Váš specialista
na pronájmy bytů v Brně
Menu

Reference nabízejících klientů

Budeme velice potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Přidat referenci
Radomil Novotný 2. 1. 2024
100% spokojenost, velké díky
Martin METZNER 18. 12. 2023
Chci touto cestou velice poděkovat za spolupráci paní Kateřině Pachlové. Její profesionální přístup a příjemné vystupování mě vždy potěší. Každou situaci dokáže vyřešit s nadhledem a ke všeobecné spokojenosti. RK Bravis i paní Kateřinu vždy rád doporučím.
Martina Komendová 22. 4. 2023
Děkuji paní Pachlové a společnosti Bravis za profesionální služby při pronájmu bytu. Velice oceňuji celkový přístup včetně právního servisu.
Ludmila Dušková 30. 3. 2022
Spolupráci s realitní kanceláří BRAVIS REALITY s.r.o. hodnotím na výbornou. Velké díky patří paní Kateřině Pachlové za její profesionální přístup. Velmi milá a ochotná realitní makléřka! Pronájem bytu proběhl bez zbytečného protahování. Moc děkuji a pokud v budoucnu budu potřebovat využít RK, určitě zavolám paní Pachlové.
Zdeněk a Eva Kelarovi 27. 1. 2022
Oceňujeme profesionální, velmi příjemný, vstřícný a lidský přístup paní Kateřiny Pachlové. Její silnou stránkou je komunikace, o všem jsme se dozvěděli včas, vše domluvené vždy platilo. Získala si naši důvěru. Plně přispěla ke zdárnému dokončení prodeje. Paní Katko děkujeme.
Libuše Šimečková 16. 7. 2021
Děkuji za opětovné zprostředkování pronájmu bytu. Velmi kladně hodnotím profesionální přístup a jednání paní makléřky. Mohu doporučit.
Ing. Jan Drška 24. 6. 2021
S paní Pachlovou jsem měl tu čest spolupracovat již vícekrát a vždy odvedla skvělou, profesionální práci. Je to osoba na správném místě. Všem ji vřele a rád doporučuji. Děkuji!
Karel Jakeš 4. 6. 2021
Se slečnou Pachlovou spolupracuji opakovaně 7 roků. Je vždy příjemná,spolehlivá a profesionální. Pokud bych podnikal v realitách ,pravděpodobně by již pracovala pro mě . Děkuji Karel Jakeš
Karel Jakeš 4. 6. 2021
Se slečnou Pachlovou spolupracuji opakovaně 7 roků. Je vždy příjemná,spolehlivá a profesionální. Pokud bych podnikal v realitách ,pravděpodobně by již pracovala pro mě . Děkuji Karel Jakeš
Stanislav Oblozhko 9. 2. 2021
Katerina is a seasoned professional and we were happy she could help us find a tenant very quickly. I would like to outline strengths and assets she certainly has: 1) Timely communication with always a positive attitude in addition to the possibility to grasp the key matters which I believe is one of the most important assets for the effective business. 2) Honest and direct way of communication. She presents information in a clear, precise, and concise manner, and helps make important, informed decisions. 3) Patient, accommodating, and keeps the timelines and promises, which is very important these days.
Přidat referenci