Váš specialista
na pronájmy bytů v Brně
Menu

Reference nabízejících klientů

Budeme velice potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Přidat referenci
David Trůčka 8. 10. 2023
Zdánlivě jednoduchý úkol pronajmout si sám byt se ukázal jako velmi náročný, ale s jakou lehkostí jej zvládla za Bravis makléřka Radka Mašková, klobouk dolů. Hned mi krok za krokem vysvětlila tak, abych všemu rozuměl, vesměs co nejméně musel dělat a doplňovat já jako majitel, takže velké děkuji za ušetřený čas. Nejen že vždy byla s úsměvem, ale vždy vše bylo perfektně a úžasně nachystané. Poradila si sama s popisem jako by byt byl její, takže k odsouhlasení, skvělým časování jednotlivých prohlídek a ukázkovou prací s klienty, je vidět velká zkušenost a já za všechnu profesionální práci a hlavně v konečném směru hlavně pronajmutí velmi děkuji a paní Maškovou jsem hned doporučil na další pronájmy a dokonce i prodej, protože přesně takhle má práce realitního makléře vypadat, senzační a doporučuji všem Bravis!
Jitka Sedláková 26. 8. 2023
Radka řešila věci rychle, s lehkostí a mě tím ušetřila starosti a čas. Veliká výhoda je, že pořídí fotky místa v mnohem lepší kvalitě, než jsem schopná já sama. V předešlé fázi jsem se pokoušela nabídnout prostory sama, ale dosah mé nabídky nebyl příliš efektivní. Jsem ráda, že jsem mohla svěřit svoji starost do jiných rukou.
Jana Zhořová 26. 8. 2023
Pro pronájem bytu jsme využili i tentokrát služeb paní Maškové a byli jsme opět velice spokojení. Profesionální přístup, rychlá a příjemná komunikace. Rádi využijeme jejích služeb pro další spolupráci.
Eva Pernicová 12. 3. 2023
Jednání makléře bylo velice profesionální. Při dalším hledání nájemníka se na ní zase obrátím. Naprostá spokojenost a určitě doporučuji
Bohumil Dopita 17. 6. 2022
Na paní Maškovou jsem se obrátil na základě pozitivní reference, takže očekávání byla vysoká. I tak je paní Mašková předčila, spolupráce s ní byla velmi příjemná a profesionální. Děkuji.
Petr Šiška 3. 3. 2022
Děkuji pani Maškové hlavně za její flexibilitu a řešení průběžných komplikací spojených se změnou příletu zahraničního zájemce a s tím spojeným předáním bytu
Miroslav Slabý 9. 11. 2021
Máme s paní Radkou Maškovou ty nejlepší zkušenosti.Již podruhé se zasoužila svým profesionálním přístupem o doplnění nájemníků dle našich vysněných představ a přání! Tímto bych chtěl poděkovat za pohotové pronajmutí naší nemovitosti a těším se na další spolupráci!!
Jana Zhořová 4. 11. 2021
Ráda bych touto cestou poděkovala paní Maškové za její profesionální služby. Již po druhé jsme využili její pomoci a opět jsme byli velice spokojení. Díky jejímu aktivnímu přístupu a vstřícnosti jsme získali rychle vysněného nájemníka. S celým průběhem jsme byli maximálně spokojeni. Vše s námi bylo konzultováno, byli jsme vždy dokonale informovaní. Rádi využijeme služeb paní Maškové i v budoucnu.
Jana Zhořová 19. 7. 2021
S přístupem paní Maškové jsme byli velice spokojeni. Její přístup je aktivní a profesionální. Vše šlo rychle a hladce. Doporučuji.
Klára Kružíková 14. 9. 2020
Spolupráci s paní Maškovou vřele doporučuji, má příjemné vystupování a lidský přístup. Děkujeme za vstřícnou spolupráci při zprostředkování nájemníka do našeho bytu.
Přidat referenci