Váš specialista
na pronájmy bytů v Brně
Menu

Reference poptávajících klientů

Budeme velmi potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář  se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Přidat referenci
Tadeáš Hájek 12. 6. 2024
6*z 5 V případě zájmu o pronájem doporučuji rovnou se ptát po paní Kateřině Pachlové. Během několika let společné spolupráce a komunikace nám již zařídila druhý byt a od prvního telefonického kontaktu před lety bylo jasno. Seriózní , spolehlivé a milé jednání samozřejmostí, ale co je nejdůležitější, tak paní Pachlová proaktivně řeší vaše požadavky a přání ještě dříve, než je stihnete vyslovit. Zařídit malíře, úklid, změnu smlouvy, posunout schůzku – nikdy nic nebyl problém a vše bylo zařízeno obratem. Stačí se zmínit a můžete to brát, jako hotovou věc. Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci.
Pavel Zmeškal 7. 5. 2024
S firmou Bravis spolupracuji 6 let a jsem velmi spokojen. Pokud se vyskytly problémy vždy byly vyřešeny rychle a ke spokojenosti všech. Slečna Pachlová vše řeší s předstihem a velmi rychle. Zajistí vše a na místě se jen podepíše smlouva a předají klíče.
Tomas Z 2. 5. 2024
Spolupráca s pani Pachlovou bola veľmi dobrá. Promptná komunikácia, milý prístup, bez problémov odpovedala na blbé otázky aj technické prekážky s ľahkosťou poriešené. Vďaka ústretovému prístupu mi ušetrila čas aj cestovanie 👍️
Šárka Surovcová 24. 1. 2024
S realitní kanceláří Bravis a zejména se službami paní Pachlové a jejím profesionálním přístupem jsem velmi spokojená. Vřele doporučuji.
Khin-Wee Chen 10. 1. 2024
I had trouble with my previous landlord and had to urgently seek new accommodations. Katka was a fantastic help. She was warm, friendly and professional. She arranged for a fruitful meeting with the landlord, facilitated the negotiation of some finer details in the contract and basically showed herself to be very supportive throughout the process. During the handover, she was super prepared: when we needed a special key to open the electric meter door, she whipped out a tool that did the trick. She even provided us with plastic shoe covers so that we do not dirty the floor of the apartment we were viewing. Her photographic documentation the condition of the apartment and everything was archived speedily online. She also assisted me in arranging for the transfer of energy contract and home insurance too. In contrast to my previous bad experience, Katka was amazing. I felt supported and safe in her hands.
N. Saito 1. 8. 2023
Kateřina was very helpful throughout the process and all the paperwork went smoothly. She was professional, kind, and always willing to answer my questions to make sure everything was clear. Thank you very much!
Marius Cogeanu 18. 4. 2023
Dear Katka, I am writing this public review to express my deepest gratitude and appreciation for the exceptional service you have provided to my family and me. Your tireless efforts and dedication throughout the process of signing the contract for our new home have been nothing short of outstanding. From your perfect translation of all the features of the new home to your assistance with the agency fee payment and lease contract signing, we were truly impressed by your professionalism and attention to detail. Your kindness and thoughtfulness, such as bringing a bottle of wine and chocolate for our son Mateo, have left a lasting impression on us. Your quick responses to all our inquiries and concerns, and your willingness to go above and beyond to make the leasing process seamless and painless, were truly appreciated. Your exceptional service and warm personality made us feel comfortable and reassured throughout the entire process. We are now settled into our new home and are enjoying every moment of it, thanks to you. We are truly grateful for all your hard work and support and would highly recommend your services to anyone looking for a reliable and trustworthy real estate agent. Thank you once again for everything you've done for us, and we look forward to working with you in the future. Best regards, Yours, Marius, Ana, and Mateo
Michal Vyšinský 5. 4. 2023
Děkuji paní Pachlové za skvělou komunikaci. Paní Pachlová jednala přátelsky a zároveň velmi profesionálně. Obratem komunikovala k majiteli nemovitosti mé požadavky či dotazy a tak vše probíhalo velmi rychle.
Zuzana Pastorová 9. 3. 2023
Vřele doporučuji paní Kateřinu Pachlovou, vážím si komunikace i ochoty v naší spolupráci. Profesionální přístup! Děkuji!
Vlastimil Mancl 28. 4. 2022
Paní Pachlová nám velice pomohla. Po kontaktování mi sama nabídla, že se ozve až bude byt, který vyhovoval naším požadavkům, k mání. Díky tomu nás zachránila před přespáváním u kamarádů. Děkuji! Jednání s ní bylo rychlé, příjemné a efektivní. Na novém bytě jsme déle než půlrok a jsme velmi spokojeni. Mohu jen doporučit.
Přidat referenci