Váš specialista
na pronájmy bytů v Brně
Menu

Reference poptávajících klientů

Budeme velmi potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář  se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Přidat referenci
Petra Veselá 29. 8. 2018
Spolupráci s panem Ing. Petrem Urbanem vřele doporučuji. Milé vystupování, vstřícný přístup, hladký a rychlý průběh od zpracování kupních smluv, přepisu energií, předání bytu a zpracování daňového přiznání a dále. Velmi si cením vstřícnosti a nápomocnosti při předání bytu. Tímto bych panu Ing. Petru Urbanovi ráda poděkovala. Jsem velmi spokojená.
Milan Kohout 23. 8. 2018
Děkuji za perfektní práci realitní kanceláře BRAVIS s.r.o., konkrétně pana Urbana u něhož si vážím profesionálního přístupu a špičkové komunikace.
Hana Marques 22. 7. 2018
Chtěli bychom poděkovat panu Urbanovi za jeho profesionální přístup při koupi našeho bytu. Je to šarmantní mladý muž který dokázal vždy na všechno rychle odpovědět a najít řešení. S bytem jsme velice spokojeni. Pana Urbana a BRAVIS můžeme jen doporučit!
Pavel Novak 12. 6. 2018
Pan Urban byl promptní v komunikaci, flexibilní k mým požadavkům a celkově profesionální. Děkuji
Renata Siebenburgerova 28. 2. 2018
Realitní kancelář Bravis a pana Ing. Urbana bych doporučila všem, kdo kupuje nemovitost. Profesionální přístup , výborná komunikace a vždy perfektně připravená dokumentace. Děkuji.
Marek Spáčil 27. 2. 2018
Profesionální a ochotný přístup. Spokojenost s řešením veškerých drobností a papírování.
Jan Grmela 13. 1. 2018
Pan Urban nam hodne pomohl, pockal, kdyz byl mensi problem a ted jsme spokojeni v novem byte. Doporucuji 👍🏽
Ing. Miroslav Novák 12. 1. 2018
Spolupráce s panem Ing. Petrem Urbanem byla na nejvyšší profesionální úrovni. Všechny podklady měl předem dobře připravené a časově a vše probíhalo bez prodlení a tím bez stresových situací. Od prohlídky nemovitosti (bytu) do předání pouze 55 dní (23.10. 2017 - 18.12.201). Zajištěná právní služba fungovala bezchybně včetně advokátní úschovy. Přeji panu Ing. Urbanovi a společnosti Bravis kvalitní nemovitosti, které umožní rozvoj společnosti po ekonomické i technické stránce.
Jan Grmela 5. 10. 2017
S pane Urbanem jsem byl velice spokojen, vse proběhlo v pořádku, pomůže se vším a nestresuje, pokud se něco nedaří hned podle plánu. Doporučuji
Roman Huspenina 27. 4. 2017
S panem Urbanem jsem byl velmi spokojen, ocenuji profesionální přístup, skvělá a rychlá komunikace. Mohu jen doporučit. Děkuji
Přidat referenci