Reference poptávajících klientů

Budeme velmi potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář  se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Ondřej Pěška 25. 2. 2020
Paní Tesařová je velmi ochotná. Jednání s ní bylo velmi příjemné, rychlé, korektní a profesionální. Vše proběhlo hladce a věřím, že ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Děkujeme a případně se těšíme na další spolupráci.
Eduard Dvořák 7. 12. 2019
Paní Tesařová je profesionál ve svém oboru. Asi po 50 prohlídkách bytu, jsem už ani nedoufal ze by to mohlo vyjít, pak jsem oslovil paní Tesařovou. Dostalo se mi velmi profesionálního a přátelského přístupu. To co řekne, tak platí, a za tím si stojí. Mohu jen vřele doporučit, protože to co jiní makléři, z jiných realitních kanceláři, řešili měsíce, Paní Tesařová byla schopná vyřešit za týden . Proste člověk na správném místě . Když budu řešit cokoli s bydlením do budoucna , ať už pro sebe nebo pro známe , určitě nebudu váhat obrátit se na ní. Ještě jednou moc děkuji. Dvořák Eduard
Denisa Klaclová 12. 11. 2019
S paní Tesařovou jsme byli při hledání nového bydlení velmi spokojeni. Velmi milá, vstřícná a spolehlivá. Jedná profesionálně s lidským přístupem. Komunikace probíhala vždy na jedničku. V případě potřeby se na paní Tesařovou určitě opět obrátíme. Vřele doporučujeme!
Pavol Lišivka 9. 10. 2019
Ďakujem pani maklérke Ivane za skvelé odvedenú prácu a sprostredkovanie bývania, po ktorom som už dlho sníval.
Eva Vopičková Fučíková 7. 10. 2019
Děkuji paní Tesařové za profesionální, rychlé a velmi příjemné jednání.
Nela Kubátová 16. 9. 2019
Paní Tesařová je velice sympatická a milá paní. Nové bydlení mi zařídila bleskovou rychlostí a jsem velice spokojená. Děkuji Vám a všem doporučuji :)
Petr Klimeš 16. 8. 2019
Milá, ochotná, skutečný profesionál... To jsou slova, která nejlépe vystihují paní Tesařovou. Po všech strastech, které jsem musel absolvovat během hledání nového bydlení jsem narazil na člověka, se kterým vše probíhalo hladce a na úrovni. Paní Tesařová se velkou měrou podílela na celkovém dojmu a mém výsledném rozhodnutí.
Marcela Kremličkova 30. 7. 2019
Díky rychlému jednání Ivy Tesařové jsem byla schopna uzavřít smlouvu během několika dní a nastěhovat se do do krásného bytu v přírodě na dosah brněnské přehrady ke své naprosté spokojenosti.
Tomáš Kazda 17. 7. 2019
S paní Tesařovou byla po celou dobu realizace koupě nemovitosti výborná spolupráce, doporučuji ji jako skvělého makléře, který své práci rozumí a dělá ji profesionálně.
Michaela Halačková 25. 6. 2019
Chtěla bych mockrát poděkovat za sebe i celou svoji rodinu p. Tesařové za milé, přátelské chování a profesionální jednání. Byli jsme s ní moc moc spokojeni a přejeme ji hodně úspěchů v práci...odvádí ji perfektně.

Přidat referenci


* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné
Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.