Reference nabízejících klientů

Budeme velice potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Pavel Lebiš 15. 12. 2018
Paní Tesařová byla doporučena kamarádem,který byl při pronájmu nemovitostí maximálně spokojen,já byl po všech stránkách také.Vřele všem doporučuji a těším se na další spolupráci.
Helena Švábová 14. 12. 2018
Ráda bych tímto způsobem vyjádřila poděkování paní Tesařové, která je tou pravou osobou na svém místě. Její profesionalita, laskavost a ochota je opravdu v dnešní době velmi vzácná. Moc děkuji a těším se na dalši spolupráci.
Adámkovi 3. 12. 2018
Paní Tesařová nám byla doporučena a my po spolupráci s ní můžeme její služby jen doporučovat dál. Profesionalita skloubená se vstřícností a laskavostí včetně rychlostí s jakou náš požadavek vyřídila. Děkujeme.
Jindřich Caesar 6. 11. 2018
Chtěli bychom poděkovat paní Tesařové za perfektně odvedenou práci při pronájmu našich nemovitostí. Spolupracujeme s ní již dlouhodobě a vždy vše probíhá k naší spokojenosti.
Dana Vrbíková 5. 10. 2018
Ráda bych tímto poděkovala paní Tesařové za profesionální přístup při pronájmu nemovitosti. Vždy byla velmi ochotná i s ohledem na termíny osobních schůzek. Podklady byly precizně připraveny a případné dotazy vyřizovala rychle. Oceňuji také její příjemné a lidské vystupování. Mohu ji jako makléře jen doporučit.
Jitka Jarosova 20. 7. 2018
Je mi velkym potesenim touto cestou podekovat a vyjadrit pozitivni odezvu co se tyce spoluprace s pani Tesarovou. Velke diky patri za veskerou spolupraci spojenou s prodejem naseho bytu, za trpelivost, profesionalni pristup a opravdu velmi prijemne, lidske jednani. Opravdu jsme se citili jako zakaznici se vsim vsudy. Jsme velmi poteseni, ze jsem mohli prodej bytu uskutecnit skrze firmu Bravis a specialne pani Tesarovou. Moc Vam za vse dekujeme a prejeme mnoho dalsich spokojenych zakazniku!
Tomáš Rojka 18. 7. 2018
Spolupráce s paní Tesařovou byla bezproblémová profesionální a velmi příjemná. Vřele doporučuji.
Pavel Vystrčil 11. 5. 2018
Na doporučení jsem se obrátil na realitní kancelář Bravis. Byl jsem mile překvapen profesionálním chováním a přístupem. Vřele doporučuji svěřit svůj pronájem/prodej do rukou zaměstnanců této realitní kanceláře.
Michal Rundstuk 10. 4. 2018
Touto cestou bych chtěl moc poděkovat paní Ivě Tesařové.Měl jsem při svém hledání podnájmu možnost sejít se s více realitními makléři.Všichni vystupovali velice profesionálně,ale tak nějak neosobně,studeně.Myslel jsem,že to je v pořádku,že to tak má být.Že to tak být nemá jsem zjistil,až když jsem poznal velice milou a sympatickou paní Ivu Tesařovou.Její úžasný přístup,ochota ve všem pomoci a poradit.A to všechno vždy s ůsměvem a porozuměním.Ještě jednou vám paní Ivo moc děkuji.
Trenzovi 28. 3. 2018
S průběhem realizace pronájmu bytu jsme maximálně spokojeni. Profesionální přístup.

Přidat referenci


* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné
Kontakt
Kancelář Vídeňská (centrála)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.czPobočka Dvořákova (sídlo firmy)
Dvořákova 13
602 00 Brno - střed
vchod průjezdem (Ratejna), 3. patro

Otvírací doba
Po - Pá:     9:00 - 18:00
Pouze po telefonické domluvě

Parkování pro klienty zajištěno ve dvorním traktu domu.

e-mail: dvorakova@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »