Váš specialista
na pronájmy bytů v Brně
Menu

Reference nabízejících klientů

Budeme velice potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Přidat referenci
Lubomír Jedovnický 14. 11. 2023
S paní Tesařovou mám tu nejlepší zkušenost. Jednal jsem již s více než desítkou realitních makléřů a paní Tesařová byla snad první, která správně balancovala mezi oběma stranami. Díky za tak důvěryhodného člověka na svém místě!
Vladan Hakl 2. 11. 2023
Jako vždy perfektní servis od A do Z.
Ondřej Haluza 2. 11. 2023
Tímto bych rád poděkoval za perfektní práci, svědomitý přístup a pohodovou komunikaci. Spolupráci mohu jen doporučit i dalším zájemcům o realitní služby. Rád se na Vás, paní Tesařová, v budoucnu znovu obrátím.
Miroslav Vaněk 1. 11. 2023
Spolupráci s paní Tesařovou hodnotím velmi pozitivně. Komunikace s ní je bezproblémová, vstřícná a pohodová. Je svědomitá, trpělivá a optimisticky naladěná. Mohu jen doporučit.
Miroslava Bazinková 10. 10. 2023
Paní Tesařová, ráda bych ještě jednou poděkovala za spolupráci s vámi. Jednak co se týkalo pronájmu a posléze i prodeje bytu. Vše proběhlo v klidu, veškeré zařizování a jednání se stranami jste zařídila vy. Každému doporučuji vás i vaši firmu. S pozdravem Bazinková Miroslava
Pavel Havránek 13. 9. 2023
Se službami paní Tesařové jsem byl, jako vždy, nadmíru spokojen. Vše proběhlo bez komplikací a v pořádku. Mohu jen doporučit. Ještě jednou díky.
Kristína Křivánková 8. 9. 2023
Chtěla bych poděkovat paní Tesařové za skvělou práci, při pronájmu našich nemovitostí. Děkuji za její profesionální a lidský přístup, vše je vždy perfektně připravené a můžeme se na ni vždy ve všem spolehnout. Můžu jen doporučit.
Jitka Krotká 20. 6. 2023
Moc děkuji paní Ivě Tesařové, která nám pomohla s pronájmem bytu. Je to profesionálka na svém místě, vždy milá, usměvavá, příjemná. Byla radost s ní spolupracovat.
Robert Bruzl 17. 6. 2023
S paní Tesařovou nespolupracuji poprvé. A právě proto, jak ke své páci přistupuje, jaký je profesionál a člověk, budu v případě potřeby se na ní s důvěrou obracet. Děkuji.
Jana Houštěková 12. 6. 2023
Paní Iva Tesařová je naprostý profesionál s úžasně lidským přístupem ke klientům. Velmi s dcerami děkujeme za pomoc s pronájmem nemovitosti.
Přidat referenci