Váš specialista
na pronájmy bytů v Brně
Menu

Reference poptávajících klientů

Budeme velmi potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář  se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Přidat referenci
Eva Matochová 22. 4. 2024
Spolupráca s pani Čermákovou bola bezproblémová, vždy ochotne poradila a oceňujem aj časovú flexibilitu a rýchle odpovede.
Ondřej Kocourek 11. 1. 2024
+ rychlý, profesionální přístup + zpracování smlouvy + dochvilnost
Alexandra Tošić 25. 12. 2023
Naša skúsenosť bola veľmi pozitívna. Stretli sme sa s ochotou vyjsť v ústrety, nájsť kompromis, sprostredkovať naše želania. Jednanie od začiatku hľadania bytu až po podpis zmluvy bolo priamočiare, transparentné, férové. Môžme len odporučiť.
Veronika Hofbauerova 13. 12. 2023
Velmi nás překvapil vstřícný a milý přístup paní makléřky. Naprostá profesionalita - co se řeklo,to platilo a taky velká trpělivost z její strany než vše vyřídíme. Mohu opravdu jen doporučit a příště se obrátíme přímo na ni.děkujeme.
Nikola Nosková 1. 11. 2023
Všetko prebehlo nad očakávania. Veľmi milý prístup, ochota, časová dostupnosť a skvelá komunikácia mi veľmi spríjemnili vyriešiť všetko ohľadom nového prenájmu.
Jiří Sobotka 20. 8. 2023
Moc děkuji paní Čermákové za spolupráci při celém procesu koupě nového bytu. Vše proběhlo vždy dle dohod a v pořádku, vždy perfektní komunikace. Ještě jednou děkuji a služby mohu vřele doporučit!
Hana Horová 20. 4. 2023
S paní Čermákovou jsem byla velmi spokojená, je vstřícná a má smysl pro humor. Všechno zařídila rychle a profesionálně.
Pavel Zeman 18. 4. 2023
Rychlý příjemný přístup . Vše v pořádku.
Jakub Schneider 16. 3. 2023
S paní inženýrkou Čermákovou jsem řešil pronájem garáže, což je sice malý obchod, ale i na něm člověk pozná, jestli protistrana plní vše co bylo slíbeno. S paní inženýrkolou byla dobrá a korektní spolupráce a mohu ji doporučit k realitním obchodům.
Hana Kuroda 16. 3. 2023
Michaela is very helpful in everything. Has great fast communication, responses to all my questions. Very kind and excellent service. The house is also in a great condition. Thank you very much.
Přidat referenci