Reference nabízejících klientů

Budeme velice potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Jaroslav Denk 24. 11. 2022
Dobrý den,chtěl bych poděkovat paní Tesařové za profesionální a i lidský přístup ke klientům.Spolupracujeme spolu již několit let.Její práce si velmi vážím a můžu jenom všem doporučit.S pozdravem Denk Jaroslav
Kamila Jašková 23. 11. 2022
S paní Tesařovou spolupracuji již 15 let a jsem velmi spokojena. Líbí se mi její profesionální přístup a snaha pomoci. Velice sympatická a ochotná paní, u které je radost spolupracovat. Naprostá spokojenost a mohu jen doporučit.
Miroslav Brožek 1. 11. 2022
Chtěl bych touto cestou poděkovat paní Ivě Tesařové. Paní Tesařová pro nás hledá vhodné nájemníky. Tato spolupráce trvá již více jak 10 let a byla vždy perfektní a na vysoce profesionální úrovni. Přeji Vám, paní Tesařová, hodně dalších byznysových úspěchů.
Roman S. 18. 10. 2022
Byl jsem mile překvapen, jak rychle a hladce se podařilo sehnat kvalitního nájemníka do bytu včetně všech formalit. S paní Tesařovou naprostá spokojenost, je to člověk na svém místě.
Jiří Kališ 10. 10. 2022
Perfektní, profesionální jednání, maximální péče, naprostá spokojenost.
Jiří Taševský 23. 9. 2022
S paní Tesařovou spolupracuji již léta a jsem velmi spokojen. Nemám vůbec nic, co bych vytknul. Jednání je vždy na profesionální úrovni. Pro mě je nejdůležitější, že se na paní Tesařovou mohu vždy spolehnout.
Jiří Taševský 23. 9. 2022
S paní Tesařovou spolupracuji již léta a jsem velmi spokojen. Nemám vůbec nic, co bych vytknul. Jednání je vždy na profesionální úrovni. Pro mě je nejdůležitější, že se na paní Tesařovou mohu vždy spolehnout.
Marcela Blatná 12. 7. 2022
Jsem velice ráda, že jsem potkala paní Tesařovou jako real. makléřku, pomohla mi naprosto se vším co se týkalo prodeje domu, zároveň mě pomohla i při koupi bytů, byla velmi ochotná a věnovala mě maximální péči,takže jí za to ještě jednou moc děkuji.
Sébastien Pešta 17. 6. 2022
Po předešlých zkušenostech s realitními makléři a chováním některých jedinců v minulosti, musím usoudit, že Paní Tesařová nám snad spadla z nebe. Neskutečně příjemný člověk, na kterém na první pohled vidíte, že ji práce baví. Vše proběhlo opravdu rychle a bez jakýchkoliv problémů. Paní Tesařovou touto referencí zdravím na dálku a přeju jí ještě více pronajatých, krásných bytů. S pozdravem Pešta
Ivo Hanzlík 25. 5. 2022
U paní Tesařové oceňuji její perfektní přístup, vstřícnost, ochotu a snahu pomoci. Nic pro ni není problém, vše s ní jde vyřešit. S různými realitkami jsem už řešil řadu prodejů/nákupů/pronájmů realit, zatím jsem nepotkal nikoho, kdo by se jí svými kvalitami přibližoval.

Přidat referenci

Typ nabídky *

* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné
Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.

Nízkoenergetické byty Nové Sady zavřít