Reference nabízejících klientů

Budeme velice potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Bohumil Dopita 17. 6. 2022
Na paní Maškovou jsem se obrátil na základě pozitivní reference, takže očekávání byla vysoká. I tak je paní Mašková předčila, spolupráce s ní byla velmi příjemná a profesionální. Děkuji.
Petr Šiška 3. 3. 2022
Děkuji pani Maškové hlavně za její flexibilitu a řešení průběžných komplikací spojených se změnou příletu zahraničního zájemce a s tím spojeným předáním bytu
Miroslav Slabý 9. 11. 2021
Máme s paní Radkou Maškovou ty nejlepší zkušenosti.Již podruhé se zasoužila svým profesionálním přístupem o doplnění nájemníků dle našich vysněných představ a přání! Tímto bych chtěl poděkovat za pohotové pronajmutí naší nemovitosti a těším se na další spolupráci!!
Jana Zhořová 4. 11. 2021
Ráda bych touto cestou poděkovala paní Maškové za její profesionální služby. Již po druhé jsme využili její pomoci a opět jsme byli velice spokojení. Díky jejímu aktivnímu přístupu a vstřícnosti jsme získali rychle vysněného nájemníka. S celým průběhem jsme byli maximálně spokojeni. Vše s námi bylo konzultováno, byli jsme vždy dokonale informovaní. Rádi využijeme služeb paní Maškové i v budoucnu.
Jana Zhořová 19. 7. 2021
S přístupem paní Maškové jsme byli velice spokojeni. Její přístup je aktivní a profesionální. Vše šlo rychle a hladce. Doporučuji.
Klára Kružíková 14. 9. 2020
Spolupráci s paní Maškovou vřele doporučuji, má příjemné vystupování a lidský přístup. Děkujeme za vstřícnou spolupráci při zprostředkování nájemníka do našeho bytu.
Jiří Ficbauer 27. 5. 2020
S paní Maškovou spolupracuji již více let, je přesná spolehlivá, profesionální. Stručně na její práci je spolehnutí. Děkuji
Radka Laubová 3. 3. 2020
S paní Maškovou spolupracuji již několik let, velká spokojenost, profesionální přístup, výběr vhodných kandidátů k pronájmu nemovitosti dle požadovaných kritérií, což šetří spoustu času a vede k úspěšnému uzavření nájemní smlouvy v rychlém časovém sledu.
Antoskova 1. 3. 2020
Spolupraci s pani Maskovou muzu vrele doporucit. Spolupracuji s ni jiz nekolik let, uvazuje vzdy v logickych navaznostech a udrzuje si profesionalni nadhled pri vyberu kandidatu pro bydleni. Proto mi pokazde odpada hodne starosti se shanenim vhodneho najemnika... Dekuji. Antoskova
Petra Štoudkova 16. 1. 2020
Vřele doporučuji tuhle makléřku, příjemné jednání, profesionální přístup.Moc děkuji za zprostředkování nájemníka.S pozdravem Petra Štoudková

Přidat referenci

Typ nabídky *

* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné
Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.

Nízkoenergetické byty Nové Sady zavřít