Váš specialista na pronájmy bytů v Brně 724 777 140
Vyhledat nemovitost Menu

Reference nabízejících klientů

Budeme velice potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Pavel Lebiš 4. 6. 2019
Opět jsem byl s profesionálním přístupem paní Tesařové maximálně spokojen,děkuji a vřele doporučuji!!!
Ludvíkovi 9. 4. 2019
Děkujeme paní Tesařové za to, že svoji práci dělá velmi mile a přitom pečlivě a profesionálně velmi kvalitně.
Kristina Křivánková 2. 4. 2019
Dobrý den, ráda bych PODĚKOVALA paní Tesařové za pomoc při zajištění pronájmu naší nemovitosti. Děkuji za její profesionální přístup, skvělé rady, bezkonkurenční služby. Jednoducho SUPER po všech stránkách. Děkuji a těším se na naši další spolupráci.
Miroslav Brožek 4. 2. 2019
Dobrý den, rád bych poděkoval za profesionální servis ze strany paní Ivy Tesařové. S paní Tesařovou spolupracuji téměř 10 let. Zobchodovali jsme spolu koupi mojí nemovitosti a také několik pronájmů. Velmi oceňuji její dlouhodobý férový, lidský a profesionální přístup. Nájemníci, které zprostředkovala, byli vždy seriozní a pronájem byl dlouhodobý. Perfektně funguje také její poprodejní péče. Těším se na další spolupráci a přeji hodně spokojených klientů.
Pavel Lebiš 15. 12. 2018
Paní Tesařová byla doporučena kamarádem,který byl při pronájmu nemovitostí maximálně spokojen,já byl po všech stránkách také.Vřele všem doporučuji a těším se na další spolupráci.
Helena Švábová 14. 12. 2018
Ráda bych tímto způsobem vyjádřila poděkování paní Tesařové, která je tou pravou osobou na svém místě. Její profesionalita, laskavost a ochota je opravdu v dnešní době velmi vzácná. Moc děkuji a těším se na dalši spolupráci.
Adámkovi 3. 12. 2018
Paní Tesařová nám byla doporučena a my po spolupráci s ní můžeme její služby jen doporučovat dál. Profesionalita skloubená se vstřícností a laskavostí včetně rychlostí s jakou náš požadavek vyřídila. Děkujeme.
Jindřich Caesar 6. 11. 2018
Chtěli bychom poděkovat paní Tesařové za perfektně odvedenou práci při pronájmu našich nemovitostí. Spolupracujeme s ní již dlouhodobě a vždy vše probíhá k naší spokojenosti.
Dana Vrbíková 5. 10. 2018
Ráda bych tímto poděkovala paní Tesařové za profesionální přístup při pronájmu nemovitosti. Vždy byla velmi ochotná i s ohledem na termíny osobních schůzek. Podklady byly precizně připraveny a případné dotazy vyřizovala rychle. Oceňuji také její příjemné a lidské vystupování. Mohu ji jako makléře jen doporučit.
Jitka Jarosova 20. 7. 2018
Je mi velkym potesenim touto cestou podekovat a vyjadrit pozitivni odezvu co se tyce spoluprace s pani Tesarovou. Velke diky patri za veskerou spolupraci spojenou s prodejem naseho bytu, za trpelivost, profesionalni pristup a opravdu velmi prijemne, lidske jednani. Opravdu jsme se citili jako zakaznici se vsim vsudy. Jsme velmi poteseni, ze jsem mohli prodej bytu uskutecnit skrze firmu Bravis a specialne pani Tesarovou. Moc Vam za vse dekujeme a prejeme mnoho dalsich spokojenych zakazniku!

Přidat referenci


* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné
Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.