Váš specialista na pronájmy bytů v Brně 724 777 140
Vyhledat nemovitost Menu

Reference poptávajících klientů

Budeme velmi potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář  se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Adam Evans 23. 8. 2019
Jitka was very quick to reply to emails and quickly arranged for the viewing of the apartment and for the contract to be completed. I appreciate all of the help with securing an apartment in Brno.
Burešová 2. 8. 2019
Jsme spokojeni. Paní Bc. Jitku Dobrovolnou doporučuji.
Veronika Hrošíková 27. 7. 2019
Velmi ochotná, milá, všechno co jsme potřebovali, tak tomu vyhověla. Nemám ani jednu námitku.
Lenka Kolářová 26. 7. 2019
Komunikace s paní Jitkou byla rychlá, jasná a za každých okolností moc příjemná. Oceňuji lidský přístup a zároveň profesionalitu od prvního kontaktu až do konce.
Daniel Pindur 25. 7. 2019
Chtěl bych tímto velice poděkovat paní Dobrovolné, která nám velmi pomohla při výběru a zprostředkování bytu. Komunikace s ní byla vždy příjemná a jednoduchá. Určitě bych ji doporučil jako realitního makléře komukoliv shánějící pronájem či nemovitost v Brně.
Michaela Fioleková 24. 7. 2019
Pani Dobrovolnú prosím zas a znova! Dlho som nestretla pozitívnejšie naladeného človeka u ktorého je viac než jasné, že ho baví to čo robí. Komunikácia nemohla byť viac príjemná, promptná a transparentná, kúpa bytu a celý zložitý proces kolem sa neobíde bez stresu a práve pani Dobrovolná bola, dovolím si povedať, hlavným dôvodom vďaka ktorému sme to zvládli rýchlo, pohodlne a s úsmevom. Ďakujeme za všetko! M+H
Martina Trnková 17. 7. 2019
Strašně bych chtěla poděkovat paní Jitce za její vstřícný přístup. Díky jejímu empatickému a citlivému přístupu se i náročný úkol hledání podnájmu v Brně může stát daleko méně stresujícím. Díky jejím obchodním schopnostem je schopna vyjednat pro pronájemce\pronajímatele podmínky vyhovující oboum stranám. Je to opravdu člověk na svém místě, kterého práce baví a naplňuje a to se také jen tak nevidí. Určitě všem doporučuji.
Klara Macharova 14. 6. 2019
Vynikající, spolehlivá, velice ochotna! Naprosto doporučuji a příště se opět určitě zase obrátím na slečnu / paní Dobrovolnou.
Eliška Motyčková 6. 6. 2019
Paní Jitka Dobrovolná byla neskutečně milá a ochotná, byla schopná se mnou domluvit prohlídku na poslední chvíli. Velmi si vážím toho, že se za nás přimluvila a byt jsme získali k pronájmu. Byla to radost s ní jednat a určitě tuto RK doporučíme svým známým.
Jakub Král 3. 5. 2019
Dobrý den, rád bych poděkoval za spolupráci s realitní makléřkou Jitkou Dobrovolnou. Vše proběhlo v naprostém pořádku, tak jak má být. Ještě jednou děkuji, Jakub Král

Přidat referenci


* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné
Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.