Váš specialista na pronájmy bytů v Brně 724 777 140
Vyhledat nemovitost Menu

Reference poptávajících klientů

Budeme velmi potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář  se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Martina Trnková 17. 7. 2019
Strašně bych chtěla poděkovat paní Jitce za její vstřícný přístup. Díky jejímu empatickému a citlivému přístupu se i náročný úkol hledání podnájmu v Brně může stát daleko méně stresujícím. Díky jejím obchodním schopnostem je schopna vyjednat pro pronájemce\pronajímatele podmínky vyhovující oboum stranám. Je to opravdu člověk na svém místě, kterého práce baví a naplňuje a to se také jen tak nevidí. Určitě všem doporučuji.
Klara Macharova 14. 6. 2019
Vynikající, spolehlivá, velice ochotna! Naprosto doporučuji a příště se opět určitě zase obrátím na slečnu / paní Dobrovolnou.
Eliška Motyčková 6. 6. 2019
Paní Jitka Dobrovolná byla neskutečně milá a ochotná, byla schopná se mnou domluvit prohlídku na poslední chvíli. Velmi si vážím toho, že se za nás přimluvila a byt jsme získali k pronájmu. Byla to radost s ní jednat a určitě tuto RK doporučíme svým známým.
Jakub Král 3. 5. 2019
Dobrý den, rád bych poděkoval za spolupráci s realitní makléřkou Jitkou Dobrovolnou. Vše proběhlo v naprostém pořádku, tak jak má být. Ještě jednou děkuji, Jakub Král
Charlie Webb 2. 5. 2019
I would recommend Jitka as a real estate agent! Her service was super fast and efficient. If I had a property I would definitely want her to manage it for me. I am really happy with the service Jitka provided.
Lenka Matušková 30. 4. 2019
Při hledání podnájmu jsem byla s paní Dobrovolnou velice spokojena. Vyšla mi vždy časově vstříc a ochotně zodpověděla co jsem potřebovala vědět. Děkuji Lenka Matušková
Kateřina Matulová 24. 4. 2019
Spolupráce s paní Dobrovolnou byla skvělá, jsem ráda, že jsem narazila na tak příjemnou realitní makléřku. Budu doufat v případnou další spolupráci a určitě můžu jen doporučit.
Dušan Vybíhal 6. 4. 2019
Spolupráce s paní Dobrovolnou byla velmi příjemná a hodnotná - troufám si trvrdit, že pro obě zúčastněné strany - prodávajícího i mne jako kupujícího. Kromě profesionálního přístupu dokáže vnést do jednání i nadhled a humor, kterým vyniká nad většinou ostratních realitních makléřů a dělá tak z vašeho oboru více lidskou a tedy pro zákazníka i mnohem příjemnější (spolu) práci. Děkuji za zprostředkování nového bydlení! D. Vybíhal
Petr Horák 1. 4. 2019
Dobrý den, S paní Dobrovolnou je radost spolupracovat. Jednání bylo z mojí strany složité ale p. Dobrovolná vždy vše skvěle zařídila, vyřídily, vykomunikovala podle toho jak bylo potřeba, tak aby se to hodilo mě i panu pronajímateli. Mohu jen doporučit. Sympatická paní, která má skvělé vystupování jak v češtině, tak i v angličtině. Bylo mě radostí s ní spolupracovat a ostatním mohu jen doporučit. S pozdravem Petr H.
Bronislava a Marek Goliášovi 1. 4. 2019
Velmi oceňujeme milé, vstřícné a ochotné jednání.

Přidat referenci


* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné
Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.