste skvělí . :-)
Šárka Thomson 16. 9. 2021
S realitní kanceláří Bravis spolupracujeme již téměř 15 let a vždy jsme byli nad míru spokojeni se službami a profesionálním přístupem. Paní Ondová zajistila vyhledávání nových nájemníků a vše co souviselo s předáním bytu na jedničku v mé nepřítomnosti a to vše v rekordním čase. Služby si s manželem nemůžeme vynachválit a vřele doporučujeme.
Viola Lédrová 10. 9. 2021
Naprostá spokojenost, profesionální a vstřícné jednání. Děkuji za Vaše služby.
Ivana Havlíčková 4. 8. 2021
Zprostředkování pronájmu bytu přes RK Bravis a makléřku Ing. Natálii Ondovou hodnotím velmi pozitivně. Profesionální přístup k oběma stranám klientů, empatické osobní vystupování a užitečné služby, to vše mi celý proces velmi usnadnily. Děkuji velmi.
Zdeněk 22. 7. 2021
Děkuji za perfektní přístup se zajištěním pronájmu bytu.
Lenka Pešková 12. 5. 2021
Ráda bych opravdu moc poděkovala Natálii za profesionální a lidský přístup ke mě jako klientovi. Celý proces pronájmu běžel hladce, o všem jsem byla včas informovaná - prostě dokonalý servis. Byt se podařilo pronajmout bleskem a moje hodnocení spolupráce je jednoznačně 1*. Moc děkuji
Přidat referenci