Váš specialista na pronájmy bytů v Brně 724 777 140
Vyhledat nemovitost Menu

Reference poptávajících klientů

Budeme velmi potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář  se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Zuzana Mynářová 12. 2. 2020
Jednání s paní Dobrovolnou pro nás bylo velice příjemné. Ochotně odpovídala na všechny nase dotazy a byla vždy milá a dobře naladěná. Můžeme jedine doporučit!
Martina Sedlackova 11. 2. 2020
Dobry vecer,bydli se mi skvele,byt je cisty a pekny a majitele sou taky fajn.Vam bych chtela moooc podekovat,ze to slo tak rychle a veskere papiry,byli vyrizene raz,dva.U me mate nejmin tisic bodu a dekuji i za tu cokoladu,byla moc dobra.Dekuji.Sedlackova Martina
Lukáš Majer 3. 2. 2020
S novým bytem jsem velice spokojen. Přístup paní Dobrovolné hodnotím velice pozitivně. Vše proběhlo hladce. Ještě jednou díky.
J. M. 22. 1. 2020
Po několikaměsíčním neúspěšném hledání vhodných prostorů jsme narazili na paní Dobrovolnou. Z nabídky jsme měli vytipovaných několik možností, avšak po vyslechnutí našich požadavků a přání nám paní Dobrovolná doporučila jiný, dle jejího názoru vhodnější, prostor. A nemýlila se. Doporučený prostor splňoval vše, co jsme od něj očekávali. Jednání s paní Dobrovolnou bylo vždy velmi profesionální, příjemné a bezproblémové. Budeme-li v budoucnu potřebovat, bez váhání se znovu a rádi na ni obrátíme.
Pavel Bojanovský 8. 11. 2019
Spolupráce s Jitkou Dobrovolnou výborná. Vždy usměvavá, vstřícná. Pokud nemohla přijmout hovor, volala hned zpět. Informace podávala okamžitě a bylo vidět, že má přehled o tom co nabízí. Na moji poptávku reagovala aktivně a to byl také jeden z důvodů, proč jsem využil jejich služeb. Neměl bych obavu kdykoli ji opět oslovit.
Barbora Doupovcová 5. 11. 2019
S paní Dobrovolnou jsem byla nadměrně spokojená. Je příjemná, milá a ochotná. Mnohokrát děkuji za tak rychlé zprostředkování pronájmu.
Ing. Michal Smoleňák 16. 10. 2019
S paní Dobrovolnou bylo skvělé jednání. Jakmile se uvolnil byt podle mých požadavků tak mě kontaktovala a následně jsme se rychle a bez problémů domluvili na pronájmu.
Jiří Malanta 7. 10. 2019
Vyjadřuji poděkování paní Bc. Jitce Dobrovolné za zcela profesionální a bezchybné zpracování naší poptávky na zajištění nájmu uvolněného bytu. Jmenovaná zcela naplňuje Vaše heslo- spokojený klient, naše nejcennější vizitka. JUDr. Ing. Jiří Malanta, LL.M., 7.10.2019
Adam Evans 23. 8. 2019
Jitka was very quick to reply to emails and quickly arranged for the viewing of the apartment and for the contract to be completed. I appreciate all of the help with securing an apartment in Brno.
Burešová 2. 8. 2019
Jsme spokojeni. Paní Bc. Jitku Dobrovolnou doporučuji.

Přidat referenci


* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné
Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.