Váš specialista
na pronájmy bytů v Brně
Menu

Reference poptávajících klientů

Budeme velmi potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář  se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Přidat referenci
Monika Kapustová 20. 3. 2024
So službami maklérky Nikoly sme boli viac než spokojní. Komunikácia bola od začiatku bezproblémová a ochotná, ďakujeme za pomoc pri celom procese sťahovania!:)
Teodor Ivanović 5. 3. 2024
Nikola is a very friendly person and she is always super helpful and responsive! She promptly helped my wife and I with each inquiry and showed great dedication and devotion to her work and to our satisfaction. Looking forward to cooperating more with her in the future!
Kateřina Pacalová 10. 1. 2023
Byli jsme naprosto spokojeni s profesionálním a vstřícným přístupem makléřky Nikol Musálkové. Vždy poradila a byla připravena pomoci. V případě potřeby rádi využijeme i v budoucnu jejích služeb.
Karolína Jankovičová 21. 12. 2022
Díky slečně Musálkové jsme se i ve velkém časovém presu nastěhovali. Vyšla mi vstříc ve všech ohledech. Velké díky a mnoho pracovních úspěchů.
Olga Volejníčková 5. 12. 2022
Se službami vaší realitní kanceláře a zejména s profesionalitou a velmi příjemným jednáním realitní makléřky paní Nikoly Musálkové jsme byli velmi spokojeni a doporučili bychom vaši realitní kancelář dalším zájemcům. Bydlíme v krásném bytě. Děkujeme!
Martin Štěrba 26. 7. 2022
Se slečnou Musálkovou byla velmi dobrá domluva, pokud nastala nějaká změna, ihned nás o ní informovala. Při předání bytu nám dokonce pomohla vyřešit i pár restů s minulými nájemci a při jednáních byla vždy velmi příjemná a ochotná. Za nás s přítelkyní ji mohu jako realitní makléřku určitě doporučit.
Natália Muchová 20. 7. 2022
Bola som veľmi spokojná so slečnou Musálkovou, veľmi príjemné jednanie a komunikácia, všetko prebehlo úplne v poriadku.
Felizardo Muianga 15. 7. 2022
If you are looking for an apartment, I highly recommend contacting Nikola. She is very professional, understanding, and helpful. Very satisfied with her service.
Jana Kvapilová 14. 6. 2022
Spolupracovat se slečnou Musálkovou byla jedna radost. Komunikace ze strany makléřky byla profesionální a zároveň velice milá. Celý proces pronájmu byl rychlý a bez komplikací. Ještě jednou moc děkujeme za skvěle odvedenou práci. Jste jednička.
Irina.Muradjan 10. 2. 2022
Velice profesionální přístup na vysoké úrovni, ochotná, velmi milá a spolehlivá! Spolupráci s paní Musálkovou mohu jedině pochválit a doporučit! Je perfektní! Děkuji za spolupráci.
Přidat referenci