Váš specialista na pronájmy bytů v Brně 724 777 140
Vyhledat nemovitost Menu

Reference nabízejících klientů

Budeme velice potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Ing. Martin Urbanczyk 12. 9. 2019
S paní makléřkou Skopalovou jsme řešili pronájem bytu v Brně - Obřanech. Byli jsme velmi spokojeni, vše proběhlo velmi profesionálně. Byly nám zodpovězeny veškeré dotazy velmi rychle. Vyřízení všech formalit proběhlo bezproblémově. Můžeme jen doporučit a na BRAVIS se v budoucnu jistě znovu obrátíme.
Ilona Bašistová 11. 9. 2019
Byli jsme velmi spokojeni s přístupem a prací paní Ing. Skopalové. Její profesionalita, ochota, rychlost a spolehlivost nás nadchla a zbavila nás všech obav a starostí s prodejem bytu. Vřele ji budeme doporučovat všem okolo.
Renata Foltýnová 5. 9. 2019
S realitní kanceláří BRAVIS spolupracuji již několik let. Nyní děkuji Ing. Skopalové za velice profesionální a lidský přístup. Hledala nám klienty pro několik bytů, vždy byla perfektně připravena, velice příjemná a byli jsme vždy spokojeni. Určitě budeme všem doporučovat i nadále využívat Vaše služby.
Iva P. 4. 9. 2019
Rychlá profesionální práce a příjemné jednání. Děkuji a těším se na další spolupráci!
Zuzana Siváková 5. 8. 2019
Vždy pozitivně naladěna, velmi ochotná, důsledná. Její přístup je profesionální. Do budoucna určitě využijeme její služby. Paní inženýrku Skopalovou jednoznačně doporučuji.
Irena Pokorná 19. 7. 2019
Dobrý den, s vaší společností mám mnohaleté zkušenosti a vždy jsem byla spokojená. Tentokrát moji záležitost řešila Ing. Petra Skopalová, na které oceňuji nejen profesionální přístup, ale především výbornou komunikaci a maximální vstřícnost a ochotu. Těším se na další úspěšnou spolupráci s ní a pro její spolehlivost ji budu doporučovat i mým známým. I.Pokorná
Alexandra Erbenová 19. 7. 2019
Paní inženýrka Petra Skopalová skvěle prezentuje kancelář Bravis svojí profesionalitou. Navíc dokázala bravurně, s noblesou a komfortně pro mne vyřešit nestandardní situaci, kdy jednání komplikovaly moje zdravotní problémy. Toto mimo jiné i potvrzuje moje předchozí dobré zkušenosti s touto společností. Děkuji. Alexandra Erbenová
Tomáš Vinkler 18. 7. 2019
Nedávno jsem měl to potěšení spolupracovat s paní ing. Skopalovou při pronájmu mého bytu. Velmi jsem ocenil její profesionální jednání, schopnost vcítit se a v maximální míře zohlednit všechny okolnosti v souvislosti s hledáním vhodného nájemce. Tato upřímná snaha byla zakončena nalezením opravdu ideálního nájemníka do mého bytu. Za to paní Skopalové patří srdečný dík a všem mohu spolupráci s ní jen vřele doporučit.
Jan Kučera 13. 7. 2019
Moc děkuji, vše proběhlo rychle a profesionálně. Jsem velice spokojen 😊
Petr Gerych 17. 6. 2019
Vše proběhlo v naprostém pořádku, na velmi profesionální úrovni... Oceňuji flexibilní přístup a příjemné vystupování... Z mé strany spokojenost...

Přidat referenci


* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné
Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.