Slavíme 17. narozeniny
Váš specialista na pronájmy bytů v Brně 724 777 140
Vyhledat nemovitost Menu

Reference poptávajících klientů

Budeme velmi potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář  se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Jiri Behucik 31. 8. 2020
Pani Matouskova je nejserioznejsi Makler ktereho jsem kdy potkal. Vzdy jednala tak aby nam vysla vstric a jednala v dobre vire. Dala na moznost dvou prohlidek a cas na rozmysleni, ktery malo kdo nabidne v teto dobe. Mohu jen doporucit.
Petr Jirsa 6. 7. 2020
Děkuji paní Matouškové za profesionální přístup, příjemné a milé vystupování. Byla ochotná řešit naše požadavky i mimo pracovní dobu a vždy nám byla nápomocná. Přeji jí hodně dalších spokojených klientů a spol. Bravis gratuluji, že má ve svém týmu takovou makléřku. Petr Jirsa
Petra Osiková 6. 6. 2020
Paní makléře Ivaně Matouskové děkujeme za zprostředkování našeho vysněného bydlení. Díky přístupu a informacím proběhlo vše bez nejmenších problémů. Ještě jednou díky!
Rita Peskova 6. 6. 2020
S prodejem svého bytu jsem měla minimální starosti a to díky p.Matouskove-flexibilita,vstřícnost, profesionální přístup .urcite budu dále doporučovat..děkuji a těším se na další spolupráci!
Aleš 6. 6. 2020
Nelíbil se mi přístup p.Matouškové-VŠECHNO VÍM,VŠECHNO ZNÁM.
Vážený pane Aleši, i za negativní zkušenosti Vám děkuji. Děkuji, že jste nám napsal a vyjádřil se k naší práci a práci naší kolegyně. Určitě budeme s Vaší kritikou pracovat a bereme to tak, že vždy máme co zlepšit a na čem zapracovat. Děkuji Petr Urban, obchodní ředitel BRAVIS REALITY
Kristýna Čončka Čermáková 20. 4. 2020
Díky paní Matouškové jsme dotáhli do konce výjimečnou koupi nádherného domu v Medlánkách. Paní Matoušková byla velmi milá a vstřícná, velmi flexibilní a vždy na telefonu. Celý proces byl vzhledem k různým okolnostem delší než jsme předpokládali a ne vše bylo nakonec tak, jak se na začtku prezentovalo. Přesto jsme s paním Matouškovou a celým týme Bravis dokázali prokličkovat k uspokojivým řešením. Paní Matouškovám nám pomohla i v řešeních situací jako je pohovka, která dorazila dřív než byl dům náš :)
Martina Vodová 13. 4. 2020
S paní Matouškovou bylo velice dobré jednání. Vše proběhlo rychle, odpovídala na veškeré dotazy a byla vždy k dispozici. Profesionální přístup.
Kateřina Šardická 12. 4. 2020
Paní Matoušková byla vstřícná, milá a zajistila hladký průběh předání bytu i v těžké době nouzového stavu. Reagovala na moje obavy spojené s padnemií a odpovídala na moje zprávy i mimo pracovní dobu. Za nasazení a ochotu vyjít vstříc jí moc děkuju!
Romana Varvařovská 11. 4. 2020
S realitní kanceláří BRAVIS jsem měla možnost řešit pronájem bytu v Brně. Konkrétně s paní Matouškovou. Se službami realitní kanceláře i prací paní makléřky jsem byla velice spokojena. Prohlídku bytu jsme uskutečnili v podstatě ihned poté, co jsem paní Matouškovou kontaktovala. Poté jsme společně vyřešili veškeré právní úkony. Paní Matoušková je velice milá i ochotna. Za sebe tedy mohu říci, ze bych realitní služby využila znovu .. a rada ! :)
Lukáš Čáp 9. 2. 2020
Profesionální jednání, vše proběhlo rychle a hladce. Doporučuji

Přidat referenci


* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné
Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.