Reference poptávajících klientů

Budeme velmi potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář  se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Hana B. 4. 10. 2012
Chtela bych podekovat velmi Vasi maklerce Dane za pomoc a radu s mym problemovym najemnikem. Pokud se jeste rozhodnu byt pronajmout obratim se na ni.
Jaroslav Palla 3. 9. 2012
Mám trošku menší zpoždění, nicméně cítím jako důležité na tomto místě poděkovat slečně Paziové za její profesionální přístup k mé poptávce na pronájem bytu. Slečna makléřka byla nejen ochotna flexibilně se přizpůsobit termínu naší prohlídky, ale navíc řešila veškeré mé dotazy a přání s maximální péči a profesionalitou jí vlastní. V bytě již bydlím déle než dva měsíce a musím říci, že slečna makléřka maximálně splnila mé požadavky a našla mi perfektní byt ve skvělé lokalitě. Nezbývá tedy nic jiného než ještě jednou poděkovat slečně Paziové a to především proto, že předčila všechna má očekávání a na mé poptávce pracovala nad rámec jejich povinností. Přeji Vám mnoho dalších spokojených klientů !!! S pozdravem Jaroslav Palla
Ivana Havlíková 28. 8. 2012
Ráda bych touto cestou poděkovala paní Paziové, která mě i mému příteli v současné době velice pomáhá s koupí nemovitosti. Její přístup je velice vstřícný a přátelský. Její pracovní nasazení je nadstandartní a ryze profesionální.Veškeré záležitosti řeší rychle a a perfektně.Jsme velmi rádi, že můžeme spolupracovat právě s ní a mohu ji jen dalším klinetům vřele doporučit..
Tomas Rybka 17. 8. 2012
Pri hledani najmu jsme byli s jednanim pani maklerky Dany Paziove velmi spokojeni, komunikace byla korektni a konstruktivni, a zaroven se s ochotou snazila zohlednovat nase zajmy. Nezbyva nic jineho nez podekovat a jeji sluzby dale doporucit.
Ivan Kosturak 16. 8. 2012
Dobry den, chcel bysom podakovat vasej maklerke Dane Paziove za nase rychle byvanie pre mna a mojich kamaratou na ulici Jirova. Pokial budeme hladat dalsie byvanie oslovime Vasu kancelariu a maklerku Danu P. Este raz vdaka.
Novotná 9. 5. 2012
Děkuji slečně Paziové za informaci týkající se prodeje bytu. Pokud se rozhodnu byt prodat obrátím se na Vaši Realitní kancelář a na slečnu Paziovou.
Sedláčkovi 10. 4. 2012
Touto cestou bychom chtěli poděkovat Vaší makléřce paní Paziové. Potkali jsme se společně z jara loňského roku v Brodu nad Dyjí, když jsme si chtěli pořídit domek ve vesničce. Celou věc jsme začali ihned řešit, i když jsme nikdo z nás nevěděli, jak dlouhá cesta nás čeká. Vyřizování hypotéky s našim finančním poradcem, konzultovala všechno i paní Paziová, kdy nás vždy informovala o situaci a nových zprávách od finančního poradce, radili jsme se s ní ohledně podlah, koupelny, atd..Nabídli jsme k prodeji i náš byt, jenže ten jsme si z rodinných důvodů nakonec museli ponechat. Dnes bydlíme skoro 3 měsíce, jsme velmi spokojení a ihned jsme si zvykli. Za pomoci a podpory paní Paziové bychom tuto situaci asi jen těžko zvládli. Tímto jí patří velký dík. Přejeme jí i celé Vaší společnosti spoustu spokojených klientů. Manželé Sedláčkovi
Skworz 6. 4. 2012
Chtěl bych poděkovat touto cestou paní Paziové za rychlé ubytování a velmi vstřícné a profesionální jednání při zařizování mého bydlení. Ještě se mi nestalo, aby byl někdo tak ochotný a vyhověl mému přání vidět byt přibližně do 1 a 1/2 hodiny a to ve večerní čas a celou věc vyřešil během několika mála dní. Přeji jí, ať se jí i celé společnosti BRAVIS daří i nadále. BRAVIS a paní Paziovou mohu jen doporučit. Skworz
Mičolová 25. 8. 2011
Ráda bych touto cestou poděkovala paní Paziové, která mi v těchto chvílích velice pomáhá s koupí nemovitosti. Její přístup je velice vstřícný a přátelský. Já osobně s ní mám jen ty nejlepší zkušenosti a jsem ráda, že mohu v této záležitosti spolupracovat právě s ní.
z.radim 25. 8. 2011
paní Paziová,
v těchto horkých letních dnech, třeba na koupališti v Kuřimi zkuste zavzpomínat,na co jste ještě ve svém zaměstání zapoměla. Vaše laxnost nás stojí peníze a trpělivost není nekonečná.
Vídíme, že negativy si stejně zakódujete,snad si je alespoň přečtete.Takže nemá smysl se podepisovat.
VZPOMÍNEJTE

Přidat referenci


* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné
Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.

mouhodhadce.cz zavřít