Stále pracujeme
Váš specialista na pronájmy bytů v Brně 724 777 140
Vyhledat nemovitost Menu

Reference poptávajících klientů

Budeme velmi potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář  se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Miroslav Urbánek 26. 4. 2021
Děkuji paní Matouškové za profesionální přístup a příjemné jednání.Vždy mi všechny kroky předem vysvětlila a zodpověděla případné otázky.Díky tomu šel nákup nemovitosti velmi hladce.S celým průběhem jsem maximálně spokojený.
Martin Kudláček 16. 4. 2021
S paní Matouškovou jsme byli velice spokojeni po všech stránkách. Při našem již druhém nákupu nemovitostí přes Bravis máme v paní Matouškouvou plnou důvěru a vždy dodržela slovo a vše probíhalo čestně a bez jakýchkoli komplikací. Děkujeme také za vzorný přístup právního oddělení pana Poula. manželé Kudláčkovi
Tomáš Štourač 13. 1. 2021
Nemovitost jsem kupoval poprvé a díky paní Matouškové proběhlo vše hladce a bez problémů - poradila mi jak postupovat, vždy mi zvedla telefon a vždy rychle zareagovala na e-mail (i v pozdních hodinách). Takže osobně jsem byl s přístupem a profesionalitou paní Matouškové velice spokojený.
Miloš Kotrsal 15. 12. 2020
Paní Matoušková mi prodala perfektní byt způsobem, že to pro mě bylo bezproblémové. Doporučila mi i parkovací stání o které jsem zprvu neměl zájem a nakonec jsem za něj moc rád. Kdykoli jsem měl nějaký problém, zavolal jsem jí a ona mi pomohla ho vyřešit. Bere telefony. Je to profesionál s přehledem a znalostmi.
Monika J. 15. 12. 2020
Velice schválím p.Matouškovou a její přístup. Prohlídka hned druhý den po odeslání poptávky. Zaslání dalších podkladů do pár hodin od první prohlídky. Velice rychlá komunikace a zpětná vazba mezi developerem a mnou přes p.Matouškovou. Veškeré mé požadavky, žádosti byli splněné do posledního puntíku. Doporučuji její služby.
Monika J. 15. 12. 2020
Velice schválím p.Matouškovou a její přístup. Prohlídka hned druhý den po odeslání poptávky. Zaslání dalších podkladů do pár hodin od první prohlídky. Velice rychlá komunikace a zpětná vazba mezi developerem a mnou přes p.Matouškovou. Veškeré mé požadavky, žádosti byli splněné do posledního puntíku. Doporučuji její služby.
Eduard Remeš 11. 10. 2020
Na realitní kancelář Bravis, jsem dostal doporučení od přátel. Byla mě konkrétně doporučená makléřka Ivana Matoušková. Paní makléřka pro nás vyhledávala dům ke koupi, kdy celá cesta za našim vysněným bydlením, netrvala ani 4 měsíce. Již bydlíme a já bych touto cestou moc rád poděkoval, za perfektně a ochotně odvedenou práci paní Matouškové. Přál bych si aby každý makléř byl na takové profesionální úrovni. Srdečně děkuji!
Jiri Behucik 31. 8. 2020
Pani Matouskova je nejserioznejsi Makler ktereho jsem kdy potkal. Vzdy jednala tak aby nam vysla vstric a jednala v dobre vire. Dala na moznost dvou prohlidek a cas na rozmysleni, ktery malo kdo nabidne v teto dobe. Mohu jen doporucit.
Petr Jirsa 6. 7. 2020
Děkuji paní Matouškové za profesionální přístup, příjemné a milé vystupování. Byla ochotná řešit naše požadavky i mimo pracovní dobu a vždy nám byla nápomocná. Přeji jí hodně dalších spokojených klientů a spol. Bravis gratuluji, že má ve svém týmu takovou makléřku. Petr Jirsa
Petra Osiková 6. 6. 2020
Paní makléře Ivaně Matouskové děkujeme za zprostředkování našeho vysněného bydlení. Díky přístupu a informacím proběhlo vše bez nejmenších problémů. Ještě jednou díky!

Přidat referenci


* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné
Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.

mouhodhadce.cz zavřít