Slavíme 17. narozeniny
Váš specialista na pronájmy bytů v Brně 724 777 140
Vyhledat nemovitost Menu

Reference poptávajících klientů

Budeme velmi potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář  se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Irena Černá 29. 6. 2020
Spolupráce s paní Tesařovou byla jedním slovem skvělá. Je to člověk, který je opravdu profesionál s lidskou tváří. To je dnes vzácné a já jsem moc ráda, že jsem měla tu čest se s ní potkat. Od začátku až do konce mě vedla krok po kroku. Všechno mě trpělivě vysvětlovala a o každém svém kroku mě informovala. Nikdy jsem neměla obavu ji zavolat a na cokoliv se zeptat. Vždy byla milá, ochotná a spolehlivá. Své práci rozumí a tak celý proces s koupí bytu prošel hladce a bez stresu. Určitě ji mohu každému doporučit. Moc Vám děkuji.
Daniel Meduna 24. 6. 2020
Paní makléřka byla velmi milá, informovaná, vstřícná a ochotně zodpověděla veškeré dotazy. Děkuji jí tak za její práci, se kterou jsme byli maximálně spokojeni.
Ondřej Červinek 21. 4. 2020
Při hledání toho správného bytu jsme pomalu již ztráceli naději, ale jakmile jsme se setkali s paní Tesařovou, tak jsme věděli, že jsme se dostali do správných rukou. Paní Tesařová byla vždy velmi milá, ochotná a vstřícná. Žádný dotaz z naší strany nezůstal nezodpovězen. Skutečně člověk na správném místě. Tímto bychom chtěli paní Tesařové moc poděkovat za zprostředkování koupi našeho vysněného bytu.
Pavel Pšeja 9. 4. 2020
Paní Tesařová byla velmi milá, ochotná a profesionální, všem detailům se věnovala s příkladnou péčí. Bylo pro mne potěšením s ní spolupracovat při hledání nového bytu.
Ondřej Pěška 25. 2. 2020
Paní Tesařová je velmi ochotná. Jednání s ní bylo velmi příjemné, rychlé, korektní a profesionální. Vše proběhlo hladce a věřím, že ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Děkujeme a případně se těšíme na další spolupráci.
Eduard Dvořák 7. 12. 2019
Paní Tesařová je profesionál ve svém oboru. Asi po 50 prohlídkách bytu, jsem už ani nedoufal ze by to mohlo vyjít, pak jsem oslovil paní Tesařovou. Dostalo se mi velmi profesionálního a přátelského přístupu. To co řekne, tak platí, a za tím si stojí. Mohu jen vřele doporučit, protože to co jiní makléři, z jiných realitních kanceláři, řešili měsíce, Paní Tesařová byla schopná vyřešit za týden . Proste člověk na správném místě . Když budu řešit cokoli s bydlením do budoucna , ať už pro sebe nebo pro známe , určitě nebudu váhat obrátit se na ní. Ještě jednou moc děkuji. Dvořák Eduard
Denisa Klaclová 12. 11. 2019
S paní Tesařovou jsme byli při hledání nového bydlení velmi spokojeni. Velmi milá, vstřícná a spolehlivá. Jedná profesionálně s lidským přístupem. Komunikace probíhala vždy na jedničku. V případě potřeby se na paní Tesařovou určitě opět obrátíme. Vřele doporučujeme!
Pavol Lišivka 9. 10. 2019
Ďakujem pani maklérke Ivane za skvelé odvedenú prácu a sprostredkovanie bývania, po ktorom som už dlho sníval.
Eva Vopičková Fučíková 7. 10. 2019
Děkuji paní Tesařové za profesionální, rychlé a velmi příjemné jednání.
Nela Kubátová 16. 9. 2019
Paní Tesařová je velice sympatická a milá paní. Nové bydlení mi zařídila bleskovou rychlostí a jsem velice spokojená. Děkuji Vám a všem doporučuji :)

Přidat referenci


* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné
Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.