Reference poptávajících klientů

Budeme velmi potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář  se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

ivo horňák 19. 10. 2022
Rychlé, vstřícné, korektní, efektivní, ... zprostředkovatelské jednání a konání - spokojenost maximální. Takže ještě jednou moc děkuji paní Tesařová, bylo mi potěšením.
David Palatka 10. 10. 2022
Maximální spokojenost s paní Tesařovou. Lidský přístup, výborná komunikace a řešení dotazů. Děkuji mnohokrát za Vaši excelentní práci. S pozdravem David Palatka
Pavel Dohnalík 5. 10. 2022
S paní Tesařovou se velice dobře spolupracuje a i když nám do jednání zasáhla "vyšší moc", tak vše proběhlo korektně a k mojí naprosté spokojenosti. Paní Tesařová je profesionál na svém místě a navíc s milým úsměvem a ochotným a velice příjemným vystupováním. Díky
Patrik Havelka 27. 9. 2022
S paní Tesařovou je naprostá spokojenost. Velice ochotná a vstřícná. Nic nebyl problém a vše rychle vyřízeno. Děkujeme
Ondřej Cejpek 12. 9. 2022
Spolupráce s paní Tesařovou byla skvělá. Snažila se nám ve všem vyhovět a nic pro ni nebyl problém. Oceňuji její profesionální a velice lidský přístup. Děkujeme za Vaše služby a těšíme se na další spolupráci!
Dominika Kutnerová 27. 8. 2022
Paní Tesařová je neskutečně milá, ochotná, vždy nám se vším okamžitě pomohla. Děkujeme za spolupráci, byli jsme s naprosto spokojeni.
Martina Trčková 2. 5. 2022
Srdečně děkuji za velmi profesionální a srdečné jednání s paní Ivou Tesařovou. S naprostou jasností odhadla nejlepšího nájemce nemovitosti, pravidelně informovala o potřebných záležitostech a vyhověla na všech stranách. Je vidět, že svou práci dělá ráda. Velmi doporučuji. Přeji paní Tesařové, ať se stále daří v plném zdraví, tak i celému Bravis reality, díky Martina Trčková
Lenka Volynets 10. 4. 2022
S paní Tesařovou byla opravdu krásná spolupráce , byli jsme nadmíru spokojeni . Její profesionální , lidský, ochotný, milý a empatický přístup plný úsměvů byl pro nás nej, se kterým jsme se po všech těch zkušenostech mohli setkat. Měli jsme tu čest s paní Tesařovou spolupracovat . Můžeme jen a jen doporučit :) dalším. Pomohla nám najít náš nový domov. Tímto jí moc a moc děkujeme . Zdraví rodina Volynets .
Adam Opatří 4. 3. 2022
S jednáním paní Tesařové jsme byli velice spokojeni. Na čem jsme se domluvili, to platilo. Veškeré potřebné informace nám byli sděleny včas. Paní Tesařová má velice profesionální přístup a jde vidět, zme je osoba na správném místě.
Petra Hašková 2. 2. 2022
Paní Tesařová je profesionál na svém místě. Celou dobu jsem měla pocit, že jde o zákazníka a jeho spokojenost, ne za každou cenu "udat nemovitost". Ve všem mi vyšla vstříc. Snad poprvé se mi stalo, že jsem realitnímu makléři důvěřovala. Děkuji!

Přidat referenci

Typ nabídky *

* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné
Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »



Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.

Nízkoenergetické byty Nové Sady zavřít